←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Vista Update probléma

fotója die nadel 2007.Dec.16.

Sziasztok!

Fel szeretnék tenni egy frissítést és a következõ ablak jön ki:
kép
Szeretném tudni, hogy mit kell ilyenkor tenni?
Lehetõleg olyan választ várok, hogy megértsem, mert nem vagyok egy informatikai zseni.

Segítségeteket elõre is köszönöm!
Válasz

fotója Bootor 2007.Dec.17.

Talán a merevlemez kapacitására gondol, nem? Hogy ott nincs elég szabad hely. Futtasd a "lemezkarbantartót", és szabadíts fel helyet.
Válasz

fotója die nadel 2007.Dec.17.

Ez mind megtörtént és a többi frissítéssel nincs is baj, csak ez az egy hozza ezt a hibát:
KB945007
Amúgy a rendszerpartición több mint 10 GB üres hely van.
Válasz

fotója Bootor 2007.Dec.17.

"„Az aktiváláshoz és használathoz kattintson a vezérlõre” funkció végleges, 2008 áprilisára tervezett eltávolításáig a jelen elõzetes frissítést erõsen javallott kizárólag tesztelési céllal telepíteni. "

Ezzel a frissítéssel szemezgettem, hogy beletegyem-e AFP-be, még jó, hogy nem tettem.:) Szerintem ezzel ne foglalkozz.
Válasz

fotója die nadel 2007.Dec.17.

Köszönöm , akkor megvárom vele az áprilist.
Válasz

fotója udi 2008.Feb.28.

Sziasztok
Egy hasonló problémám lenne nekem is, amire sajnos nem találok megoldást.
Mikor frissíteni szeretnék, megjelennek a frissítések, (most már 3 hetesek :) ), kijelölöm amit szeretnék,
le is tölti , sőt úgy is tűnik mintha fel is telepítené (a csík végigmegy), de ekkor mindig feldob egy ablakot, hogy:
A windows modulok telepítője működésképtelenné vált és leállt.
Az alkalmazás egy hiba miatt nem képes megfelelően működni, a (windows szóla ha megvana hiba) ez utóbbi lol. :-(
A rendszert 1 hónapja telepítettem, 2 game van rajta és kb 8-10 felhasználói program.
Megőrülök, hogy már az update sem tud rendesen működni.
Kérlek segítsetek.

(olvastam egy olyan lehetséges megoldást, hogy be kell pipálni az IE-ben a kapcsolatok fülön, hogy automatikusan ismerje fel a beállításokat, de sajna igy sem múxik).
A program természetesen legális, és vista home premium.

Előre is köszi
Válasz

fotója udi 2008.Mar.03.

Huh hát tényleg komoly gondok vannak a vistával, ha még egy 5let sem érkezett :D
Válasz

fotója male 2008.Mar.03.

Ez valami egyedi probléma lehet. Mi a hibaüzenet? Sok program/játék van fönt? Antivírus, tűzfal, hasonlók?
Válasz