Jump to content


KeyLogger


7 replies to this topic

#1 ovarifeca

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 3 posts

Posted 2008. November 17. 11:24 AM

hello,érdekloödnék hogy létezik e legállis key logger!saját otthoni használatomra,sztem etikus ha a saját gépemen szeretném tudni mi történik!probáltam letölteni de az avast virus észlelt állandoan,ha valaki tud segitsen!köszi

#2 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 236 posts

Posted 2008. November 17. 12:35 PM

rakd be az avasatnál a kivételek listájába talán
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#3 ovarifeca

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 3 posts

Posted 2008. November 17. 14:00 PM

köszi de nem jo!ugyan ugy talál valamit,mindegy eltávolitottam az avastot,igy jo
keresek valami másik virus irtot
bár mivel kém program lehet hogy az összes tiltani fogja

#4 ovarifeca

    Újonc

  • Tagok
  • Pip
  • 3 posts

Posted 2008. November 17. 14:16 PM

köszi,amugy ugy nézki a nod32 val sikerült,az nem makacskodik

#5 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Posted 2008. November 17. 18:02 PM

Dátum: ovarifeca

köszi,amugy ugy nézki a nod32 val sikerült,az nem makacskodik

Nod32 the best! :D

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2008. November 18. 15:13 PM

Dátum: ovarifeca

hello,érdekloödnék hogy létezik e legállis key logger!saját otthoni használatomra,sztem etikus ha a saját gépemen szeretném tudni mi történik!probáltam letölteni de az avast virus észlelt állandoan,ha valaki tud segitsen!köszi

Szia ovarifeca!
Vannak kereskedelmi jellegel billentyűzet figyelők csak így hírtelen nem jut eszembe.
Pontosan mit szeretnél tudni hogy mi történik a gépeden?Csak azért kérdezem mert a windowsnak is vannak ilyen jellegű szolgáltatásai.Az ilyen jellegű dolgok megoldható scriptel is ha gondolod keresek példa scripteket hogy ezt hogyan lehet megcsinálni a windowson a wmin keresztül elég jól scriptelhető(annak ellenére is mondom hogy én leginkább a linux alapú rendszereket jobban szeretem számomra ez a kényelmesebb).Ha kicsit jobban leírnád hogy pontosan mit szeretnél figyelni milyen tevékenységeket akkor tudnék linkelni pár script példát amit csak megfelelően átírhatsz.Nos miért is scriptekre gondoltam nos azért kicsi módosítható és a késsőbbi windows változatokkal is használható ingyenes és nem feltünő és nem eszik annyi memóriát és akkor is működik ha nincs grafikus felület mert serveren minek a grafikus felület. :D
Ha nem értesz valamit hogy mi mit csinál akkor szájbarágósan is leírom.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Posted 2008. November 18. 16:22 PM

Dátum: Black Bird

Dátum: ovarifeca

hello,érdekloödnék hogy létezik e legállis key logger!saját otthoni használatomra,sztem etikus ha a saját gépemen szeretném tudni mi történik!probáltam letölteni de az avast virus észlelt állandoan,ha valaki tud segitsen!köszi

Szia ovarifeca!
Vannak kereskedelmi jellegel billentyűzet figyelők csak így hírtelen nem jut eszembe.

pl. a KeyScrambler is ilyen billentyűzet "figyelő" program!
innen letölthető:
http://www.qfxsoftware.com/

#8 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 486 posts

Posted 2008. November 18. 20:21 PM

Dátum: FSzabolcs

Dátum: Black Bird

Dátum: ovarifeca

hello,érdekloödnék hogy létezik e legállis key logger!saját otthoni használatomra,sztem etikus ha a saját gépemen szeretném tudni mi történik!probáltam letölteni de az avast virus észlelt állandoan,ha valaki tud segitsen!köszi

Szia ovarifeca!
Vannak kereskedelmi jellegel billentyűzet figyelők csak így hírtelen nem jut eszembe.

pl. a KeyScrambler is ilyen billentyűzet "figyelő" program!
innen letölthető:
http://www.qfxsoftware.com/

Nem rossz!
Én valahogy jobban szeretem az ilyeneket scriptből csinálni mert nem sok vízet zavar meg nem nagyon lehet eldönteni hogy ott van a key logger progikkal az a baj hogy könnyen lebuktathatok akkor is ha ismeri a silent instalt egy rootkit keresőnek nem gond megtalálni a keylogger progit és nehezen hordozhatóak.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users