←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Regisztráció

fotója BigVogel 2009.Feb.13.

Sziasztok!
Aregisztrációs fájlok megnyitásakor azt írja ki, hogy " Az adatbázis szerkesztését a rendszergazda letiltotta."
Tudnátok sgíteni, hogy hol engedélyezhetném ezt?
Válasz

fotója djrobaa 2009.Feb.13.

Hello.

Nekem ilyet akkor csinált mikor bejött egy trojai progi, és letiltotta a registry hozzáférésem. Probálj egy kémprogram keresőt lefuttatni.
Válasz

fotója BigVogel 2009.Feb.13.

Köszi!
Ez tényleg bejött.
Válasz

fotója Black Bird 2009.Feb.13.

Dátum: BigVogel

Sziasztok!
Aregisztrációs fájlok megnyitásakor azt írja ki, hogy " Az adatbázis szerkesztését a rendszergazda letiltotta."
Tudnátok sgíteni, hogy hol engedélyezhetném ezt?

Ahogy a többiek is írták célszerű lenne lefuttatnod egy vírus trójai meg nem árt ha egy rootkit szaglászóval is átnézni a gépet otthoni vagy céges gépről van-e szó ha megkérdezhetem?Nekem az a gyanúm hogy a regedit32.exe-t nem tudod megnyitni ideiglenes megoldás ha a futtatás másként segítségével rendszergazdává válsz és úgy próbálod meg.
Így egyenlőre csak ennyit tudok segíteni.Esetleg a tachnetet érdemes megnézni ez ügyben mert ott ilyen jellegű dolgok is vannak.
Válasz

fotója Riccardo_G 2009.Feb.13.

jaja! mindenképp kell teljes rendszervizsgálat akár több keresővel is! ha az sem, segít a technet :) ott biztos adnak valami fasza választ!
Válasz

fotója Black Bird 2009.Feb.14.

Dátum: Riccardo_G

jaja! mindenképp kell teljes rendszervizsgálat akár több keresővel is! ha az sem, segít a technet :) ott biztos adnak valami fasza választ!
én a rendszer vizsgálatnak egy bart pe cd-vel esnék neki.Úgy fix hogy a vírusok trójaik meg rootkitek meg ezek nyomtalanul letakaríthatóak lesznek.
Ha emlékeim nem csalnak avg-hez van bart pe plugin de szerintem a nagy neves vírus irtókhoz is elérhető. Egy próbát megér a használata.
Válasz