Jump to content


Office 2007 konfigurálása hiba


25 replies to this topic

#1 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. January 25. 01:40 AM

Sziasztok!

Nemrégiben fogta magát az office és meghülyült. bármilyen office dokumentumot nyitok meg feljön az office 2007 konfigurálása telepítős ablak majd kétszer háromszor végigfut a zöld csík majd elindul az office. Ugyan ez a jelenség amikor csak önmagában indítom el valamelyik office programot. Próbálkoztam a javítással vezérlőpultból de az után is maradt ez a hiba.

Van valakinek valami ötlete mi lehet a hiba, vagy mit lehet tenni, hogy ne jöjjön fel állandóan az az ablak?

Üdv
L.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#2 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 359 posts

Posted 2009. January 25. 02:55 AM

Uninstalláld, aztán telepítsd újra, ha ez nem jelent semmiféle problémát. Live Messengernél (illetve egyszer Excelnél is) találkoztam ilyennel (telepítős-csíkos dologgal), eltávolítás és újratelepítés után nem volt semmi baja.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#3 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2009. January 25. 12:07 PM

Van egy "Office source engine" nevű szolgáltatás, annak engedélyezése elvileg megoldja a problémát. Indítani rendszergazdai jogokkal rendelkező parancssorba beírva a "net start ose" parancsot lehet.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. January 25. 19:44 PM

Dátum: male

Van egy "Office source engine" nevű szolgáltatás, annak engedélyezése elvileg megoldja a problémát. Indítani rendszergazdai jogokkal rendelkező parancssorba beírva a "net start ose" parancsot lehet.

Gondolom ez a parancs az office 2007 registry bejegyzéseit teszi rendbe. Ha az a neve hogy forrás motor.
Ilyen jelegű parancs van office 2003 esetén is mert azért egyszerübb lenne egy scriptet lefutattni mint a cd-t berakni a helyreállításhoz. :-)
Windowsnál az office rész nem az erősségem ezért érdekelne hogy van -e hasonló parancs 2003-as officehoz. vagy mire kell rákeresni a googleval. :!:
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#5 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 10. 22:00 PM

Dátum: male

Van egy "Office source engine" nevű szolgáltatás, annak engedélyezése elvileg megoldja a problémát. Indítani rendszergazdai jogokkal rendelkező parancssorba beírva a "net start ose" parancsot lehet.

Köszönöm és elnézést, hogy ilyen sokára.
Amúgy sajnos nem segített. De el sem hiszitek milyen egyszerű a probléma megoldása. :D én kifeküdtem amikor szó nélkül menni kezdett. Nos annyit kellett tenni, hogy a Program FilesMicrosoft OfficeOffice12 -ből az eredeti .exe fájlokat át kellett húzni a ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuProgramsMicrosoft Office -ba és a régi parancsikonokat meg törölni. :)
Ez mondjuk a vista-s megoldás de elképzelhető, hogy xp alatt is megy csak ott asszem nincs program data mappa de lehet rosszul emlékszem.
De, ha még sem ez a probléma akkor itt egy megoldás hasonló esetekre 2007-hez és 2003-hoz is.
http://uksbsguy.com/...s/doverton/arch ... ndows.aspx

Ha nem menne ezzel a trükkel akkor kezdjétek el olvasgatni a hozzászólásokat én is ott találtam meg a jó megoldást :D
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. March 11. 13:28 PM

Dátum: Piszi

Sziasztok!

Nemrégiben fogta magát az office és meghülyült. bármilyen office dokumentumot nyitok meg feljön az office 2007 konfigurálása telepítős ablak majd kétszer háromszor végigfut a zöld csík majd elindul az office. Ugyan ez a jelenség amikor csak önmagában indítom el valamelyik office programot. Próbálkoztam a javítással vezérlőpultból de az után is maradt ez a hiba.

Van valakinek valami ötlete mi lehet a hiba, vagy mit lehet tenni, hogy ne jöjjön fel állandóan az az ablak?

Üdv
L.

Esetleg a felhasználói beállításaid törlése az /User/neved/Documentum and Settings/Applications Data/Local Settings/ környékén kell megnézni a Local Settings az rejtett könyvtár lesz a fenti útvonal az vistanal lesz most így hírtelen fejből írtam emlékezetből nem biztos hogy jól emlékszem rá de mint ha így lenne vista alat legalább is természetesen mentsd le a fontosabb fájlokat belőle és töröld vagy helyezd át a mappát egy office nevűt keres.Hátha megoldja a problémádat.
Természetesen egy tipp volt hátha bejön ha meg nem akkor meg passz.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 236 posts

Posted 2009. March 13. 10:40 AM

hm érdekes
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#8 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 16. 20:45 PM

Dátum: Black Bird

Esetleg a felhasználói beállításaid törlése az /User/neved/Documentum and Settings/Applications Data/Local Settings/ környékén kell megnézni a Local Settings az rejtett könyvtár lesz a fenti útvonal az vistanal lesz most így hírtelen fejből írtam emlékezetből nem biztos hogy jól emlékszem rá de mint ha így lenne vista alat legalább is természetesen mentsd le a fontosabb fájlokat belőle és töröld vagy helyezd át a mappát egy office nevűt keres.Hátha megoldja a problémádat.
Természetesen egy tipp volt hátha bejön ha meg nem akkor meg passz.

Vistában Local, LocalLow, vagy Roaming van. a Roaming-ban tárolja a recent fájlokat az office meg még nem tudom miket (.pip meg .tmp fájlokat) illetve az excel-nek van egy Xlstart nevű mappája.
A LocalLow-ban nincs Office vonatkozásban semmi.
A Local-ban meg van 12.0 mappa ami üres, aztán egy OffDiag mappa ami elvileg az Office Diagnostic cuccait tárolja és van egy ONetConfig mappa amiben nem tudom miket tárol de nekem két xml és két hozzájuk tartozó .sig fájl van.

Másról én nem tudok.
Régen Office 2003-hoz amúgy volt egy config/installer vagy mi törlő alkalmazás de azt nem lehet 2007-hez használni.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#9 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 17. 16:15 PM

Hehe. Frissítettem minden office alkalmazást nem tudom miért nem tette ezt meg magától a Vista pedig be van kapcsolva az automatikus frissítés és most rosszabb a helyzet mint volt :D A word és a powepoint megjavultak a kompatibilitási csomag sp1-től vagy valamelyik másik update-től de az Excel összezuhant teljesen meg az Access is elkezdett telepítgetni, de az excel rosszabb. Elöször is feljön a configos telepítős ablak aztán megnyílik az excel és dob egy olyat, hogy stdole32.tlb felkiáltó jellel meg egy ok gombbal. ok után meg bejön az office 2007 szép designos telepítő/konfigurációs ablaka és dolgozik vagy 5percig aztán elindul az excel.

Gondoltam uninnstalállom és újra telepítem most már mert elegem lett belőle de reinstall után is sz** az excel meg az access. Nézegettem mindenféle registry takeszolós megoldásokat de nem vagyok benne biztos, hogy pl.: HKEY_CLASSES_ROOT-ban biztonságos full hozzáférés adni mindenkinek bármihez is.
Meg olvastam valahol, hogy egy arcnak úgy sikerült megoldania a MS segítségével, hogy csinált egy új admin usert és azzal a névvel telepítette újra. Szal akkor szerintem főképp nem kéne a ROOT-hoz hozzányúlni hanem valahol CURRENT_USER környékén kéne keresgélni, ha már reg módosítás csak nem tudom mit :D
Mondjuk az is igaz, hogy az eseménynapló ezt írja: A program nem tudta felismerni a következőt: '{90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE}' termék, 'ProductFiles' szolgáltatás, '{6252B847-BADA-43D4-9252-E39767FA40A1}' összetevő. Az erőforrás ('HKEY_CLASSES_ROOT.pip') nem létezik.
Meg ezt: A program nem tudta felismerni a kért {0638C49D-BB8B-4CD1-B191-052E8F325736} összetevőt a megadott {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} termék EXCELFiles szolgáltatásában.

Ja meg a legviccesebb, hogy a regedit sem tud elindulni valami dll-t hiányol ami ott van csak nem veszi észre :D és azt mondja telepítsem újra. ???
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#10 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 17. 18:52 PM

Na a regedit-et visszanyertem úgy, hogy letöltöttem a dll-files.com-ról az aclui.dll-t most megy de az excel még mindíg nem.
Ha minden igaz akkor az stdole.tlb is a windows-al együtt települ szal majd megnézem mit szól, ha felülírom az eredetivel a dvd-ről.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#11 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. March 17. 20:16 PM

Dátum: Piszi

Hehe. Frissítettem minden office alkalmazást nem tudom miért nem tette ezt meg magától a Vista pedig be van kapcsolva az automatikus frissítés és most rosszabb a helyzet mint volt :D A word és a powepoint megjavultak a kompatibilitási csomag sp1-től vagy valamelyik másik update-től de az Excel összezuhant teljesen meg az Access is elkezdett telepítgetni, de az excel rosszabb. Elöször is feljön a configos telepítős ablak aztán megnyílik az excel és dob egy olyat, hogy stdole32.tlb felkiáltó jellel meg egy ok gombbal. ok után meg bejön az office 2007 szép designos telepítő/konfigurációs ablaka és dolgozik vagy 5percig aztán elindul az excel.

Gondoltam uninnstalállom és újra telepítem most már mert elegem lett belőle de reinstall után is sz** az excel meg az access. Nézegettem mindenféle registry takeszolós megoldásokat de nem vagyok benne biztos, hogy pl.: HKEY_CLASSES_ROOT-ban biztonságos full hozzáférés adni mindenkinek bármihez is.
Meg olvastam valahol, hogy egy arcnak úgy sikerült megoldania a MS segítségével, hogy csinált egy új admin usert és azzal a névvel telepítette újra. Szal akkor szerintem főképp nem kéne a ROOT-hoz hozzányúlni hanem valahol CURRENT_USER környékén kéne keresgélni, ha már reg módosítás csak nem tudom mit :D
Mondjuk az is igaz, hogy az eseménynapló ezt írja: A program nem tudta felismerni a következőt: '{90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE}' termék, 'ProductFiles' szolgáltatás, '{6252B847-BADA-43D4-9252-E39767FA40A1}' összetevő. Az erőforrás ('HKEY_CLASSES_ROOT.pip') nem létezik.
Meg ezt: A program nem tudta felismerni a kért {0638C49D-BB8B-4CD1-B191-052E8F325736} összetevőt a megadott {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} termék EXCELFiles szolgáltatásában.

Ja meg a legviccesebb, hogy a regedit sem tud elindulni valami dll-t hiányol ami ott van csak nem veszi észre :D és azt mondja telepítsem újra. ???

ájáj a windozer már csak ilyen:) esetleg egy open office3-ast próbld ki írja és olvasa a az ms office 2007 borzadványait is.
http://hu.openoffice.org/ innen tudod leszedni meg itt van doksi is hozzá pdf-ben vannak sablonok adatbázis driverek meg amit még akarsz:) ilyenkor jönne a windows bill gates sux szöveg. én épp a vista telepítőjét próbálóm felhaxolni az usvb-s kulcsra nézte az ezzel foglalkozó msw fórumot is de ott nem találtam igazán hsználható megoldást syslinux+vista telepítő meg vicces lenne ha működne de off.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#12 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 17. 22:41 PM

Lehet az lesz, hogy lecserélem openOffice-ra :D
Amúgy megmondaná valaki, hogy, hogy a jó életbe tudom felülírni az stdole32.tlb fájlt???
Mármint nem azt nem tudom, hogy lehet elvileg, hanem, hogy miért nem engedi a win felülírni.
a dvd-ről akartam expand-olni de beszólt, hogy a kimeneti fájl nem nyitható meg. Ha meg egy létező .tlb fájlal akartam felülírni azt se engedte. Pedig én vagyok a rendszergazda felhasználó elvileg nekem minden erőforráshoz hozzá kéne férnem vagy nem??
Az a baj, hogyha jól emlékszem akkor ubuntu live cd-vel nem lehet hozzáférni az ntfs particióhoz, hogy azzal csináljam meg a másolást.
Fúúú de elegem van már ebből lassan eljutok arra pontra, hogy az összes MS lemezt betolom a kazánba. Csak az a baj, hogy a cég akinek dolgozom pont most frissített Adobe WebPremium CS4-re CS3-ról és szerintem az nem menne Ubi alatt. Meg persze ez az utánozhatatlan office se, bár most vista alatt se megy rendesen.
Na mindegy próbálkozom még egy darabig, hátha sikerül valami elérni, ha mást nem win összeomlást :D :D :D
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#13 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 359 posts

Posted 2009. March 17. 23:23 PM

Idő szűkében nem olvastam végig részletesen, amiket írtál. Javaslom, hogy szerezz be akkor egy portable változatot (mert olyan is létezik) az Office-ból. Tudom, nem olyan szép, mint mikor tele van jobbnál jobb bejegyzésekkel a registry, de egy próbát megér szerintem. :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#14 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 posts

Posted 2009. March 17. 23:27 PM

Én egy teljes Windows reinstall-t mondanék ilyen hibák mellett.. :D

#15 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 18. 15:38 PM

Dátum: male

Én egy teljes Windows reinstall-t mondanék ilyen hibák mellett.. :D

Nemár :D kb. fél éve, hogy újratelepítettem a rendszert hardver csere miatt. Amúgy megy rendesen a windows csak a regedit szórakozott kicsit meg az excel szórakozik nem tudom mióta.
Portable office ?? és azt tudnám használni a jelenlegi licencemmel, ha jól emlékszem akkor small business-t vettünk végül? vagy ahhoz valami spec kell?
De mondjuk asztali gépre nem tudom, van e értelme a portable verziónak.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#16 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. March 18. 21:26 PM

Dátum: Piszi

Lehet az lesz, hogy lecserélem openOffice-ra :D
Amúgy megmondaná valaki, hogy, hogy a jó életbe tudom felülírni az stdole32.tlb fájlt???
Mármint nem azt nem tudom, hogy lehet elvileg, hanem, hogy miért nem engedi a win felülírni.
a dvd-ről akartam expand-olni de beszólt, hogy a kimeneti fájl nem nyitható meg. Ha meg egy létező .tlb fájlal akartam felülírni azt se engedte. Pedig én vagyok a rendszergazda felhasználó elvileg nekem minden erőforráshoz hozzá kéne férnem vagy nem??
Az a baj, hogyha jól emlékszem akkor ubuntu live cd-vel nem lehet hozzáférni az ntfs particióhoz, hogy azzal csináljam meg a másolást.
Fúúú de elegem van már ebből lassan eljutok arra pontra, hogy az összes MS lemezt betolom a kazánba. Csak az a baj, hogy a cég akinek dolgozom pont most frissített Adobe WebPremium CS4-re CS3-ról és szerintem az nem menne Ubi alatt. Meg persze ez az utánozhatatlan office se, bár most vista alatt se megy rendesen.
Na mindegy próbálkozom még egy darabig, hátha sikerül valami elérni, ha mást nem win összeomlást :D :D :D

ntfs3g+ntfsprogs a te barátod cs4-hez meg wine+winedoors és menni fog a a fenti program:)
én meg ma reggel mentettem le xp alól a dolgaimat ubuntuval utána xp gyalú és ubuntut raktam fel:)
vistaban csak korlátozott rendszergazdai jogokkal rendelkezel kb úgy kell elképzelni mint ubuntu alatt a sudo(super user do) és addig a bizonyos műveletik vagy rendszergazda utána meg sima felhasználó leszel megint.
Ubuntu.hu-n a dokumentációs résznél megtudod nézni az ntfs-es problémád megoldását ubuntu live cd esetén.
Ha kell segítség akkor kérdez.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#17 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 19. 14:20 PM

Dátum: Black Bird

ntfs3g+ntfsprogs a te barátod cs4-hez meg wine+winedoors és menni fog a a fenti program:)
én meg ma reggel mentettem le xp alól a dolgaimat ubuntuval utána xp gyalú és ubuntut raktam fel:)
vistaban csak korlátozott rendszergazdai jogokkal rendelkezel kb úgy kell elképzelni mint ubuntu alatt a sudo(super user do) és addig a bizonyos műveletik vagy rendszergazda utána meg sima felhasználó leszel megint.
Ubuntu.hu-n a dokumentációs résznél megtudod nézni az ntfs-es problémád megoldását ubuntu live cd esetén.
Ha kell segítség akkor kérdez.

Sikerült hozzáférést garantálnom magamnak ahhoz a fájlhoz cmd-ből a takeown-al meg grant-el de sajna nem oldotta meg az excel problémámat. Azon gondolkoztam, hogy mi van akkor, ha átnevezem vagy törlöm?? Összeomlik a win?? vagy ez egy office specifikus dolog?
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#18 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2009. March 19. 14:33 PM

Dátum: Piszi

Dátum: Black Bird

ntfs3g+ntfsprogs a te barátod cs4-hez meg wine+winedoors és menni fog a a fenti program:)
én meg ma reggel mentettem le xp alól a dolgaimat ubuntuval utána xp gyalú és ubuntut raktam fel:)
vistaban csak korlátozott rendszergazdai jogokkal rendelkezel kb úgy kell elképzelni mint ubuntu alatt a sudo(super user do) és addig a bizonyos műveletig vagy rendszergazda utána meg sima felhasználó leszel megint.
Ubuntu.hu-n a dokumentációs résznél megtudod nézni az ntfs-es problémád megoldását ubuntu live cd esetén.
Ha kell segítség akkor kérdez.

Sikerült hozzáférést garantálnom magamnak ahhoz a fájlhoz cmd-ből a takeown-al meg grant-el de sajna nem oldotta meg az excel problémámat. Azon gondolkoztam, hogy mi van akkor, ha átnevezem vagy törlöm?? Összeomlik a win?? vagy ez egy office specifikus dolog?

én arra gyanakszóm hogy office specifikus lesz open office3-ból van windowsos változat is ha nem szeretnél ubuntut felrakni emiatt akkor használd az open office3.0 windowsos változatát.szerintem próbáld meg azt hogy újrarakod az office2007-et és nem új telepítést kérsz hanem egy javító telepítést hátha megoldj a problémádat.szerintem max az office fog összeomlani de én nem kisérleteznék ezzel mert lehet hogy ettől még rosszabb lesz én azt tanácsolnám néz körül a technet portálon mert szokott lenni ott ilyen esetekre is megoldás.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#19 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 2009. March 20. 17:06 PM

Dátum: Black Bird

én arra gyanakszóm hogy office specifikus lesz open office3-ból van windowsos változat is ha nem szeretnél ubuntut felrakni emiatt akkor használd az open office3.0 windowsos változatát.szerintem próbáld meg azt hogy újrarakod az office2007-et és nem új telepítést kérsz hanem egy javító telepítést hátha megoldj a problémádat.szerintem max az office fog összeomlani de én nem kisérleteznék ezzel mert lehet hogy ettől még rosszabb lesz én azt tanácsolnám néz körül a technet portálon mert szokott lenni ott ilyen esetekre is megoldás.

Ohh.. a körülnézésen már túl vagyok. Egy olyan megoldás van ami elvileg megoldja de azzal meg még a jó atya úristennek is hozzáférést engedélyeznék a gépemhez mert olyan szinten mindenki számára elérhetővé teszi a registry-t, hogy öröm nézni.
Ja és kb. 3szor telepítettem újra az office-t. Ok simán megoldás, ha áttérek linuxra vagy openoffice-ra de akkor a win meg az office kidobott pénz volt.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#20 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 837 posts

Posted 2009. March 20. 17:17 PM

Nem tudom, hogy ajánlották-e de, először töröld le az Office-t, utána rakd fel a CCleaner-t (ez egy regisztrációs, és lemez karbantartó program), futtasd le, majd az összes regisztrációs hibát javítsd ki. Egy restart, majd rakd fel az Office-t. Kiváncsi leszek az eredményre. :wink:
kép





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users