←  Segédprogramok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Total Commander 7

fotója GrassMAN 2007.Jun.11.

Sziasztok!

+jelent a TC legújabb veziója, ami letölthetõ a készitõ honlapjárol.
Válasz

fotója Neo 2007.Jun.11.

XP alatt, mintha hibásan mûködne - talán túlzottan is elõtérbe került a fejlesztés során a Vista kompatibilitás. Ugyanis "Kis méret állapotban ikonként a tálcán" funkció nem mindig mûködik - elõfordul, hogy a tálcára kerül. Ezt ti is tapasztaltátok?
Válasz

fotója Bootor 2007.Jun.11.

Már csütörtök óta fenn van az MSW.hu-n is. :rolleyes:
Total Commander 7.0 (magyar, angol)
2007. június 07. (csütörtök) - 19:00:01
Válasz

fotója Neo 2007.Jun.11.

:rolleyes: Igen - igen. Én pl. innen értesültem. Utólag is thx! Esetleg a hibára van valami ötleted?
Válasz

fotója GrassMAN 2007.Jun.12.

Eddig én még nem találkoztam ezzel a problémával, nekem eddig jól m1.
Válasz

fotója Bootor 2007.Jun.22.

Már van 7.01 is, 2 apró bugfix-xel. Letölthetõ az MSW-rõl is:)
Válasz

fotója satkukac 2007.Aug.17.

Valami törés hozzá?
Válasz

fotója Bootor 2007.Aug.17.

Dátum: satkukac;1040

Valami törés hozzá?

Biztos van, de pls, azt ne itt.
Válasz

fotója Jonaleth 2008.Jan.26.

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy a Total Commanderben pontosan hol lehet ki/be kapcsolni azt, hogy mikor átnevezek egy fájlt, akkor automatikusan csak a fájl neve, kiterjesztés nélkül legyen kijelölve?
Azt tudom, hogy elvileg valahol lehet, mert egy haveromnál úgy van, csak nem tudja megmondani hol lehet ezt állítani.

Előre is köszi
Válasz

fotója Dimitryj 2008.Jan.26.

magyrnál:
beállítások/fájlablak/ kiterjesztés kíírásának a helye
Válasz

fotója oizo 2008.Jul.13.

http://tcup.pl/index.php?l=hu

Ez egy nagyon tuti kis TC fullra beállítgatva, rengeteg kiegészítővel, nagyon jó kis telepítővel stb. Minden van benne és a telepítésnél mindent be lehet állítani, mi menjen fel és mit mihez társítson a progi. Nekem nagyon bejött. Nem is nagyon tudok olyat hirtelen, amit ne lehetne vele. folyamatosan frissítik az egészet és teljesen free. (persze maga a TC próba verzió)
250 mega helyet foglal ha full telepítve van, de ebbe szerintem szinte minden benne van.
Válasz

fotója oizo 2008.Jul.13.

Aki kipróbálta írjon véleményt pliz!
Válasz

fotója Bootor 2008.Aug.09.

Idézet

AKI A 7.04 VERZIÓT HASZNÁLJA MINDENKÉPPEN FRISSÍTSEN! Az új vezió (7.04a) egy hibát javít. Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy nem a kijelölt fájlok törlődnek a törlés műveletnél, hanem a kurzor alatti. Ez a hiba a 7.04a verzióban javításra került.

Letöltés
Válasz

fotója LoRenZo 2008.Aug.09.

Jó tudni... Mondjuk feltettem, mielőtt ide felkerült volna az infó, mert tudni akartam, mit javítottak benne. "Sajnos" csak telepítés után lehet megtalálni a pontos listát a javításokról (history.txt)... Legalábbis máshol eddig nem találtam - igaz, nem is nagyon kerestem. Ugyanakkor én is találtam egy bugnak nevezhető jelenséget (még a 7.04a-ban is benne van), be is regisztráltam a fórumra, hogy jelentsem, viszont privát üzit nem lehet küldeni, képet viszont csak 3 nap reg + 1 komment után lehet lineklni (a spamolás elkerülése érdekében), szóval még várnom kellett, de talán ma már a tettek mezejére lépek :D
Válasz

fotója erix31 2008.Aug.09.

Köszönjük az infót!
Válasz

fotója manó 2008.Nov.23.

Sziasztok! A problémám, hogy töltenék FTP-vel TC UP-én keresztül de nem megy.Beállítok mindent a kapcsolatoknál ezt le oké-zom és ki írja-szüntessem meg az írásvédettséget. Sajnos nem megy hiába próbálom :lol: A TC UP legújabb verziója van ha ez számít valamit..? Remélem tudtok segíteni.. Előre is köszönöm!! :D
Válasz

fotója male 2008.Nov.23.

Gondolom Vistád van, vagy XP-d, de csökkentett felhasználói jogokkal. A probléma az, hogy olyan helyen van a wincmd.ini (és wcxftp.ini), ahova nincs jogosultságod írni.
Kiküszöböli a hibát, ha áthelyezed az ini fájlt:
- vagy ezzel a hivatalos segédprogrammal (inireloc)
- vagy átírod a totalcommander parancsikonját (a súgójában le van írva minden)
Válasz