←  Internet, hálózatok

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Böngészés, de mivel? (IE, Firefox, Opera,...

fotója istvan1111 2007.Dec.03.

Sziasztok
Végigolvastam a hozzászólásokat, szerintem hogy ki milyen böngészõt használ, több mindentöl is függ. Befolyásolhatja a gépen levõ vírusvédelem, szoftverek, a látogatott oldalak ...stb. Én azt ajánlom,hogy többet is célszerû kipróbálni hogy valaki megtalálja a megfelelõt. Én most (XP-n) az IE-t és az AVG-t használom, még nekem se volt vele gondom, de én még ajánlanám a Maxthon-t is ami olyan stabilan mûködik mint az IE vagy a FF.:rolleyes:
Válasz

fotója male 2007.Dec.04.

Dátum: istvan1111;2354

Sziasztok
még ajánlanám a Maxthon-t is ami olyan stabilan mûködik mint az IE vagy a FF.:rolleyes:

A Maxthon az IE motorját használja.
Válasz

fotója Bootor 2007.Dec.04.

Én 2000 óta használok IE-t (98, ME, XP, Vista) és sose volt problémám. Ez nem azt jelenti, hogy nem próbáltam ki mást, de egyik sem gyõzött meg.
Válasz

fotója die nadel 2007.Dec.04.

Az elsõdleges böngészõ nálam is az IE, de nagyon sok oldal grafikailag a FF-ra van optimalizálva :cool:. Ez sajnos néha elég látványos tud lenni, mert az IE-el rossz minõségû az oldal (betûk, grafikák, akadozás :rolleyes:), ezért én használom a FF-ot is.:rolleyes:
Válasz

fotója Ateszka 2007.Dec.05.

Bootorral egyet értek.
Mondjuk én 4éve használok netet és azóta 1.Ie, de kipróbáltam mindegyiket(FF,Opera), és egyik sem jó...
Eddig mindig volt problémám az FF-el, és nem 1x miatta kellett újra rakni a Wint.
Szóval azok a hirek, amik mostanság keringenek a neten, elég valószinû, hogy igazak...(IE vs. FF fejlesztõi párbaj)
Úgyhogy most már nem szórakozok, végleg IE7+Adblock Pro(igy tuti a biztonság)+Nod32, Counterspy :rolleyes:
Válasz

fotója Mazsola 2007.Dec.11.

Ha annyi jónak mondják az operát,akkor biztosan jó is,de csak ovatosan bánjatok vele,mert ha egyszer törölni akarjátok gondot okozhat.Nekem /mert azt hittem én rontottam el valamit,és többször letöltöttem és töröltem/ minden letörlés alkalmával elvitte a fél gépet,minden alkalommal rendszervisszaállitást kellett csinálni.Igy járt két barátom is.Többet nem állunk szóba vele,annyira nem kirivóan jó.Jó a firefox,csak mindig a legfrisebbet kell használni,mert javitják folyamatosan.Most a 2.0.11 az uj,illetve már letölthetõ a 3.as verzio elsõ tagja,ami béta.
Válasz

fotója GrassMAN 2007.Dec.11.

Én is egyet kell értsek azzal h az IE az elsõdleges, meg azzal is hogy én is kipróbáltam a többit is. De valahogy egyik sem tudott olyat felmutatni amire azt mondtam volna hogy mostantól nem használom az IE-t, mert ez annyival jobb, vagy biztonságosabb.
Persze kinek a pap, kinek a papné...
Válasz

fotója User 2011.Mar.01.

Firefox:
így néz ki mikor jó korán frissíted az adott verziót :D


(Amúgy meg:


What's new in Firefox 3.6.14

March 1st, 2011

· Fixed several security issues.
· Fixed several stability issues.)

kép
Válasz

fotója User 2011.Mar.07.

Miért használhatják még mindig valakik az IE6-ot mikor a 8-as verziónak sincs sokkal nagyobb gépigénye? (már ha vki IE-s :) )
http://index.hu/tech..._explorer_6-ot/
Válasz

fotója male 2011.Mar.07.

Az okot a cégeknél kell keresni: sok programot írtak meg az IE6 idejében, amit "nincs kedvük" lecserélni: pl banki szoftverek.
Válasz

fotója User 2011.Mar.07.

behozok egy régebbi http://www.mozilla.c....6.11/whatsnew/
firefox whatsnew lapot és félre akar vezetni hogy régebbi verziót használok mikor nem is
ezeket poénból csinálják/hagyják meg így? :mrgreen:
Válasz

fotója Bajgunar 2011.Mar.08.

Én még mindíg a Maxthon -ra esküszök! IE-nél 100x gyorsabb, biztonságosabb, stbilabb, stb... sorolhatnám.
A többi FF,O,S,..stb. egy nagy kalap "x@r" részemről.
Aki meg IE-t használ és nincs belőve rendesen a gépe vírusvédelmi, tűzfal és böngészési beálításoknál, megnézném hány giga lomot tárol a gépe feleslegesen, és mennyi vírus garázdálkodik rajta.
Jah és ha tudnátok, hogy az IE és Opera mennyi adatot küld rólatok a Microfos-nak, Google és Bing böngészőn keresztül meglepődnétek!
Többet az életbe nem használnátok IE-t és Google-t.
Igaz nem csak IE-ről szól, de tanulságos:
Mit tud(hat) rólunk a Microsoft?
Mit tud(hat) rólunk a Google?
Válasz

fotója male 2011.Mar.08.

Pff, ritka gagyi cikkek:

Idézet

23 – Elolvashatja a leveleinket: A felhasználók védelem érdekében a Microsoft igyekszik szűrni a Hotmail postafiókokba érkező kéretlen leveleket. Ezen művelet során azonban mindenképpen át kell olvasnia az üzeneteket, amely során beleláthat a levelezésünkbe.
Ez a spamszűrő lenne? Nem is tudtam, hogy emberek olvassák az emaileket és jelölik spamnek :D

Idézet

7 - Mi van a gépünkön: - Ha telepítjük a Google Desktop klienst, a keresőcég szoftvere átvizsgálja a gépünket.
"Ha telepítjük..", de én nem telepítem.

Idézet

11 - Mikor voltunk influenzásak: A Google.org influenzatrendjeivel tudja, hogy az adott pillanatban hol mennyien influenzásak.
Ezzel azt tudják, hogy hol érdeklődnek a leginkább az influenza után. Tavalyi választások előtt sokáig a Jobbik vezetett a keresések terén, mégsem ők nyertek. Na?

és így tovább... Végülis jól összeszedték, hogy milyen veszélyek leselkedHETnek ránk, mégis azt érzem, h ők tényként kezelik, hogy ezeket az alkalmazásokat használjuk is..
Válasz

fotója tomyboy2 2011.Mar.08.

Üzenet megtekintéseIdézés: User - Dátum: 2011. March 07. 19:33 PM

behozok egy régebbi http://www.mozilla.c....6.11/whatsnew/
firefox whatsnew lapot és félre akar vezetni hogy régebbi verziót használok mikor nem is
ezeket poénból csinálják/hagyják meg így? :mrgreen:
Van jobb is.
http://www.mozilla.c...x/3.0/whatsnew/
Válasz

fotója die nadel 2011.Mar.08.

Üzenet megtekintéseIdézés: tomyboy2 - Dátum: 2011. March 08. 17:29 PM

A legjobb az, hogy IE9 alatt is ezt írja ki ahelyett, hogy megpróbálna rámszólni: használjak Firefox-ot.
Sablonoldal.
Válasz

fotója User 2011.Mar.08.

Üzenet megtekintéseIdézés: tomyboy2 - Dátum: 2011. March 08. 17:29 PM


kép kép
Válasz