←  Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Office 2010

fotója abaaba 2010.Sep.18.

windows 7
Válasz

fotója abaaba 2010.Sep.18.

Korábban kipróbáltam az Office Enterprise 2007-et, de annál is ugyanígy minden program (pl. word) indításnál konfigurált az Office. Ez fájl indításnál (=programindításnál) várakozást jelentett, míg a korábbi office (pl. 2003, XP stb.) nem konfigurált, hanem egyből betöltötte a programot, a fájlt, ezáltal gyors volt. A kérdésem az lenne, hogy ki lehet-e ezt a konfigurálási indító részt iktatni valahogy, vagy ez mindenkinél így indul, ilyen a program indulása, mert ha igen, akkor tudomásul veszem és belenyugszom. Előre is köszi a hozzászólást/segítséget.
Válasz

fotója die nadel 2010.Sep.18.

Nem. Ez nem normális. De nekem sem a 2010, sem a 2007 nem csinált ilyet.
Válasz

fotója abaaba 2010.Sep.18.

Esetleg nincs valakinek ötlete, hogy mit lehetne tenni?
Válasz

fotója thomas434 2010.Sep.18.

Dátum: abaaba

Esetleg nincs valakinek ötlete, hogy mit lehetne tenni?

Én a Windows 7 manager nevű programmal http://torrent.hu/?p=518 kitörölném az Office-t
és újratelepíteném!
Vagy lefuttatnám még egyszer javítás módban az Office-t!

Én nekem is az Office 2010 van fenn és jól működik!

Valami kilett törölve a gépből azért csinálja azt!
Válasz

fotója abaaba 2010.Sep.19.

Magyar nyelvű 2010-est próbáltad ki?
Válasz

fotója taxi176 2010.Sep.20.

Telepítsd újra egyéni módban amiket használsz, válaszd hogy minden sajátgépről fut. Valószínű akkor már nem akar konfigurálni.
Válasz

fotója abaaba 2010.Sep.20.

Köszönöm. Kipróbálom.
Válasz

fotója gthomek 2010.Sep.21.

Ez a gondot az okozza általában hogy a Office-t más "felhasználói fiók-ban" vagy más felhasználó "nevében" telepítetted/telepítették, így induláskor bemásolja a szükséges dolgait abba a profilba amiben dolgozol.
Válasz

fotója male 2010.Sep.21.

Office 2003 alatt egyébként van erre valami Office source nevű szolgáltatás, de 2010 alatt nem tudom, hogy megmaradt-e
Válasz