←  Hardver

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Ati Radeon 9550 Connect 3D Driver probléma

fotója Brutusmedve 2008.May.14.

Van egy Ati Radeon 9550 Connect 3D videókártyám 256mb-os a régi driverrel feltelepitve semmi gondom nem volt csakhogy a cd tönkrement és nem tudom telepiteni. Tettem fel újabbnál újabb drivereket de mindegyikkel vagy újraindult a gép játék közben vagy lefagyott. Segitsetek mit tegyek ez ügyben kártyacserét semmikép nem szeretnék. Alaplapom: Asrock p4v88+ Légyszi segitsetek.
Válasz

fotója die nadel 2008.May.14.

Konkrét linket nem tudok neked adni, viszont csak emlékszel, hogy mikori (év, hónap) volt az a driver telepítőlemez vagy mi volt a driver tipusszáma.
Ezek alapján nem tudsz keresni hozzá drivert a neten?
Válasz

fotója gunit88 2008.Jun.07.

Helló mindenkinek.....Nem szertnék uj témát nyitni ezért irom ebbe a topicba ;)

Van egy ATI X700 256 MB os graf kártyám..Az lenne a problémám..hogy ha frissítem a legujabbdrivert az ati oldalrol..és feltelepítem ...az ujraindulás után....minden vissza esik az alapbeállításra(legkisebb felbontás. 4bit szín..stb) mintha nem is merné fel az uj drivert a gép..mert valami olyat ír ki hogy ez a driver nem kompatibilis a Windowsal! lehetséges lenne ez ?? Ha feltelepítem az erredeti drivert amit kaptam a grafkártyám hoz akkor minden probléma mentesen megy...Valaki tudna segíteni?? köszönöm!
Válasz

fotója orega 2008.Aug.22.

Omega driver tökéletes az ATI kártyákhoz még húzni is lehet vele. :D :) :D
Válasz