←  Gépház

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok

fotója Bootor 2008.Jun.08.

Szia, tényleg van vmi probléma, egyik külső link se működik...
http://download.micr...t.com/download/ ... redist.exe
Válasz

fotója djrobaa 2008.Jun.08.

Köszi a linket. :?
Válasz

fotója male 2008.Jun.08.

Helló!

Köszi az észrevételt, javítva :?
Válasz

fotója furrier75 2009.Feb.17.

Nem tudom megnyitni az Internet,hálózatok részt azt írja nincs jogosultságom! :)
Miért van ez?
Válasz

fotója Bootor 2009.Feb.17.

Kösz, javítva.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jul.13.

Lenne egy javaslatom. Vannak olyanok, amikor valamilyen hibáról, vagy az asztalról kell készítenie egy képernyőmentést. Ezzel nincs is probléma egészen addig, míg fel szeretnénk tölteni a képet, mivel maximum 256 KB méretű fájlt lehet feltölteni, ami ma már igen kevés. Erre mondok is egy példát:
Valaki segítséget szeretne kérni a fórumtársaktól, mert a gépén valamilyen hiba van, és nem tud mit kezdeni vele. A fórumtársak megkérik, hogyha előjön a jelenség, akkor készítsen képernyőmentést. A hiba megjelenésével elkészíti a képet, és paint-ben elmenti jpg (vagy png) formátumban. És itt jön a bökkenő. Mikor fel szeretné tölteni a képet, akkor kap egy értesítést, hogy a maximum 256 KB méretű fájlt lehet feltölteni. Mikor megnézi, akkor rájön, hogy 600 KB méretű a kép, így semmi féle képen nem tudja feltölteni, így a hibát sem tudja megmutatni.
Nem lehetne-e a maximum értéket mondjuk 1 MB-ra emelni? Ez esetben már nem lenne probléma a képek feltöltésével.
Válasz

fotója male 2009.Jul.13.

Észrevételednek megfelelően módosítottuk a korlátot, így 512kb-ra emeltük. Az 1MB-ot soknak érzem, 1680x1050 pixeles kép 300kb-nál nem sokkal több és többnyire amúgy sem kell az egész desktop képét feltölteni. BMP-ről ne beszéljünk, az nem webre való és egyéb HD minőségű képek sem hiszem, hogy életbevágóan szükségesek.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jul.13.

Ez is tökéletes lesz. :) "többnyire amúgy sem kell az egész desktop képét feltölteni" kivéve, ha a "Windows Asztal galéria" részlegbe töltünk fel képeket. :) Még egyszer köszönöm.
Válasz

fotója Viktorio 2009.Nov.27.

ennyit ér a weboldal :lol: http://bizinformatio...g/hu/www.msw.hu
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Nov.27.

Dátum: Viktorio

Ez semmi. Van 1 srác, aki rossz játékokat mutat be. Az ő oldala többet ér: http://bizinformatio...jatekok.blog.hu Ez van.
Válasz

fotója male 2009.Nov.28.

Az a jó, hogy az oldalon lévő látogatószámok köszönő viszonyban sincsenek a valódival :lol:
Válasz

fotója male 2010.Apr.03.

Ezer bocsánat, egy balul sikerült frissítéssel sikerült hazavágni a Linuxot :oops: Most meg azzal szenvedek, hogy a Lighttpd+PHP párost összehozzam, de kevés sikerrel: elhal valamelyik gyermekszál (nem tudom miért) és akkor felzabál minden erőforrást és a logba ilyeneket ír:

Idézet

2010-04-03 18:55:54: (mod_fastcgi.c.1734) connect failed: Connection refused on unix:/tmp/php.socket-6
2010-04-03 18:55:54: (mod_fastcgi.c.3037) backend died; we'll disable it for 1 seconds and send the request to another backend instead: reconnects: 5 load: 2
2010-04-03 18:55:54: (mod_fastcgi.c.2803) child died somehow, waitpid failed: 10
Ha valaki tud erre megoldást, akkor ne tartsa magában :D Google nekem nem segített :(
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Apr.06.

Mik voltak ezek a szakadások??
Válasz

fotója male 2010.Apr.06.

Beállt a gép (elfogyott a memória) és a szolgáltatósokat nem igazán érdekelte a levelem.
3 héten belül költözés várható.
Válasz

Vendég_FSzabolcs_* 2010.Jul.03.

miért és hogyan tudnak bejutni ezek a cigi reklámos spamok/spambotok az oldalra vagy mik ezek :) :lol:
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Jul.04.

Dátum: FSzabolcs

miért és hogyan tudnak bejutni ezek a cigi reklámos spamok/spambotok az oldalra vagy mik ezek :) :lol:
Én is pont ezt akartam kérdezni. Mik ezek a cigis reklámok? Nem lehetne IP-t tiltani, vagy a felhasználót bannolni?
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Jul.05.

Nem lehet megakadályozni azt, hogy be spamolják az egész fórumot? mert most meg Windows MUI csomagot reklámoznak. Szerintem a regisztrációkor meg kellene adni a captcha kódot (megjelent számokat és betűket kell beírni), hogy így akadályozzuk meg a robotok regisztrációit.
Válasz

fotója die nadel 2010.Jul.06.

Csatlakozom ez előttem szólóhoz. Roppant idegesítők ezek a reklámok.
Ha viszont nem robot, akkor csak a meghívós regisztrációval lehet kiszűrni.
Válasz

fotója márti 2010.Jul.09.

Sziasztok ha tudtok segítsetek léci, mert a gépemet frissítettem véletlenül megnyomtam. Most azt írja ki h szoftver hamisítás áldozata vagyok fekete lesz a kép is újra kéne telepíteni ? ha van más lehetőség annak örülnék :|
Válasz