←  Internet, hálózatok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Mozilla Firefox

fotója csontos 2009.Jul.05.

Dátum: Black Bird

Dátum: manó

Ja ja.Nekem is feltűnt ez a mappás téma mikor elsőnek töltöttem le egy szimpla exe fájlt.Mit ne mondjak hirtelen begazoltam mit küld ez nekem de miután letöltöttem és megnéztem megnyugodtam,hogy nem valami vírus féle.Remélem kijavítják ezt a hibát mert mondjuk én speciále szeretem látni mi érkezik és milyen formában.

Üdv a firefox linuxos változata alapból így jelzi a dolgokat szóval ezzel nincsen gond meg így gyorsan megállapítható hogy milyen anyagot szedtél le pl pdf-eknél meg megjelenik nálam egy adobe reader logo már mint linux alatt. szóval ez egy új funkciónak tekinthető már mint a windowsos firefox esetén. :) Ez nem bug hanem feature! :(

Sztem félreolvastál valamit, mert nekünk az a gond, hogy mappaként jelez minden letöltött fájlt, legyen az, exe vagy bármi más..
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jul.05.

Dátum: csontos

Dátum: Black Bird

Dátum: manó

Ja ja.Nekem is feltűnt ez a mappás téma mikor elsőnek töltöttem le egy szimpla exe fájlt.Mit ne mondjak hirtelen begazoltam mit küld ez nekem de miután letöltöttem és megnéztem megnyugodtam,hogy nem valami vírus féle.Remélem kijavítják ezt a hibát mert mondjuk én speciále szeretem látni mi érkezik és milyen formában.

Üdv a firefox linuxos változata alapból így jelzi a dolgokat szóval ezzel nincsen gond meg így gyorsan megállapítható hogy milyen anyagot szedtél le pl pdf-eknél meg megjelenik nálam egy adobe reader logo már mint linux alatt. szóval ez egy új funkciónak tekinthető már mint a windowsos firefox esetén. :) Ez nem bug hanem feature! :(

Sztem félreolvastál valamit, mert nekünk az a gond, hogy mappaként jelez minden letöltött fájlt, legyen az, exe vagy bármi más..

ja ok most már értem így vissza olvasva. :) De hogy miért lehet ez az elég érdekes. Leszedek egy 3.5-öst és megnézem hogy nálam is ezt csinálja -e.:)
Válasz

fotója janos64 2009.Jul.26.

Mozilla Firefox 3.7 - Új tulajdonságok, új külső
http://dotnetwizard....ures-new-design
;)
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jul.26.

Dátum: janos64

Mozilla Firefox 3.7 - Új tulajdonságok, új külső
http://dotnetwizard....ures-new-design
;)

nem rossz:)
a 3.7-es még elég távol van elösször a 3.5.1-bedn lévő Ddos hibát javítsák ki. :) igaz az leginkább a windowsos firefoxot érinti leginkáb de ettöl függetlenül javítsák ki. :D
Válasz

fotója Bootor 2009.Jul.26.

Na meg javítani kellene a letöltési listát (hiányzó ikonok bug),
valamint miért nem jelöli már a csilaggal az előzményeket, amik a könyvjelzőkben vannak. Jó szar lett ez a 3.5... Ráadásul a bezárás gomb sincs már az egyedüli fülön... És vissza se lehet erőszakolni.

SZAR!
Válasz

fotója thomas434 2009.Jul.27.

Teszt!

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jul.28.

Dátum: Bootor

Na meg javítani kellene a letöltési listát (hiányzó ikonok bug),
valamint miért nem jelöli már a csilaggal az előzményeket, amik a könyvjelzőkben vannak. Jó szar lett ez a 3.5... Ráadásul a bezárás gomb sincs már az egyedüli fülön... És vissza se lehet erőszakolni.

SZAR!

about:config?
http://hacks.mozilla.org/ esetleg a fenti oldalon is nézelödj biztos van rá megoldás:)
Válasz

fotója Bootor 2009.Jul.28.

Ok, majd megnézem.

Amúgy Win7 alá kellene vmi plugin, hogy támogassa az új taskbart... a Winfox-ot néztem, de hoki, mert egy plusz felesleges ablakot is generál.. :/
Válasz

fotója manó 2009.Jul.29.

Dátum: thomas434

Teszt!
Kifejtenéd nekem igazán mit akar közölni ez a teszt?Van itt proci felül oldalt böngésző de,hogy igazán mit tesztel arról nem szól a fáma.Köszi előre is!
Válasz

fotója thomas434 2009.Jul.29.

Dátum: manó

Dátum: thomas434

Teszt!
Kifejtenéd nekem igazán mit akar közölni ez a teszt?Van itt proci felül oldalt böngésző de,hogy igazán mit tesztel arról nem szól a fáma.Köszi előre is!
Hát a böngészők gyorsaságát méri a színek különböző processzorok alapján ami a zöld szín az a saját processzorod!Egy teszt itt megnézheted te is http://service.futur...er/index.action
Válasz

fotója manó 2009.Jul.30.

Dátum: thomas434

Dátum: manó

Dátum: thomas434

Teszt!
Kifejtenéd nekem igazán mit akar közölni ez a teszt?Van itt proci felül oldalt böngésző de,hogy igazán mit tesztel arról nem szól a fáma.Köszi előre is!
Hát a böngészők gyorsaságát méri a színek különböző processzorok alapján ami a zöld szín az a saját processzorod!Egy teszt itt megnézheted te is http://service.futur...er/index.action
Köszike!Így már mindjárt más.Nekem a firefox 2647 kapott egy 3 magos 720-as amd procival.Neked mennyit kóstált és milyen procival?
Válasz

fotója Black Bird 2009.Jul.30.

Dátum: Bootor

Ok, majd megnézem.

Amúgy Win7 alá kellene vmi plugin, hogy támogassa az új taskbart... a Winfox-ot néztem, de hoki, mert egy plusz felesleges ablakot is generál.. :/

esetleg a tabplus(az legalább is működik is) bővítményt érdemes még megnézni.
firefoxos tippek trükkök: http://www.mozilla-e...u/firefox/tips/
kiegészítők: https://addons.mozilla.org/ nyelveknél már választható a magyar is. :)

valami plugin van rá erre csak a nevére nem emlékszem.

akkor azt tudom javasolni hogy a bővítmények értesítők résznél keresgélj.
Válasz

fotója Bootor 2009.Jul.30.

keresgéltem...
Válasz

fotója thomas434 2009.Jul.30.

Köszike!Így már mindjárt más.Nekem a firefox 2647 kapott egy 3 magos 720-as amd procival.Neked mennyit kóstált és milyen procival?[/quote]
Win 7 alatt ennyi

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép
Válasz

fotója Bootor 2009.Aug.19.

Idézet

Ezen kívül a Mozilla azt is szeretné elérni, hogy a választóképernyő ne csak egy linket tartalmazzon az alternatív böngészőkre, de végezze el azok telepítését is a rendszerre. Erre - érvel a nyílt forrású böngésző készítője - azért van szükség, mert méréseik szerint a felhasználók közel fele (45%-a) el sem kezdi telepíteni a tőlük letöltött böngészőcsomagot. Ezzel kapcsolatban egyelőre nem világos, hogy ez a Mozilla-nak miért csak most jutott eszébe, és hogy ezt a rendkívül fontos információt miért nem közölte a napokban kiadott közleményében, amelyben szoftverének egymilliárdodik letöltését jelentette be - és amely eredmény a fenti állítás tükrében helyből felezhető lenne.

:roll::D Ez k jó! Szánalmasak.

Forrás
Válasz

fotója manó 2009.Aug.21.

Sziasztok!Windows 7 64-bit alatt használom a mozilla legfrissebb változatát.A problémám az lenne,hogy elég sokszor összeomlik indításkor.Erre van-e valami orvosság mert vista alatt nem voltak ilyen problémák és talán gyorsabban is volt.Mások is találkoztak ilyen problémával?Előre is köszi!
Válasz

fotója Bootor 2009.Sep.13.

Erre a problémára tud valaki megoldást?
A letöltések listájában mindenféle fájl típushoz mappa ikont ad. És ezt a 3.5.0 óta...

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Sep.13.

Dátum: Bootor

Erre a problémára tud valaki megoldást?
A letöltések listájában mindenféle fájl típushoz mappa ikont ad. És ezt a 3.5.0 óta...
Sajnos mindenkinél ez a hiba. Talán ha küldesz egy riportot a Mozilla-nak, akkor előbb utóbb ki fogják javítani.
Válasz

fotója Bootor 2009.Sep.13.

Nem értem, mert virtuális gépen is teszteltem, és volt hogy jó volt (de először nem), majd megint nem... xp, vista, win7.... mindegyiknél. De a gépemen nem bírom megcsinálni, akármit csinálok. Saját profilomat használtam, és jó volt VMben, de volt hogy nem... Már legoogliztam a fél internetet... a másik felére meg már nincs időm...
Mindent próbáltam. Nem értem.
Friss install, angol, magyar...
Ha visszateszem 3.0.14-et megint jó...
áh
Válasz