←  Egyebek

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

MSW.hu userbar

fotója Black Bird 2009.Apr.23.

Kicsit szórakoztam a Gimp 2.6.6-os verziójával és csináltam egy userbar szerűséget csak a méretét kéne valahogy a forum szélességéhez igazítani.
Ime ezeket alkottam :D
Kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy mit kellene még javítani rajta és milyen jellegű felhasználói csíkok legyenek még pluszban.
Csatolt kép
Csatolt kép
Válasz

Vendég_FSzabolcs_* 2009.Apr.24.

Nekem "Az egyik változat" tetszik jobban! :D
Válasz

fotója male 2009.Apr.24.

Nekem valamilyen szabványosabb forma (keskeny csík) tetszene jobban :D
Válasz

fotója Black Bird 2009.Apr.24.

Dátum: male

Nekem valamilyen szabványosabb forma (keskeny csík) tetszene jobban :P

Azon vagyok azért kérdezem dolgozok a probléma megoldásán mert akkor úgy lövöm be a betű méretét hogy ne legyen nagy magasságban de elég hosszú és keskeny legyen ezek még nagyon kezdetleges kiváncsi vagyok rá hogy mi az ami jól mutatna az oldallal mert akkor esetleg megcsinálom a a rang létrás változatot is(fórumban hozzászólt tag törzsvendég ..stb változatokat is amit esetleg lehetne cserélgetni) természetesen akinek van ötlete és ért is hozzá az nyugodtan javíthatja a fenti dolgokat.Még csinálok pár változatot és esetleg kiválasztják az itt levők hogy melyik típus lenne a legjobb nekik.
meg gondolkodom pár logó terven is.Ha windowst linuxot kell buherálni megcsinálom valahogy a rajz,grafika nem erőségem de igyekszem. a te véleményedet is figyelembe veszem. :)
Válasz

fotója Black Bird 2009.Apr.24.

na csináltam még egyett:)
ime:
ez egy kromózott változat.
A finomítások majd később lesznek megcsinálva.:)

Mára ennyit csináltam holnap még gondolkodok pár változaton még. :P

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép
  • Csatolt kép
Válasz

fotója male 2009.Apr.24.

Ezzel próbálkozz: http://designer.userbars.com/. A szövegben lesz egy "click here" link, arra kell kattintani a kezdéshez.
Válasz

fotója Black Bird 2009.Apr.25.

Dátum: male

Ezzel próbálkozz: http://designer.userbars.com/. A szövegben lesz egy "click here" link, arra kell kattintani a kezdéshez.

a link nagyon hasznos köszönöm:)
a probléma megoldása az hogy 24-es max 30-as nagyságú betűket alkalmazok így olvasható is és nem lesz túl nagy. Mindenképpen gimpel szeretném megcsinálni.Eszembe jutott valahol találtam scriptet kép átméretezéshez max azt fogom használni átméretezéshez.Természetesen a fenti webes alkalmazást is ki fogom próbálni amit belinkeltél.
Válasz