←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Black Xp 5.0 Final

fotója johnyxy 2007.Dec.03.

Velemenyeket, tapasztalatokat varok a kovetkezo kis aranyoskaval kapcsolatban!!! :confused::confused::confused:
Elsore szimpatikusnak velem... :rolleyes::cool::rolleyes::cool:
Válasz

fotója rozoli 2007.Dec.03.

Szerintem ez warez, végigböngészve a tartalmát, jó sokat kérhetnek érte. Hacsak nem próbaidõs, de akkor meg mi értelme?
Válasz

fotója devil666 2007.Dec.03.

Nem akarom leszólni a dolgot,de mindig is utáltam az ilyen és hasonló elnevezésü "tuning" XP-ket,amibe minden **art beletettek,ha kellett ha nem.Nem beszélve arról, amit esetleg eltávolitottak belõle,"felesleges" cimszó alatt.Lehet,hogy jól néz ki,de hogy nem lesz hosszú életü stabil rendszer az biztos.(Értsd jól:ez olyan mint egy gyári autó,felcicomázva megtuningolva,minden zsir.Aztán amikor TÉNYLEG teljesiteni kell,össze**arja magát.)Bár én már nem használom az XP-t a legjobb gépemen,a régi vason XP Home Edition van.Semmi tuning,gyári dolgok+az összes frissités.Annyival van gyorsitva,hogy pár registry beállitás módositva van.Ennyi.Ugyhogy maradok az eredeti operációs rendszereknél,köszönöm nem kérek a mások kénye-kedve szerint összetákolt dolgokból,mégha "jól is néz ki".......
Válasz

fotója LoRenZo 2007.Dec.03.

Hát ez tényleg elég meredek... Nem azért mondom, de nálam a sebesség nem megy / mehet a kinézet rovására. Szerintem a legjobb, leghasználhatóbb "skin" XP alatt a "Klasszikus Windows (módosított)" (klasszikus start menü, meg ilyenek). Talán jól néz ki ez is, de... Igazából ez a kisebbik "probléma". Tényleg nem látom értelmét, hogy külsõ szoftvereket is beletegyenek. Ráadásul olyanokat, hogy a lefordulok a székrõl... Én például amúgy is más tûzfalat és víruskeresõt használok, szóval számomra az ott szereplõ dolgok kacatok... Annak se látom értelmét, hogy egy félébõl több verzió van. A másik dolog, ami talán a legnyomosabb érv lehet: ezek a szoftverek korántsem tökéletesek, még hosszú távon javítások, és újítások sora áll elõttük. Mondjuk valaki 2 hónappal ennek a megjelenése utána telepíti, akkor már elavultnak számítanak.... Szedheti le esetleg, és teheti fel az újabbat... Jah persze, hisz' választható! Akkor nem teszi fel a régit, DE akkor minek van benne? Talán, hogy kitöltsön egy dvd-t :rolleyes: De ez a sidebar/skin/boot skin pakk ez aztán ütõs... Ember legyen a talpán, aki ezeket végigpróbálgatja. Szerintem olyan se nagyon lesz, aki 3-nál többet használni fog a szkinekbõl életében... Szóval ilyet soha nem fogok használni, illetve soha nem fogok ajánlani senkinek, elsõsorban azért, mert manapság havonta jelennek meg újabb verziók a 3rd party szoftverekbõl... Érdemes átgondolni a dolgot szerintem.
Amúgy én se vagyok igazán híve a komponens eltávolításnak. Reg tweak, meg ilyen unattented, update-elt telepítõ belefér részemrõl. Kérdés, hogy ezek mennyire megbízhatók (például akartam csinálni x64-es SP2+os telepítõt nlite-tal, a felénél kiakadt a progi, úgy is, hogy kilõttem minden zavaró tényezõt; valamint a sima x86-os részlegnél is voltak érdekes jelenségek telepítés után).
Válasz

fotója saladfingers 2007.Dec.03.

nekem x64 xp sp2m van, nlitetal integralva minden fontos frissites, felesleges (WMP, IE, stb.) cuccok kilove, regtweakek, full unattended, es tokeletesen megy hiba nelkul, villamgyors, betonstabil.
Válasz

fotója GrassMAN 2007.Dec.03.

Én sem nagyon pártolom az ilyen dolgokat. Egyetértek az elõzõ hozzászólásokkal, hogy "minden **art" belepakolnak, aminek a fele biztos, egy másik része meg nem nagyon valószínû hogy kelleni fog valaha is!
Ahogy a listát nézegettem hogy mik vannak benne: az elsõ 30ban biztos van 10-15 crackelt cucc. Ennyit a jogtisztaságról.
Ha meg így nézzük a dolgokat, akkor sokkal szerencsésebb, ha inkább magadnak telepíted a wint, kiszeded amit ki kell, hozzá adod amit hozzá akarsz, telepíted azokat a progikat amit használsz, kodek, etc..., aztán ráengeded a Ghost-ot.
Így legalább tudni fogod h mi van rajta, milyen beállításokkal, mit várhatsz tõle.
Válasz

fotója johnyxy 2007.Dec.03.

hat nem is tudom mit mondjak...
elsore beleszerettem,felraktam
es hat mit ne modnjak,jo lecke volt
egy laptopra toltam, majd utana a a gyari drivereket
es hat lass csodat
meg sosem lattam piros halalt :rolleyes:
kek halal helyett piros halal amikor felbontast akarok allitani
hat asszem ennyit rola,bar azert van par dolog amit lenyulok belole,van jopar otletes dolog benne
Válasz

fotója devil666 2007.Dec.03.

Mondom én,hogy egy halom **ar az ilyen XP....Meg a skináradat ami benne van,gondolom zabálja a rendszer erõforrásait(is)...Az ilyen tuning XP-k, unatkozó emberek tákolmányai...
Válasz

fotója Bootor 2007.Dec.03.

Én sem javaslom az ilyen hackelt Windows-ok használatát (azonkívül is, hogy illegális), az ember ezzel a stabilitást, kompatibilitást és biztonságot kockáztat, azaz saját adatainak elvesztését.
Lehet hogy a külsõ tetszetõs, de ez ne tévesszen meg senkit se.
Válasz

fotója devil666 2007.Dec.03.

Csatlakozom az elõttem szólóhoz...Ez mind igy van...:rolleyes:
Válasz

fotója LoRenZo 2007.Dec.03.

saladfingers, nekem is x64 sp2-sem lesz a Te ajánlásoddal, amint megérkezik a hdd hûtõm... vmware-ben kipróbáltam, jól ment. Egy x64 sp2-es corp-ba akartam beleintegrálni az sp2 utáni frissítéseket (windows update alapján leszedtem a hiányzókat a szintén általad javasolt WUL-hoz képest), de az integrálás a felénél nem ment tovább hosszú idõ eltelte után sem. Amúgy alig várom már, hogy élesben is használhassam, de remélem, ezen a héten lehetõségem lesz már rá (hacsak nem a sulit kell majd elõtérbe helyeznem :rolleyes: ).

johnyxy, nem tudnál képet csinálni (külsõ eszközzel akár) a piros halálról? Nem tudom elképzelni :rolleyes:
Válasz

fotója saladfingers 2007.Dec.03.

Lorenzo: arra ugyelj, h csak olyan hotfixeket integralj, aminek ertelme van. pl ha kitorlod az IE-t a telepitobol, ne integralj bele IE frissitest, kisse megborithatja a rendet:) regebben, meg x86 xpvel szivtam en is vele. mostmar mikor kijon egy fix, elolvasom a KB cikket hozza, h milyen komponenst frissit es miert. pl ilyen oraallitas meg utallakekszpressz nem tud meghatni, azokat inkabb hagyom :rolleyes:
Válasz

fotója johnyxy 2007.Dec.04.

sajna mar formaztam a hddt.....
Válasz

fotója johnyxy 2007.Dec.04.

de ha lesz idom jovoheten ujra felrakom, ugyan ugy es hatha :rolleyes: ...
Válasz

fotója Dj MiZo 2007.Dec.04.

hát biztos kell az a 900 MB sidebar cucc:rolleyes:

1ébként hasonló "projekt" van magyar változatban:
http://www.wxpee.hu/
Válasz

fotója Lalo 2007.Dec.04.

Néhányan nem veszik tudomásul, hogy a Windows nem Linux. Pedig ha éreznek magukban programozási és cicomázási hajlamot, akkor azt miért nem a Linux-hoz teszik meg?...Ha szabad válaszolok is rá: mert onnan is kirugnák õket.
Válasz

fotója die nadel 2007.Dec.04.

Mindenkinek szive-joga hazavágni az op.rendszerét!:rolleyes:
Csak irigyelni tudom az olyan embereket, akiknek ilyen sok idejük van, hogy állandóan op.rendszert telepítenek, mert olyan stabil, mint egy kétlábú szék.:rolleyes:
Válasz

fotója devil666 2007.Dec.05.

Majd késõbb a Vistából is csinálnak(hacsak már nem készitettek)ilyen **art,"Black Vista " néven...LOL Egy OP-rendszer se kerülheti el az ilyen unatkozó,"sokszabadidõs" tuning-csiricsárézó, "hozzáértõ" emberek agyrémeit......
Válasz

fotója johnyxy 2007.Dec.06.

http://www.wxpee.hu/
ezt vagom, van is belole. Tokeletesnek tartom arra, h faterom gepere feltoljak egy ora alatt egy mukodo minden progival megtuzdelt verziot.
Sajat magamnak mar rajottem,h eredeti kell... :D
Válasz

fotója LoRenZo 2007.Dec.06.

saladfingers: csináltam már olyat, hogy ie6-ot kiszedtem, de utána beletettem az ie7-et, és utána kerültek bele annak a frissítései. Azt hiszem, itt is úgy csináltam meg, viszont egy kernel update-nél állt meg; vagyis nem egészen, mert vmi drivereket másolt át a temp-jébe egy idejeig (jó sokáig tartott, néztem a mappa méretének változását), de egy idõ után nem csinált semmit. Csak vmware-bõl tudtam integrálni az x64-es cuccokat, olyan rendszert csináltam oda, mint az eredeti, de úgy is próbáltam, hogy kilõttem az antivirt/tûzfalat, és ugyanúgy nem ment tovább...

Csak egy kis hozzáfûznivaló ehhez a kijelentéshez "Mindenkinek szive-joga hazavágni az op.rendszerét! " --> hétfõ este feltettem egy másik portálon jónak minõsített rendszerkarbantartó/optimizáló programot, és annyira hazavágta a gépem, hogy teljesen elszállt a netem. Kb. 20 módszert megpróbáltam, hogy visszaállítsam a netet, de csupán annyit sikerült elérnem, hogy 100-ból egyszer behozott egy oldalt, és esetleg még egy hivatkozást tudtam aktiválni. Egy kicsit a Norton Systemworks-ben található One Button Checkup-ra emlékeztett a program (a belinkelt video alapján), gondoltam, kipróbálom, igazából sok veszteni valóm nem volt, mert ez a gyengébbik gépem (koli). Mindenesetre hatalmasat csalódtam a progiban, nem tartanám annyira bénának magam ilyen téren, mert volt már dolgom egy-két ilyen programmal, és soha semmiféle károm nem származott belõle, nem úgy, mint most. (Kiváncsi voltam, mennyivel jobb a progi mint a portable NSW-ben található windoki - a poén az, hogy az utóbbi a másik progi lefutattása után is talált hibát). Szóval ha ez ekkora kárt okozott nálam, vajon egy abszolút hozzá nem értõnél mekkora problémát generálhat? :D Ha esetleg valakit érdekel a program neve: Advanced WindowsCare. (Ha ki akarjátok próbálni esetleg, tényleg figyeljetek oda, hogy mire nyomtok végrehajtást. A lehetõségek fel vannak osztva általában, viszont az a "leokézás" az összesre kihat, hiába nyomsz rá egy másik fülre - én azt hittem, hogy külön-külön mûködik, talán itt buktam el, mivel nem láttam minden módosítandó beállítást). De a legnagyobb poén mégiscsak az, hogy a program csak úgy indul el, hogy backup-ot készít a rendszerrõl. Mikor kerestem a visszaállítást, természetesen nem volt :) Mikor létre akartam hozni egyet, azt írta, hogy sikerült, közben meg sehol semmi... Amúgy meg nem szoktam ilyenekkel szórakozni, már régóta megvannak a jól bevált módszereim.
Válasz