←  Internet, hálózatok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

MSN, WLM Windows Live ID probléma

fotója die nadel 2008.Jan.04.

Sziasztok!

Van egy msn fiókom, ami az e-mail címemmel mûködik. Az e-mail címemet véglegesen fel akarom számolni, és így akkor az msn-címem is megszûnik, azaz majd nem tudok fellépni az msn-re. ki lehetne úgy cserélni a címet, azaz meg lehet változtatni úgy, hogy az adatbázis megmaradjon, és legyen egy hotmailos fiókom? Ez lenne a probléma, tudnátok valami megoldást ajánlani?

Üdvözlettel: die nadel
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Jan.04.

Próbáld meg azt, hogy rámész a partnerek menüre, és az "azonnali üzenetváltási partnerek mentése. Majd az új címnél az importálással visszarakod a partnereidet.
Válasz

fotója die nadel 2008.Jan.05.

Ebben az esetben az új címnél újra fel kell vennem mindenkit egyesével, miután átimportáltam õket? Olyan lehetõség nincs, hogy ne kelljen egyesével mindenkit újra felvennem?
Válasz

fotója joni 2008.Jan.05.

Hát azért kell importálni hogy ne kelljen egyesével felvenni mindenkit.
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.05.

https://account.live.com/ bejelentkezel itt, és lehet váltan e-mail címet is.

Idézet

Windows Live ID azonosító módosítása

Windows Live ID azonosítója csak e-mail bejelentkezési fiók (Olyan fiók, amelyben harmadik fél által biztosított e-mail címet adtak meg bejelentkezési névként) használata esetén módosítható. Ha Windows Live ID azonosítója egy Hotmail rendszerbeli e-mail cím, akkor nincs lehetõsége a Windows Live ID módosítására.
Windows Live ID azonosító módosítása:
    [*:vno1nm0r]Kattintson a Fiókösszesítés lap középsõ részén, a Windows Live ID azonosítója mellett látható Módosítás hivatkozásra.
    [*:vno1nm0r]Írja be jelszavát.
    [*:vno1nm0r]Válassza a Windows Live rendszerbeli új e-mail cím használata lehetõséget.
    – vagy –
    Válassza a Saját e-mail címének használata lehetõséget.
    [*:vno1nm0r]Írja be a használni kívánt Windows Live ID azonosítót vagy e-mail címet, majd kattintson az Azonosító foglaltságának ellenõrzése gombra. Ha senki sem használja a nevet, a megjelenõ üzenet megerõsíti a név használhatóságát.
    [*:vno1nm0r]Ha még nem fogadta el a Windows Live Szolgáltatási szerzõdést vagy az Adatvédelmi nyilatkozatot, egy megjelenõ üzenet felszólítja erre. Olvassa el mindkét szerzõdést, majd kattintson az Elfogadom gombra. Kattintson a Mentés gombra.
Megjegyzések

    [*:vno1nm0r]A fiók típusától függõen elõfordulhat, hogy csak a Windows Live rendszerbeli új e-mail cím használata vagy csak a Saját e-mail címének használata lehetõség jelenik meg. Egyes fiókok nem jogosultak mindkét lehetõség használatára.
    [*:vno1nm0r]Új Windows Live rendszerbeli e-mail cím létrehozása esetén a Windows Live összes szolgáltatását elérheti, beleértve a Windows Live Hotmail szolgáltatást is.
    [*:vno1nm0r]A Windows Live ID azonosító megváltoztatásakor elõfordulhat, hogy Windows Live Messenger rendszerbeli partnerei azt látják, hogy Ön nem érhetõ el, illetve a partnerek is nem elérhetõ állapotúként jelennek meg a partnerlistán (ez legfeljebb 48 órán át tapasztalható).
    [*:vno1nm0r]Bár saját létezõ e-mail címét is használhatja Windows Live ID azonosítóként, ebben az esetben nem érheti el a Mail szolgáltatást. A Mail szolgáltatás használatához a Windows Live rendszerbeli új e-mail cím használata lehetõséget kell választania a Windows Live ID azonosító létrehozásakor.
    [*:vno1nm0r]A lap Windows Live ID azonosító módosítása szakaszában megjelenhet az E-mail üzenetek továbbítása az új e-mail címre lehetõség. Jelölje be ezt a lehetõséget, ha egy korlátozott idõszakon keresztül továbbítani kívánja e-mail üzeneteit régi MSN Hotmail- vagy Windows Live Hotmail-fiókjából új Mail-fiókjába.
Válasz

fotója die nadel 2008.Jan.05.

Mindenkinek köszönöm a gyors segítséget!
Válasz

fotója joykrisz 2008.Jan.06.

:rolleyes: Szia..Nem tudom honnan veszed ha e-Mail cím meg szűnik akkor ugrik az MSN..Én.kb.6 éve
reggeltem a következő címet -> jofejvagy@freemail.hu t..Kizárólag MSN miatt hoztam létre
ezt a címet és hagytam veszendőbe menni..A cím jelenleg is él is ezt használom...A freemail
ha jól emlékszem akkor 3 hónap nem látogatás után törölt...Ha jól emlékszem..Szerintem müködni fog továbbra is.... by joykrisz
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.06.

Igen ám, de így akkor lopható az accountod is... valaki leregeli a freemailen újra a címet, így meg tudja változatni MSN jelszavad és pá...
Válasz

fotója Pali 2008.Jan.11.

Hali. Szerintetek miért nem tudok belépni az msn-re. Regisztráltam, meg minden, mikor kéri az e-mailt meg a jelszót, utánna kiírja, hogy nem sikerült a .net passportra csatlakozni, vagy ilyesmit!
Ötlet?
Köszi
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.11.

Itt be tudsz jelentkezni? http://login.live.com/
Válasz

fotója Pali 2008.Jan.11.

A rendszer nem tudta bejelentkeztetni a következő szolgáltatásba: .NET Messenger Service. Ez a hibaüzenet. Amúgy előre is és utólag is köszi a segítséget!
Válasz