←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Gépfagyás

fotója male 2013.Aug.04.

Helló,

Mik a gép paraméterei? Bekapcsolás után minden esetben hallod a BIOS-t pityegni?
Válasz

fotója Roy777 2013.Aug.04.

3.0Ghz HTT CPU, 2Gb DDR2 512 4550ATI Asrock alaplap. Bekapcsol, csak búg. Képet nem ad. 450W Táp.
Válasz

fotója Roy777 2013.Aug.05.

CPU, tud ilyen hibát okozni? De amikor bekapcsol, semmi baj vele. Se fagyás, se leállás, semmi. Bios hang nincs amikor nem kapcsol be. Üdv.
Válasz

fotója male 2013.Aug.06.

Szerintem tud. Azért kérdeztem a BIOS csipogását, mert ha nincs hang, akkor el sem indul a gép valamiért. Nézd át az alaplapon lévő alkatrészeket. Lehet, hogy az egyik kondi megpúposodott az idők folyamán..
Válasz

fotója Roy777 2013.Aug.06.

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2013. August 06. 17:06 PM

Szerintem tud. Azért kérdeztem a BIOS csipogását, mert ha nincs hang, akkor el sem indul a gép valamiért. Nézd át az alaplapon lévő alkatrészeket. Lehet, hogy az egyik kondi megpúposodott az idők folyamán..

Ez egy 478as tokozaasu lap. PCI expressel. ha beteszem a sima 2,4es cpu-t ilyet nem csinál. De a másikkal sem jön elő mindig. Nem találtam púpost.
Válasz

fotója male 2013.Aug.06.

Ha egy másik CPU-val tökéletesen működik, akkor az lehet a ludas. Még a táp körül érdemes körbenézni, más tippet nem tudok mondani.
Válasz

fotója Roy777 2013.Aug.07.

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2013. August 06. 21:21 PM

Ha egy másik CPU-val tökéletesen működik, akkor az lehet a ludas. Még a táp körül érdemes körbenézni, más tippet nem tudok mondani.
Válasz

fotója Roy777 2013.Aug.07.

Azért nem gondoltam a cpu-ra, mert menet közben, játék közben, tökéletes. Iaz, 3,0Ghz en befagyott, ha a HTT be volt kapcsolva. Mert 85fokos volt a cpu. Most 2,6ghz megy HTT vel, bekapcsolási hibát nem okozott
Válasz

fotója Roy777 2013.Aug.19.

Sziasztok.

Az esemény naplóban, a rendszernél, miért írja ezt nekem?

A processzor egyes teljesítmény-energiaellátási szolgáltatásai le vannak tiltva a belső vezérlőprogrammal kapcsolatos probléma miatt. Kérjen frissített belső vezérlőprogramot a számítógép gyártójától.
Válasz

fotója male 2013.Aug.21.

Jó kérdés. Nekem az sem tiszta, hogy a BIOSra vagy valami másra gondol-e.
Válasz