←  Internet, hálózatok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Live Messenger 9

fotója thomas434 2010.Jul.23.

Én már nem telepítek msn-et ott van a web msn az is jó nincs gond vele :D
Ez csak egy ötlet én ezt használom http://www.ebuddy.com/
Válasz

fotója LoRenZo 2010.Jul.26.

Flóra, úgy érted, hogy az adatvédelemnél látod a címüket? (Engedélyezettek listája.) Ha igen, onnan jobb klikkel hozzá tudod őket adni újra a listádhoz. Előfordulhat, hogy valaki törölhette az ismerőseid a listádról, de, ha ott szerepelnek, ahol írtam, akkor nincs különösebb gond. Inkább zavaró, mint tényleges probléma. A másik dolog pedig, hogy ez alatt a lista meg tudod tekinteni, kinél vagy Te fent. Onnan is hozzá tudod adni a partnereket a listádhoz. A két listán szereplő címek listája természetesen különbözhet (és valószínűleg fog is) egymástól, ezért is említettem meg azt is.
Válasz

fotója male 2010.Jul.30.

Idézet

Jelenleg technikai gondjaink vannak egyes háttérrendszereinkkel. Ön emiatt hibaüzeneteket kaphat, amikor bejelentkezik, új tartalmat küld el, vagy a Windows Live különféle szolgáltatásaihoz tartozó kapcsolatlisták és címjegyzékek funkcióit használja.
Forrás: http://windowslivehe...spx?productid=2
Válasz

fotója picur002 2010.Aug.09.

Köszi LoRenZo, a probláma már megoldódott,mivel újra kellett telepítenem a messengert és így már tényleg csak azok lettek az engedélyezettek listáján akiket én is látok,de mostmár legalább tudom h kellett volna megoldani =P de azért mégegyszer köszi.
Válasz

fotója qhul18 2010.Aug.11.

Sziasztok! remélem, h nem rossz helyre írok. Egy nagy gondom lenne az msnemmel.
Mégpedig az, h amikor bejeletkezek akkor a csoport nevekben az ékezetes betűk nincsenek meg. Helyette mindenféle írás jelek vannak.
Ha átt nevezem szépen ahogyan nekem kell akkor jó. De mihelyst újra elindítom az msn-t nem jó.
pl:CsalГЎd

iu:. Egyedi windows lett készítve Nlittel de szerintem ennek nincsen köze.
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Aug.12.

Dátum: qhul18

iu:. Egyedi windows lett készítve Nlittel de szerintem ennek nincsen köze.
Pont, hogy ennek köze lehet. Próbáld meg egy érintetlen változattal.
Válasz

fotója qhul18 2010.Aug.12.

Sziasztok!
Aha akkor van köze. Igen normális windowsal rendesen működik. De azért szeretnék egyedit csinálni,mert így jobban kitudom használni a gépemet.

Lenne ötleted, h hol lehetne ennek a dolognak utána nézni. Esetleg komolyabb és több hozzá szólás az Nlithez.
Tudom,h mivel az nLite egy hivatalosan nem támogatott eszköz, ezért csak
találgatni, lehet, hogy mely komponens melyik másikra dependál.

(talán lazább nLite eltávolítási problémákkal) na de azok akkor mik ? így is felületesen próbáltam ki venni dolgokat.
Válasz

fotója nincs89 2010.Oct.09.

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne hogy, 2 gép van rákötve routerrel, van e lehetőség hogy ezen keresztül figyeljék egymás msn beszélgetését?

Előre is köszönöm a válaszokat
Válasz

fotója male 2010.Oct.10.

Helló!

Két gépen is be lehet jelentkezni a 9-es messengerrel, ha erre gondolsz. De arra nincs lehetőség, hogy az egyik gépről "lehallgassák" a másik gép üzeneteit.
Válasz

fotója asdwe18 2010.Nov.05.

sziasztok!Lenne egy problémm,az msn nem akr belépni,azt irja ki h nem sikerült kapcsolodni mert a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el,és ha a javitásra megyek akkor az IE offline beállitása nincs kipipálva!nem tudom mi lehet a baj.Légyszives segitsetek elöre is köszi!
Válasz

fotója LoRenZo 2010.Nov.05.

Tűzfalat használsz? Esetleg teszteld le a beállításoknál (utolsó opció), hogy tud-e csatlakozni a szerverhez. Ha nem, ott megmutatja, mivel van gond.
Válasz

fotója csontos 2010.Nov.14.

Sziasztok !
Az miért lehet, hogy egy ideje ha linkelek valamit másoknak, nem lehet rájuk kattintani, tehát ki kell másolniuk és ugy bevágni a címsorba. Tehát eltünt az a lehetőség, hogy 1 kattintással megnyissák azokat a linkeket amit küldök. Valami ötlet? Ezidáig nem áltt fenn ez a probláma nálam.
Válasz

fotója male 2010.Nov.15.

Helló!

Bár ez téged nem fog vígasztalni, de pár napja másnak is eltűnt egyik pillanatról a másikra. Szerintem a véletlen kattintásokat akarják megelőzni (a 2011-ben egy közbenső oldalra irányítva tudják megakadályozni, hogy ártalmas weboldalt ne nézzél meg).
Válasz

fotója csontos 2010.Nov.16.

Értem, köszönöm szépen.. eléggé irritál engem, nah sebaj, akkor úgy néz ki nem tudunk ellene mit tenni.
Válasz

fotója tomyboy2 2010.Nov.24.

Dátum: male

Nekem eddig is kattintható volt, sőt a WLM 2011-ben is tudok a linkre kattintani.
Válasz

fotója male 2010.Nov.24.

Lehet neked valamiért megy, de 2009-en tényleg nem (mindenkinek) megy:
http://windowsteambl...cious-worm.aspx
Válasz

Vendég_FSzabolcs_* 2010.Dec.12.

magyarul is :)
http://i4s.hu/2010/1...2009-aktiv.html
Válasz

Vendég_FSzabolcs_* 2010.Dec.13.

Már úgy látom itt is tiltotta vmi az aktív linkemet, biztos vmi vírus :lol: :)
Válasz