←  Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Office 2007 Service Pack 1 (SP1)

fotója Rolii-16 2007.Dec.15.

Hellosztok. nekem is megvan a SP1 kb 200mb. Nekem csak a Word van felrakva az officebol, akkor nem lesz +200mbos az Office install utan nem?
Válasz

fotója Bootor 2007.Dec.15.

Nem lesz nagyobb, de amúgy se lenne, mivel ez cseréli a fájlokat, nem hozzáadja. Így csak a szükséges fájlokat fogja neked lecserélni az újabb verzióra.
Válasz

fotója Rolii-16 2007.Dec.15.

Mer irja ki azt h the installation of this package is failed?
Válasz

fotója Rolii-16 2007.Dec.16.

Dátum: Bootor;2587

Nem lesz nagyobb, de amúgy se lenne, mivel ez cseréli a fájlokat, nem hozzáadja. Így csak a szükséges fájlokat fogja neked lecserélni az újabb verzióra.

hat nekem az install utan +400mb lett a Windows es mar 3.35GB a Win. Hova szokott meg "szemetelni" a Windows? (a C:Documents and SettingsUSERLocal SettingsTemp folderen kivul)
Válasz

fotója Bootor 2007.Dec.16.

Windowstemp
mscache
System Volume Information
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.05.

Sziasztok!
Én is felraktam utólag az SP1-et nem tiszta office2007-re. Azóta nem akarja megnyitni az RM tanusítvánnyal titkosított fájlokat. Az a baj, hogy az Office-om nem tiszta?
Vagy valami más a problem?
Kösz szépen
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.05.

Szerintem akkor kiírná, hogy az a baja. Konkrétan nincs valami hibaüzenet?
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.06.

Hali!
Azt írja, hogy "A tartalomvédelmi szolgáltatás konfigurációja érvénytelen, javításra szorul. További infóért forduljon a rendszergizdához".
Próbáltam újra letölteni tanusítványt a honlapról, le is jött, de ugyan ezt az üzenetet kapom.
:rolleyes:
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.08.

Dátum: rozoli

Hali!
Azt írja, hogy "A tartalomvédelmi szolgáltatás konfigurációja érvénytelen, javításra szorul. További infóért forduljon a rendszergizdához".
Próbáltam újra letölteni tanusítványt a honlapról, le is jött, de ugyan ezt az üzenetet kapom.
:(


Erre esetleg valakinek valami ötlete? Bootor?
Ha nem jön segítség, kénytelen vagyok leszedni és újratelepíteni :cry:
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.08.

Sajnos nincs ötletem, csak az újratelepítés.
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.08.

Azért kösz :(
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.10.

Dátum: rozoli

Dátum: rozoli

Hali!
Azt írja, hogy "A tartalomvédelmi szolgáltatás konfigurációja érvénytelen, javításra szorul. További infóért forduljon a rendszergizdához".
Próbáltam újra letölteni tanusítványt a honlapról, le is jött, de ugyan ezt az üzenetet kapom.
:)


Erre esetleg valakinek valami ötlete? Bootor?
Ha nem jön segítség, kénytelen vagyok leszedni és újratelepíteni :)



Hát meg volt az újra telepítés, és a hiba ugyan úgy itt maradt. Hol lehetne ezt a rendszerben megnézni, vagy javítani, törölni egy két beállítás fájlt, vagy valami, mert van egy doksim, amit titkosítottam, és most kellene, és nem tudom megnyitni!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá:P
Válasz

fotója Bootor 2008.Jan.10.

Erre felé nézted már?
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.11.

Kösz Bootor, ezt átnyálazom
Válasz

fotója geriee.. 2008.Jan.13.

thx
Válasz

fotója rozoli 2008.Jan.13.

Hali!
Hát ez nekem nem megy:(. Az office-online-on sem találtam semmi megoldást:(. A hibát azért beraktam a fórumba, hátha valaki talál rá megoldást:-).
Válasz

fotója kjhun_911 2008.May.16.

Van egy kérdésem hogy a Office 2007-be hogy lehet beleintegrálni az SP1-et? (lásd: az Office 2003 Service Pack 1 (SP1)-nél levő kérdésemet is), hogy ne legyen túl nagy az egész cucc (Office 2007 SP0-ás telepítő kb.: 500 MB+SP1 226MB+Update AFPO7 2.05-ös verzió 74MB)=na ez már kb.: 800MB, (viszont az SP1-es integrált telepítő lehet hogy csak ~550-600MB lenne +az AFPO7 )= íga csak kb. 630-680MB-ot foglalna.
Válasz

fotója Dj MiZo 2008.May.16.

SP1 és további frissítések integrálása:
http://winportal.net/?id=1194
Válasz