←  Gépház

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

MSW.hu - észrevételek, hibák, javaslatok

fotója Bootor 2007.May.04.

Ide lehet írni az MSW.hu-val kapcsolatos észrevételeket.

MSW.hu Gyakran Ismételt Kérdések

MSW.hu regisztrációs feltételek.

MSW.hu Védelem és Információ

MSW.hu kapcsolat, impresszum

MSW.hu az iWiW-en


Tudnivalók a letöltésről

Az MSW.hu szerveréről 1 felhasználónak egyszerre csak 1 letöltés engedélyezett, ez is csak 1 szálon történhet. A letöltés folytatására van lehetőség (resume support). A legtöbb letöltéshez be kell jelentkezni az MSW.hu-ra, ha nem indul el a letöltés, vagy „Csak regisztrált és aktivált felhasználók tölthetnek le.” hibaüzenetet kapjuk, akkor úgy jelentkezzünk be az MSW.hu-ra, hogy a böngészővel megjegyeztetjük a felhasználónevet és a jelszót. A letöltéshez ajánlott az Internet Explorer 7 alapértelmezett letöltés kezelőjét használni, vagy a Firefox 2 alapértelmezett letöltés kezelőjét használni.
Válasz

fotója Rapidus 2007.May.05.

Gratulálok, szép lett az oldal! Ezzel az utóbbi hetek elérhetõségi (elérhetetlenségi) problémái reméhetõen immáron megszûntek!
Az oldal tartalmát tekintve nagyon hasznos, ezért köszönet jár a szerkesztõknek, és az üzemeltetõknek. :)
Válasz

fotója erix31 2007.May.05.

Az oldal mindenképpen elismerést érdemel :) . Majd biztos lesznek más dolgok is, de engem nagyon megfogott az "Expressz" fül a részleteivel :cool: . Nem hiba csak kérdés: a fórumból hogyan tudok visszanavigálni a az MSW fõoldalra? :confused: A vissza gomb lassú, ha már több oldalt néztem a fórumon.
Válasz

fotója male 2007.May.05.

Köszönjük a pozitív visszajelzéseket :). Az elérhetetlenségi problémák reméljük megszûnnek, most egy másik szolgáltatóhoz mentünk..

Dátum: erix31;19

Nem hiba csak kérdés: a fórumból hogyan tudok visszanavigálni a az MSW fõoldalra? :confused: A vissza gomb lassú, ha már több oldalt néztem a fórumon.

Alul a kék sávon jobb oldalon vannak menüpontok (Írjon nekünk! - MSW.hu - Archívum - Ugrás a tetejére), ahol az MSW.hu-ra klikkelve odavisz téged :cool:
Válasz

fotója Gades 2007.May.05.

Én is gratulálok az új oldalhoz,nagyon jó lett :)
Válasz

fotója Bootor 2007.May.05.

Köszönjük!
Válasz

fotója Lalo 2007.May.05.

Most "találtam ide" és az elsõ nézelõdés után máris regisztráltam magam. Jónak látszik az oldal, sok hasznos információval. Remélem a fórum is hamarosan megtelik, és érdemes lesz idejárni.
Válasz

fotója stroban 2007.May.05.

Én is csak gratulálni tudok, szép lett az új oldal, tetszik az új kinézet. További sok sikert kívánok !
Válasz

fotója attip 2007.May.05.

Bravobravobravo!!:)

Nagyszerü az új hely!!!
Válasz

fotója male 2007.May.05.

Dátum: erix31;19

Nem hiba csak kérdés: a fórumból hogyan tudok visszanavigálni a az MSW fõoldalra? :confused: A vissza gomb lassú, ha már több oldalt néztem a fórumon.

mostantól ha itt a fórumban az msw.hu logóra klikkelsz, visszavisz a fõoldalra :)
Válasz

fotója erix31 2007.May.06.

Dátum: male;35

mostantól ha itt a fórumban az msw.hu logóra klikkelsz, visszavisz a fõoldalra :cool:

Igen, ezt hiányoltam :) . Viszont találtam valamit: nehezen tudom aktiválni a "gyors válasz" gombot, addig meg az ablakba nem lehet írni :confused: . Most sem tudtam használni. Ja, IE7 alapbeállításokkal.

Öt perc el telt, és most mûködik. Hmm...
Válasz

fotója Lalo 2007.May.06.

Igen, ez érdekes. Az elõbb az elsõ oldalon próbáltam a gyors válasz gombra kattintani, de nem müködött. Azonban ha az utolsó hozzászoló gyors válaszára kattintottam, ott egybõl szabaddá vált az írás...Mellesleg egy kicsit fölöslegesnek érzem ezt a funkciót, ha már gyors válaszról van szó, akkor minek egy közbensõ lépcsõ?
Válasz

fotója Bootor 2007.May.06.

Ha az elsõ (adott oldalon) hozzászólásnál klikkeltek rá a Gyors válaszra, akkor megy mindig. Amúgy én se tudom még miért nem megy a többinél.
Válasz

fotója erix31 2007.May.06.

Ahá! Na majd beletanulunk. Egy idõ múlva úgy fog menni mint a karikacsapás. Igaz, azt sem tudok, de ha beletanulok...
Válasz

fotója Bootor 2007.May.06.

Nézzétek meg az Egyebek részt is itt a Fórumban, azon belül a Kedvenc PC-s Youtube Videók topicot. Ti is bátran írhattok bele, linkelhettek videokat, ami a témához kapcsolodik.
Válasz

fotója jenike5 2007.May.06.

Klassz, tetszik,ismét azt kaptam, amit vártam-köszönöm:)
Válasz

fotója hill 2007.May.06.

Hát ez nagyon szép lett.
Áttekinthetõ menürendszer, a színek is jók, és ha a tartalom is a megszokott szinvonalú marad, akkor nagyon meg tudom szokni.
Annyi tudásom ugyan még nincs, hogy kérdezzek, de már kezdem érteni a másoknak adott válaszokat.

Gratulálok a készítõknek.
Válasz

fotója Bootor 2007.May.06.

Mostmár egybõl mûködik a "Gyors válasz" lehetõsége, nem kell klikkelgetni sem.:-)
Válasz

fotója trabilaci 2007.May.07.

Sziasztok !!!!
Nagyon szép nagyon jó profi meg egyebek amit ienkor szokás irni amikor megujul egy oldal..DE lenne egy apro kérdésem Vagy lehet ÉN vagyok a figyelmetlen de hol találom a letöltéseket ami a régi lapon volt ??????
Válasz

fotója trabilaci 2007.May.07.

Sorry Éjszakás Müszak utáni vakságban szenvedek ....:-) :) :)
Megvan minden....
Válasz