←  Játékok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Befagy a kép

fotója csontos 2009.Mar.21.

Sziasztok!
Egy olyan problámám van mostanság, hogy online játék közben ( CoD2 CoD4 CoDWAW ) beáll a kép 4-5 másodperce, és elég idegesítő még már azt látom, hogy lelőttek :wink: Igazáből nem csak online fordul ez elő, singlében is, de ott nem ilyen gyakran.
Válasz

fotója Black Bird 2009.Mar.22.

Dátum: csontos

Sziasztok!
Egy olyan problámám van mostanság, hogy online játék közben ( CoD2 CoD4 CoDWAW ) beáll a kép 4-5 másodperce, és elég idegesítő még már azt látom, hogy lelőttek :wink: Igazáből nem csak online fordul ez elő, singlében is, de ott nem ilyen gyakran.

Oprendszer vista vagy xp milyen SP van rajta alaplapi driverek frissítve van -e a Directx-ből is melyik van fenn rooteren vagy anélkül mész ki a netre?Esetleg a vírus kergető meg a tűzfal milyen beállításokkal használod.És milyen vason használod mert nem írtad le.Na vissza a témához a játékban a multis résznél mekkora a pinged mert lehet hogy lagol a játék néha a fenti hiba leírás alapján vagy a hálózat szarakszik ha rooteren vagy adsl modemen mész ki a netre akkor az adsl modem típusát vagy a rooter típusát is írd le.Ha van további info ezzel kapcsolatban akkor írd le.
Válasz

fotója csontos 2009.Mar.22.

Windows XP SP3-mat használok, magyar szerveren 20 - 25 ping, külföldin ( német, holland, brit ) 40-50. Igen, routerem van, és nem ez a főgép.
Minden driver a legfrisseb, a gépem pedig egy amd 4200+ 2,2 ghz, 1 gb ram és egy 8800 GTS 320 MB
Régen nem volt ilyen.
A VGA-m hőfoka meg 64 - 65 fok átlagosan, ez jó ?
Válasz

fotója Bootor 2009.Mar.22.

A CPU, alaplap is hűtés rendben van?
Válasz

fotója csontos 2009.Mar.22.

Dátum: Bootor

A CPU hűtés rendben van?
Igen, előbb néztük meg, rendesen működik.
Válasz

fotója Black Bird 2009.Mar.22.

Dátum: csontos

Windows XP SP3-mat használok, magyar szerveren 20 - 25 ping, külföldin ( német, holland, brit ) 40-50. Igen, routerem van, és nem ez a főgép.
Minden driver a legfrisseb, a gépem pedig egy amd 4200+ 2,2 ghz, 1 gb ram és egy 8800 GTS 320 MB
Régen nem volt ilyen.
A VGA-m hőfoka meg 64 - 65 fok átlagosan, ez jó ?

az még langyosnak számít. esetleg még megnézhetnéd a memot is memtest86+-al a fenti játékok javításai fenn vannak vagy ahogy a cd-dvd-n kijött tehát gyári állapot mert lehet hogy ez is okozhatja az ideiglenes képfagyásokat.A javításokban általában ilyen dolgokat is javítanak a ping alapján kicsit lagol a játék de nem olyan vészesen.A háló kártyád típusa az milyen vezérlőpultban az eszközkezelőkben megtudod nézni a hálókártya típusát. mert egyes háló kártyákkal szokott probléma lenni windows alatt de ez nagyon ritka.Esetleg a vgat hűtését majd esetleg nézd meg szigorúan kikapcsolt gép mellett hogy jól van-e rajta vagyis teljesen jól van felfogatva a helyére és a pasztát is ellenőrizd hogy nem száradt-e ki a hűtő alol.
Válasz

fotója Bootor 2009.Mar.22.

Van elég szabad memória? Merevlemezen szabadhely, töredezettségmentesítés, lapozófájl méret? Esetleg antivírus program ellenőrizget közben?
Válasz

fotója csontos 2009.Mar.22.

Dátum: Bootor

Van elég szabad memória? Merevlemezen szabadhely, töredezettségmentesítés, lapozófájl méret? Esetleg antivírus program ellenőrizget közben?
Hát nem tudomm, 1 giga van benne, elvileg a felát használja fel, merevlmezen bőven 300 gigás és max 100 giga van rajta, töredezettségmentesítést 2-3 naponta szoktam csinálni, a lapozófájlt azt nem tudom mi az, AVG vírusírtót használok, meg egy spybot search and destroyt, az sztem fut közben.
Válasz

fotója csontos 2009.Mar.22.

Most kitakaírottam teljesen a gépet, játszottam most egy félórát, és ezalatt nem jelentkezett ez a hiba.
Válasz

fotója csontos 2009.Mar.22.

Hát sajnos ugyanúgy csinálja...
Nem értem, hagyom inkább az egészet, nem játszok.
Majd veszek nyáron új gépet, jobb hűtővel, mert így csak felidegesít.
Válasz

fotója Thibczy 2009.Mar.22.

Befagyás nálam is van.

Én legújabban a Windows 7-et használom (build 7000), két hétig semmi gond aztán sokszor minden apró mozdulatra lefagyott a gépem. (Vistán is)

De nem "normális" módon. A képernyő nem fehéredik el, csak annyit lehet észrevenni, ha mozgatom az egeret, akkor nem mozdul a képen, semmilyen billentyűre nem reagál (Pl: CRTL+ALT+DEL; WIN gomb;). Csak a kézi újraindítás használ.

Kihúztam a Floppy meghajtót az segített a dolgon, de ha túl sok IE ablakot nyitok meg egyszerre, vagy a keresőbe túl gyorsan írok be valamit szintén csinálja. Vistáról nincs sok információm, de ott is kb. ezekért csinálja.

Mit csináljak?
Válasz

fotója male 2009.Mar.22.

Írd le milyen géped van és milyen használat közben történnek ezek a jelenségek.
Válasz

fotója Bootor 2009.Mar.22.

Lehet a BIOS beállításokat is át kellene nézni. :idea:
Válasz

fotója Thibczy 2009.Apr.13.

Ja azt elfelejtettem akkor írni, hogy vettem egy új videokártyát (ASUS AH 3450). A tápegység 350W. Ez nem lehet, hogy kicsi?
Válasz