Ugrás a tartalomhoz


Microsoft Tinker


7 válasz érkezett a témában

#1 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2008. September 28. 12:17 PM

Sziasztok, van egy olyan problémám, hogy nem jelenik meg a tábla, csak egy nagy fehérség.

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 17. 19:25 PM

Dátum: Thibczy

Sziasztok, van egy olyan problémám, hogy nem jelenik meg a tábla, csak egy nagy fehérség.

Milyen jellegű is ez a játék egy kicsit több infot megadhatnál hogy milyen oprendszeren és milyen hardvert használsz mert így ez nagyon semmit mondó így nem nagyon fog senki se segíteni.Csak így tudjuk a problémád okára rájönni.
Bocs ha durván fogalmaztam.

#3 Veriga

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 19. 19:59 PM

Sziasztok!
Nemrégiben váltottam vistára és sajnos nem indul el két (eredeti) játék.
A ToCa Race Driver3 és a Colin McRea2005!
Furcsa módon ezeknél sokkal régebbiek simán futnak(Unreal2003)
Tudnátok segíteni valamilyen módon? :(
Előre is kösznöm!!

#4 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 19. 20:12 PM

Dátum: Black Bird

Dátum: Thibczy

Sziasztok, van egy olyan problémám, hogy nem jelenik meg a tábla, csak egy nagy fehérség.

Milyen jellegű is ez a játék egy kicsit több infot megadhatnál hogy milyen oprendszeren és milyen hardvert használsz mert így ez nagyon semmit mondó így nem nagyon fog senki se segíteni.Csak így tudjuk a problémád okára rájönni.
Bocs ha durván fogalmaztam.

A Tinkert egy ultimate extra ami letölthetö windows Update-röl, és ez 1 logikai játék, gépigényt nemtudok mondani, 2es minösités szükséges hozzá... szerintem probálj meg directXet és videokártya drivert frissiteni

#5 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 19. 20:30 PM

Dátum: Veriga

Sziasztok!
Nemrégiben váltottam vistára és sajnos nem indul el két (eredeti) játék.
A ToCa Race Driver3 és a Colin McRea2005!
Furcsa módon ezeknél sokkal régebbiek simán futnak(Unreal2003)
Tudnátok segíteni valamilyen módon? :(
Előre is kösznöm!!
1. Próbáld meg kompatibilitási móddal telepíteni a két fent idézet játékot. Nálam azt csinálja a Vista, hogyha a telepítő hibával áll le, akkor a Vista megpróbálja egy megadott kompatibilitási módon elindítani a telepítőt, amely sokszor be is jön.
2. Ha a telepítés megvolt, de maga a játék nem indul el, akkor szedd le hozzá a legutolsó patchet. (de itt is kipróbálhatod a kompatibilitási módot, amely az ikonra jobb katt-->tulajdonságok-->kompatibilitási fül-->és ott kiválasztod az XP-t

Sok sikert!
kép

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 20. 11:10 AM

Dátum: pat08

Dátum: Black Bird

Dátum: Thibczy

Sziasztok, van egy olyan problémám, hogy nem jelenik meg a tábla, csak egy nagy fehérség.

Milyen jellegű is ez a játék egy kicsit több infot megadhatnál hogy milyen oprendszeren és milyen hardvert használsz mert így ez nagyon semmit mondó így nem nagyon fog senki se segíteni.Csak így tudjuk a problémád okára rájönni.
Bocs ha durván fogalmaztam.

A Tinkert egy ultimate extra ami letölthetö windows Update-röl, és ez 1 logikai játék, gépigényt nemtudok mondani, 2es minösités szükséges hozzá... szerintem probálj meg directXet és videokártya drivert frissiteni

Köszönöm szépen csak nem szeretem ha zéro tartalmú infot kapok. pat08 ahogyan írta direct x és a kártya drivert frissítsd de a biztonság kedvért a chippset drivert is frissítsd fel még mindig jobb mintha nem lenne felfrissítve(stabilitás pl ettől is függ) tehát az összes drivert frissítsd fel mert az újakkal biztosítható hogy ne szívjál később azért mert nem elég friss.(nekem már volt emiatt szívásom sp3-as xpnél szép kék képernyővel gajra ment a rendszer)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 Veriga

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 22. 19:25 PM

Dátum: Veriga

Sziasztok!
Nemrégiben váltottam vistára és sajnos nem indul el két (eredeti) játék.
A ToCa Race Driver3 és a Colin McRea2005!
Furcsa módon ezeknél sokkal régebbiek simán futnak(Unreal2003)
Tudnátok segíteni valamilyen módon? :)
Előre is kösznöm!!
:(

[Clubic.com] Számtalan játékos által jelzett problémára született most megoldás: a Windows Vista második nyilvános bétáját letöltők közül sokan képtelenek voltak futtatni legálisan megvásárolt játékaikat az új operációs rendszeren. A hibáért kivételesen nem a béta állapotú operációs rendszer, hanem a StarForce másolásvédelem feltelepülő meghajtóprogramja volt a felelős.
A StarForce védelmet korábban számos kritika érte: a védelem nem csupán rootkitként települ, a legmagasabb szintű hozzáférést biztosítva a felhasználó számítógépének hardverelemeihez, erőforrásaihoz, de folyamatosan a memóriában marad, és figyeli a felhasználó tevékenységét is. Amennyiben a meghajtó jogsértésre utaló eseményt regisztrál -- például egy CD- vagy DVD-lemezt kísérelünk meg lemásolni --, a másolásvédelem figyelmeztetés nélkül újraindítja, reseteli a felhasználó számítógépét, függetlenül attól, hogy esetleg több órás elmentetlen munkája, vagy futó feladata veszik kárba. A másolásvédelemet egy segédprogrammal távolíthatjuk el számítógépünkről.

http://www.star-forc...upport/drivers/

#8 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2008. October 23. 12:32 PM

köszi





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó