←  Egyebek

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Mobiltelefonos Filmnézés/progik

fotója Phade 2009.May.03.

Sziasztok!

Van 1 Nokia 6120 Classic-om ,Symbian s60 3rd oprendszerrel!
Elegem van abból,hogy nem tudok felrakni progikat témákat stb..
Szóval hog ylehetne okosan megoldani,vagy egy tiszta nem szolgáltató által buherált oprendszert szerezni?

Más milyen telefonos lejáccókat ismertek?
Végre találtam 1 jót,smart movie,de nincs hozzá license key-em.
Bármilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen várok...
Válasz

fotója djrobaa 2009.May.03.

Dátum: Phade

Sziasztok!

Van 1 Nokia 6120 Classic-om ,Symbian s60 3rd oprendszerrel!
Elegem van abból,hogy nem tudok felrakni progikat témákat stb..
Szóval hog ylehetne okosan megoldani,vagy egy tiszta nem szolgáltató által buherált oprendszert szerezni?

Más milyen telefonos lejáccókat ismertek?
Végre találtam 1 jót,smart movie,de nincs hozzá license key-em.
Bármilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen várok...

Hali.

A www.nokiaprogramok.hu oldalon találsz leirást hogyan lehet felfrissiteni a telódat a gyári Nokia szoftverre. Nem egyszerü, de utána nemlesz benne a szolgáltatok által belerakott marhaságok. Ha esetleg garis a teló akkor ne probálkozz, mert egyből ugrik a gari.
Válasz

fotója Phade 2009.May.03.

Köcce!
Garis,szóval majd csak később!
Valaki tud infót tolni nekem róla mi is az a Phyton?(azonkívűl,hogy eg yprogram nyelv..)
Válasz

fotója Phade 2009.May.03.

Az a bajom,a *.sys softwarek fele nem is települ,mer aszonngya nem támogatott,expiracion outdate...
Nem akarom mindig átállítani az rendszeridőt,de ez se jön be mindig..
Válasz

fotója ViktorBeres 2009.May.04.

Szia!
A nokia programok fórum oldalán nagyon sok programhoz van külön téma (a SmartMovie-hoz is), én is onnan szedtem le a programokat. Meg az a fórum direkt ezzel foglalkozik.
http://www.nokiaprog...forum/index.php

A legbiztosabb, az ha beviszed a márkaszervízbe, és ott frissítik a szoftvert a telón, de ez nem minden esetben éri meg.

A programok telepítésénél ellenőrizd, hogy a telefonon az alkalmazáskezelőben, a szoftvertelepítés - Mind, és az online tanusítvány ellenőrzés - Ki. Valamint a telepítésnél lehet a dátum visszaállításával is lehet trükközni. Ahhoz, hogy az összes programot fel tudd telepíteni, van több Hack megoldás is de ezt nem írnám le.

Remélem tudtam segíteni!
Válasz

fotója Black Bird 2009.May.04.

Dátum: Phade

Sziasztok!

Van 1 Nokia 6120 Classic-om ,Symbian s60 3rd oprendszerrel!
Elegem van abból,hogy nem tudok felrakni progikat témákat stb..
Szóval hog ylehetne okosan megoldani,vagy egy tiszta nem szolgáltató által buherált oprendszert szerezni?

Más milyen telefonos lejáccókat ismertek?
Végre találtam 1 jót,smart movie,de nincs hozzá license key-em.
Bármilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen várok...

A Google ezt találta neked a fenti problémádra :roll:
http://www.google.hu...rch?hl=hu&ei=06 ... ey&spell=1
Hátha megtalálod rá a megoldást:)
A telód oprendszere finoman szólva kicsit régi adatkábelen keresztül szerintem tudod frissíteni.Gépre vagy laptopra rákötöd és a telóval megkeresteted hogy van-e frissítés az oprendszerhez a Nokia meg egy ideig támogatja még a symbiant utána meg a saját linux változatát rakja rá mert pl van ez a tablet szerű cucca na azon pl linux fut.A telefon az nem rossz de a rajta levő symbian az lekorlátozza egy kicsit. nézd meg a fenti linket.
Válasz

fotója Phade 2009.May.04.

Dátum: ViktorBeres

Szia!
A nokia programok fórum oldalán nagyon sok programhoz van külön téma (a SmartMovie-hoz is), én is onnan szedtem le a programokat. Meg az a fórum direkt ezzel foglalkozik.
http://www.nokiaprog...forum/index.php

A legbiztosabb, az ha beviszed a márkaszervízbe, és ott frissítik a szoftvert a telón, de ez nem minden esetben éri meg.

A programok telepítésénél ellenőrizd, hogy a telefonon az alkalmazáskezelőben, a szoftvertelepítés - Mind, és az online tanusítvány ellenőrzés - Ki. Valamint a telepítésnél lehet a dátum visszaállításával is lehet trükközni. Ahhoz, hogy az összes programot fel tudd telepíteni, van több Hack megoldás is de ezt nem írnám le.

Remélem tudtam segíteni!


"Application manager" "software installation="ALL" "Online certificate Check= "OFF" "
így nem enged falrakni 1 csomó mindent...

a SOFTWARE-m a lehető legfrisseb 2 hete jött meg szervízből a telóm!
A software frissítésnél meg azt írja,hogy a legfrisseb software van rajta...

De ha lecserélem a symbiant(ha letom..) akkor ugrik a gari is!

A segítségeketeket köszönöm,a linkeket böngészem,amint időm engedi..
Válasz

fotója Black Bird 2009.May.04.

szoftver csere-> s60->s80 :D Symbianból ha jól tudom ez a legfrissebb már mint a symbianos telóknál legalább is.
Válasz