Jump to content


Mobiltelefonos Filmnézés/progik


7 replies to this topic

#1 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 2009. May 03. 17:13 PM

Sziasztok!

Van 1 Nokia 6120 Classic-om ,Symbian s60 3rd oprendszerrel!
Elegem van abból,hogy nem tudok felrakni progikat témákat stb..
Szóval hog ylehetne okosan megoldani,vagy egy tiszta nem szolgáltató által buherált oprendszert szerezni?

Más milyen telefonos lejáccókat ismertek?
Végre találtam 1 jót,smart movie,de nincs hozzá license key-em.
Bármilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen várok...
We shall know no Fear!!!

#2 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 151 posts

Posted 2009. May 03. 18:27 PM

Dátum: Phade

Sziasztok!

Van 1 Nokia 6120 Classic-om ,Symbian s60 3rd oprendszerrel!
Elegem van abból,hogy nem tudok felrakni progikat témákat stb..
Szóval hog ylehetne okosan megoldani,vagy egy tiszta nem szolgáltató által buherált oprendszert szerezni?

Más milyen telefonos lejáccókat ismertek?
Végre találtam 1 jót,smart movie,de nincs hozzá license key-em.
Bármilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen várok...

Hali.

A www.nokiaprogramok.hu oldalon találsz leirást hogyan lehet felfrissiteni a telódat a gyári Nokia szoftverre. Nem egyszerü, de utána nemlesz benne a szolgáltatok által belerakott marhaságok. Ha esetleg garis a teló akkor ne probálkozz, mert egyből ugrik a gari.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#3 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 2009. May 03. 18:55 PM

Köcce!
Garis,szóval majd csak később!
Valaki tud infót tolni nekem róla mi is az a Phyton?(azonkívűl,hogy eg yprogram nyelv..)
We shall know no Fear!!!

#4 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 2009. May 03. 19:12 PM

Az a bajom,a *.sys softwarek fele nem is települ,mer aszonngya nem támogatott,expiracion outdate...
Nem akarom mindig átállítani az rendszeridőt,de ez se jön be mindig..
We shall know no Fear!!!

#5 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 182 posts

Posted 2009. May 04. 09:00 AM

Szia!
A nokia programok fórum oldalán nagyon sok programhoz van külön téma (a SmartMovie-hoz is), én is onnan szedtem le a programokat. Meg az a fórum direkt ezzel foglalkozik.
http://www.nokiaprog...forum/index.php

A legbiztosabb, az ha beviszed a márkaszervízbe, és ott frissítik a szoftvert a telón, de ez nem minden esetben éri meg.

A programok telepítésénél ellenőrizd, hogy a telefonon az alkalmazáskezelőben, a szoftvertelepítés - Mind, és az online tanusítvány ellenőrzés - Ki. Valamint a telepítésnél lehet a dátum visszaállításával is lehet trükközni. Ahhoz, hogy az összes programot fel tudd telepíteni, van több Hack megoldás is de ezt nem írnám le.

Remélem tudtam segíteni!
Viktor

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. May 04. 09:17 AM

Dátum: Phade

Sziasztok!

Van 1 Nokia 6120 Classic-om ,Symbian s60 3rd oprendszerrel!
Elegem van abból,hogy nem tudok felrakni progikat témákat stb..
Szóval hog ylehetne okosan megoldani,vagy egy tiszta nem szolgáltató által buherált oprendszert szerezni?

Más milyen telefonos lejáccókat ismertek?
Végre találtam 1 jót,smart movie,de nincs hozzá license key-em.
Bármilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen várok...

A Google ezt találta neked a fenti problémádra :roll:
http://www.google.hu...rch?hl=hu&ei=06 ... ey&spell=1
Hátha megtalálod rá a megoldást:)
A telód oprendszere finoman szólva kicsit régi adatkábelen keresztül szerintem tudod frissíteni.Gépre vagy laptopra rákötöd és a telóval megkeresteted hogy van-e frissítés az oprendszerhez a Nokia meg egy ideig támogatja még a symbiant utána meg a saját linux változatát rakja rá mert pl van ez a tablet szerű cucca na azon pl linux fut.A telefon az nem rossz de a rajta levő symbian az lekorlátozza egy kicsit. nézd meg a fenti linket.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 2009. May 04. 15:11 PM

Dátum: ViktorBeres

Szia!
A nokia programok fórum oldalán nagyon sok programhoz van külön téma (a SmartMovie-hoz is), én is onnan szedtem le a programokat. Meg az a fórum direkt ezzel foglalkozik.
http://www.nokiaprog...forum/index.php

A legbiztosabb, az ha beviszed a márkaszervízbe, és ott frissítik a szoftvert a telón, de ez nem minden esetben éri meg.

A programok telepítésénél ellenőrizd, hogy a telefonon az alkalmazáskezelőben, a szoftvertelepítés - Mind, és az online tanusítvány ellenőrzés - Ki. Valamint a telepítésnél lehet a dátum visszaállításával is lehet trükközni. Ahhoz, hogy az összes programot fel tudd telepíteni, van több Hack megoldás is de ezt nem írnám le.

Remélem tudtam segíteni!


"Application manager" "software installation="ALL" "Online certificate Check= "OFF" "
így nem enged falrakni 1 csomó mindent...

a SOFTWARE-m a lehető legfrisseb 2 hete jött meg szervízből a telóm!
A software frissítésnél meg azt írja,hogy a legfrisseb software van rajta...

De ha lecserélem a symbiant(ha letom..) akkor ugrik a gari is!

A segítségeketeket köszönöm,a linkeket böngészem,amint időm engedi..
We shall know no Fear!!!

#8 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. May 04. 18:42 PM

szoftver csere-> s60->s80 :D Symbianból ha jól tudom ez a legfrissebb már mint a symbianos telóknál legalább is.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users