←  Internet, hálózatok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows Live Messenger 9

fotója gzoll 2008.Sep.02.

de amúgy most amit le lehet tölteni a legújabb béta ott mit takar hogy a design is megváltozott megint? mert a google-ban egy darab képet nem találok az új designról, és amiatt most enm teszem fel, mert érdekel hogy néz ki az új... macerás szokott ez lenni, mert gondolom ez a béta lazán felülírja a jelenlegi stabil és működő verziómat...
Válasz

fotója Bootor 2008.Sep.02.

Ja, és vissza sem lehet állítani normálisan a régit...
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Sep.02.

Dátum: Bootor

Ja, és vissza sem lehet állítani normálisan a régit...
Ez így igaz, csak egy uninstall, és egy install segített. De ha csak letörlöd, aztán újra feltelepíted, akkor az összes beállításod megmarad (tapasztalat).
Válasz

fotója LoRenZo 2008.Sep.03.

Annyira azért nem használhatatlan szerintem...
Válasz

fotója Bootor 2008.Sep.17.

Újabb beta. Csak kár, hogy nincs "küldés gomb"...
Válasz

fotója Dj MiZo 2008.Sep.20.

Az újabb betával kijött az egész Live csomag betája is (Windows Live 2009 Wawe 3).
Felraktam, és csináltam pár képet (19) az alkalmazásokról, ill. a telepítésről.
Nem csak a Messenger lett újratervezve, hanem az egész csomag. Kerültek be új alkalmazások is (pl.: Live Movie Maker).
Akit esetleg érdekel itt megtalálja a képeket!
Válasz

fotója Bootor 2008.Sep.20.

Igen, van egy fullfile installer is, de ez mind BETA még.
Válasz

fotója pat08 2008.Sep.20.

Sziasztok
feltetm az uj betat, és bejelntkezni sem tudok, megletörölni sem, estelge tudnátok irni 1 parancssoros unistalást? arra gondolok, amit futtatásba tudok begépelni :(
Válasz

fotója tomyboy2 2008.Sep.20.

A "wawe"-t wave-nak kell írni. :( Amúgy elég komoly lett az egész Windows Live. Kiváncsi leszek arra, hogy milyen fejlesztések lesznek még. Azok, akik nem tudnak bejelentkezni és feltelepítették, azok használják a Visszaállítási pontot, utána megint telepítsék fel a 8.5-öt.
Válasz

fotója pat08 2008.Sep.20.

visszaálitási pont sem hozta vissza :S ugyan ugy a 9es van fenn :S valami más megoldás esetleg?
Válasz

fotója Bootor 2008.Sep.20.

Vezérlőpult, programok hozzáadása/eltávolítása.
Válasz

fotója pat08 2008.Sep.21.

az baj, hogy nem jelenik meg ott :S
Válasz

fotója LoRenZo 2008.Sep.21.

Múltkor magyaráztak nekem egy okosságot, megpróbálom leírni a lényegét:
1. Regedit-ben megkeresed a cuccot, amit nem tudsz leszedni (live messenger). Ahol megtalálod, bal oldalon valami ilyesmi kulcs alatt találod: HKEY_CLASSES_ROOTInstallerProductsE0197EAE8FF522349853A202AAD282FA (nálam pl. ez). A lényeg itt az elérési útvonal. Ha ide hivatkozik, akkor jót találtál meg.
2. C:Windowssystem32.ben megtalálod az msiexec.exe-t. Beírod, hogy msiexec /uninstall /x termékkodkód (termékkód = az a hosszú azonosító)
(Bővebb infót akkor kapsz a használatáról, ha futtatod az .exe-t.) Ezután elvileg eltávolítja a gépedről. Majd írd meg, sikerült-e!
Válasz

fotója pat08 2008.Sep.21.

a második részét nem igazűán értem, hova irjam be azt? a futtatásba? és hogy irjam be? msiexec /uninstall /x 6A5182FA37504A54AB3E13491C4D93C3 ha igy irom be, akkor csak elinditja az msiexec-et :S
Válasz

fotója pat08 2008.Sep.21.

sikerült :( nem <> kell irni a termékkodot és a /x nem kell, köszi király vagy :D
Válasz

fotója LoRenZo 2008.Sep.21.

Pont most akartam megírni, hogy lecsekkoltam VirtualPC-ben... Bocs, nem volt számomra egyértelmű az útmutató. De örülök, hogy sikerült :(
Válasz

fotója LoRenZo 2008.Sep.23.

Kijött az új béla, és nem lehet vele bejelentkezni... :(
Válasz

fotója Bootor 2008.Sep.23.

Hanyas build?
Válasz

fotója LoRenZo 2008.Sep.23.

2009.14.0.5027.908
Válasz

fotója Dj MiZo 2008.Sep.23.

Dátum: LoRenZo

Kijött az új béla, és nem lehet vele bejelentkezni... :(
Pedig nekem sikerült... :D
Válasz