Ugrás a tartalomhoz


PS2 játékok


4 válasz érkezett a témában

#1 aston01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 03. 20:48 PM

Sziasztok!!!
Segitségre lenne szükségem.
Letöltök egy sp2 játékot a netről, pl: B.Dragon W. -ről, kiirom a lemezre, de a játék a gépen nem indul el...
Term a gép csipelve van, vannak irott lemezeim is játékkal, de azok töbnyire mennek..
Mit tegyek..?
A letöltések általában be vannak csomagolva, kicsomagolom, és a kicsomizott cuccost irom ki a lemezre....
Lehet hogy nem az egész kicsomagolt anyagot kell a lemezre irni?
Vagy valami más a probléma??
Nagyon nem vágom...
Ja, és tudtok valami oldalt ahol vannak sp2 játékok, amit ingyen lehet letölteni??
Megköszönném a segiséget!!!! :roll:

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 03. 23:39 PM

Dátum: aston01

Sziasztok!!!
Segitségre lenne szükségem.
Letöltök egy sp2 játékot a netről, pl: B.Dragon W. -ről, kiirom a lemezre, de a játék a gépen nem indul el...
Term a gép csipelve van, vannak irott lemezeim is játékkal, de azok töbnyire mennek..
Mit tegyek..?
A letöltések általában be vannak csomagolva, kicsomagolom, és a kicsomizott cuccost irom ki a lemezre....
Lehet hogy nem az egész kicsomagolt anyagot kell a lemezre irni?
Vagy valami más a probléma??
Nagyon nem vágom...
Ja, és tudtok valami oldalt ahol vannak sp2 játékok, amit ingyen lehet letölteni??
Megköszönném a segiséget!!!! :roll:

Szia aston01!
Gondolom a játék konzolra gondolsz.
Gyaníthatóan azért nem fog elindulni mert gondolom a másolás védelme miatt pl olyan szektor hibákat fog keresni a lemezen ami azért van beleépítve az ellenőrző rutinba hogy így állapítsa meg esetleg hogy a játék eredeti-e gondolom én de ez elég warez szagú témakör amit nem ezen az oldalon kellene feltenni.Biztosan vannak ilyen oldalak ahol a fenti konzolhoz tudsz leszedni ingyenes játékokat ha meg a konzol is chipelve van az meg még inkább nem törvényes.
Amit szeretek játékokat azt megveszem magamnak.Ezt szerintem ezt a kérdést fenti játék konzolal foglalkozó oldalon illetve fórumon tedd fel Googleval keres rá és a megoldást megtalálod.
Bocs hogy így fogalmaztam meg hosszú voltam csak leírtam hogy ez mennyire a törvénytelenség határán van.
Bármi más kérdésben segítek de ebben a kérdésben ha tudnám is a választ nem írnám le ide a fórumba a fenti okok miatt.
Természetesen nem lecseszni szeretnélek csak felhívtam a figyelmet hogy ez jogilag mikbe ütközik elsősorban ezekre is kell gondolni meg a garanciára is ugye.

#3 aston01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 04. 19:31 PM

Köszi! Ha esetleg van ötleted...: richard.varga01 kukac gmail.com-ra irhatsz nyugottan.... :roll:

(spam miatt átírtam az emailt - male)

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 04. 20:23 PM

Dátum: aston01

Köszi! Ha esetleg van ötleted...: richard.varga01 kukac gmail.com-ra irhatsz nyugottan.... :roll:

(spam miatt átírtam az emailt - male)

Szia nyugodtan használhatod a pü gombot(privát üzenetek).
Semmiség csak azért írtam hogy azért mennyire nem jó ilyeneket kérdezni fórumokoon nehogy ez miatt szedjen elő valakit a bsa és társai.:)
Amerikában ezért simán beperelnék az illetőt aki ilyet kérdez és lebukik(volt már ilyen nem is egy az usaban).
Van a mondás jobb félni mint megijedni:)

#5 aston01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 05. 18:13 PM

Hogy mik vannak... :P
Pü -gomb!!! :)
Beszarás!!!!!
Esküszöm ez nem esett volna le...
Ha lessz időm megkereslek!! :roll:
Köszi!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó