←  Hardver

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Illesztőprogramok

fotója Brutusmedve 2008.Jun.08.

Illesztőprogramot szeretnék Fujitsu Siemens Scaleo L G31T-M2 tipusú számitógéphez, de csak vistahoz találtam de én xp-vel szeretném használni légyszi segitsetek mihamarabb előre is köszi.
Válasz

fotója male 2008.Jun.08.

Helló!

Itt már nézted: http://www.fujitsu-s.../downloads.html?
Válasz

fotója Brutusmedve 2008.Jun.11.

Igen itt csak vistasok vannak de a problémát megoldottam. Feltettem az everestet ami kiirta hogy milyen hardverek vannak a gépbe és aszerint kerestem és lám működik :?
Válasz

fotója increduluszoltan 2009.Jun.06.

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérnimert ha lenne hajam,kitépném!
feltelepítettem a Windows7-et..minden oké..csak ..
nem ismeri fel a Wireless pc adaptert..
D-link air plus dwl 520+
és sehol nem találok hozzá drivert!
Ha valaki tudna benne segíteni,örülnék neki,meg a netnek!
üdv TéZé
probálkoztam a
www.softpedia.com,
a
wwwdlink.com
oldalakon is..lehet hogy csak egyszerűen béna vagyok?
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jun.06.

Googleban keres rá a D-link air plus dwl 520+ windows7 drivers -re :(
Válasz

fotója increduluszoltan 2009.Jun.06.

Köszönöm!
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jun.06.

semmiség az egész ha valamit nem találok akkor először mindig a googlevel keresek rá:(
Válasz

fotója increduluszoltan 2009.Jun.06.

semmiség az egész ha valamit nem találok akkor először mindig a googlevel keresek rá:)[/quote]
én is ott szoktam keresgélni,de nem találtam!
nem szivesen zaklatok senkit a hülyeségeimmel!
szép napot!
Válasz

fotója increduluszoltan 2009.Jun.07.

Dátum: Black Bird

Googleban keres rá a D-link air plus dwl 520+ windows7 drivers -re :)
Szia!
ismét gond!
notebook:
AMD TURION64
ASUS /A6500U/
DVD/CD MATSHUTA UJ 840D ATA DEVICE
amikor telepiteném az op renszert,üresnek látja a telepitö lemezt.csak a rendes XP,vagy vista lemezt látja...az meg sajnos ,csak olyan van,amihez már nem jó a kodom.
ötlet?
Üdv
Válasz

fotója Jak-ee 2009.Jun.09.

Sziasztok!

via/s3g unichrome igp pro integrált videokártyához szeretnék legfrisebb vista-s drivert! Esetleg wddm-es driver létezik hozzá? Kerestem már google-ben, meg néhány ilyen driver-kereső oldalon, de sehol nem talltam ennél újabbat: 6.14.10.380
Előre is köszi a segítséget! Sziasztok! :)
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jun.10.

Dátum: Jak$ee

Sziasztok!

via/s3g unichrome igp pro integrált videokártyához szeretnék legfrisebb vista-s drivert! Esetleg wddm-es driver létezik hozzá? Kerestem már google-ben, meg néhány ilyen driver-kereső oldalon, de sehol nem talltam ennél újabbat: 6.14.10.380
Előre is köszi a segítséget! Sziasztok! :)

a kártya pontosabb típusa milyen mert unichromeon belül is elég sok fajta van.Esetleg megnézheted a via oldalán is de gondolom ott kerested a legellőször.Mert akkor esetleg így hatékonyabban lehetne vistas drivert vadászni hozzá.
Válasz

fotója McLc 2009.Dec.27.

illesztőprogramot szeretnék IBM 8303GCG alaplapomhoz xp alá. Kérlek segítsetek! Nagyon fontos lenne. Előre is köszio
Válasz

fotója male 2009.Dec.28.

Milyen illesztőprogramot szeretnél?

Itt van VGA-hoz: http://www.intel.com...b/cs-009236.htm
És itt vannak egyéb letöltések is: http://downloadfinde...tel.com/scripts ... ductID=757
Ha a fenti kettőn nem találsz meg mindent, akkor érdemes ezt is megnézni: http://www-307.ibm.c...c/support/site. ... 42954.html
Válasz

fotója McLc 2009.Dec.28.

Köszi. A VGA-t megtaláltam de a lan controllert nem az kéne a legjobban:
Intel 82801DB ICH4 - LAN Controller with 82562ET/EZ PHY (PHY: Intel 82562EM)
Válasz

fotója male 2009.Dec.28.

Az meg ez lesz, ha minden igaz:
http://downloadcente...tel.com/SearchR ... ontrollers

Amúgy a fenti Lenovo-s linken is vannak hálókártyás driverek. Ez amúgy egy önálló alaplap vagy egy egész Lenovo/IBM PC?
Válasz

fotója McLc 2009.Dec.28.

Köszi ez jó lett.Ez amúgy egy komplett PC csak nincs meg a talapítő lemze.
Válasz

fotója rozoli 2010.Jan.27.

szevasztok!
Olyan problémámmerültfel, hogy telepítettem mostanában a 9.12-es catalistot, és ha 75Hz-en vagyok, akkor kiírja a monitorom, hogy "out of range". Azt tudom, hogy a monitor bírja a 75Hz-et, és a 9.11-es driverrel nem volt ilyen probléma. Tudtok erre valami megoldást? Kösz előre is.
Válasz

fotója male 2010.Jan.27.

Tedd vissza az előzőt, aztán majd nézd meg a következővel. Amúgy ez érdekes egy hiba :)

Szerk: na hát, már itt is az új Catalyst :)
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Jan.27.

Dátum: male

Tedd vissza az előzőt, aztán majd nézd meg a következővel. Amúgy ez érdekes egy hiba :)

Szerk: na hát, már itt is az új Catalyst :)
Jaja, már 10-es a verziószáma, csak sajnos az integrálthoz 9.11-et tudom feltenni.
Válasz

fotója Black Bird 2010.Jan.29.

Dátum: tomyboy2

Dátum: male

Tedd vissza az előzőt, aztán majd nézd meg a következővel. Amúgy ez érdekes egy hiba :)

Szerk: na hát, már itt is az új Catalyst :)
Jaja, már 10-es a verziószáma, csak sajnos az integrálthoz 9.11-et tudom feltenni.

szerintem a kártyád támogatását dobta az ati főleg hogy ha 3-4 vagy annál több éves kártyád van. így csak a régebbieket tudod használni. radeonhd meg nincsen windowson max linuxon bsd-ken meg egyéb unix szerű rendszereken.
Válasz