Ugrás a tartalomhoz


Processzorok


82 válasz érkezett a témában

#81 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 21. 20:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperNova - Dátum: 2011. March 21. 18:44 PM

Próbáltam, a két darab 256mb-os 133mhz-es, egyenként és együtt is próbáltam, de így is csak 110es FSB-vel megy...
Vagy BIOS frissítés.

Üzenet megtekintéseIdézés: die nadel - Dátum: 2011. March 21. 19:51 PM

De könyörgöm, hány éve működik már az az alaplap?
Bármilyen ember által gyártott eszköz (legyen az autó vagy számítógép, sőt maga az ember is) veszít a teljesítőképességéből ahogy öregszik. Amikről te beszélsz azok egy új alaplap technikai paraméterei és nem egy olyaqné amit 6-8 éve használnak. Én a helyedben annak is örülnék, hogy még megy és nem puposodtak fel vagy száradtak ki a kondik.
6-8? Sokan még olyan gépet használnak, ami 10 vagy több éves. És még mindig jól el vannak (annak ellenére hogy szaggat mint az állat). És ez mind azért, mert nem tudják megfizetni. Bár már egy normális P4-es gép is olcsó, de inkább megelégszenek a jelenlegi rendszerrel.
kép

#82 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 21. 21:22 PM

Re: tomyboy2.
Én arról beszéltem, hogy használati eszközeink az idő múlásával veszítenek teljesítményükből és már nem várható el tőlük az amire új állapotukban képesek voltak. Sőt, jó esetben örülhet az ember, hogy még működnek, amikor a mai fogyasztói társadalomban ezeket az eszközöket csak egy bizonyos élettartamra tervezték és ennek letelte után már minden nap ajándék.
Ki beszélt itt mások anyagi helyzetéről? Én csak azt mondtam, hogy csodát ne várjon. :roll:
A BIOS-sal kapcsolatban meg csak annyit, hogy a fórumtárs említette, a legfrissebb BIOS van a gépén. :wink:
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#83 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. March 21. 21:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: die nadel - Dátum: 2011. March 21. 21:22 PM

Re: tomyboy2.
Én arról beszéltem, hogy használati eszközeink az idő múlásával veszítenek teljesítményükből és már nem várható el tőlük az amire új állapotukban képesek voltak. Sőt, jó esetben örülhet az ember, hogy még működnek, amikor a mai fogyasztói társadalomban ezeket az eszközöket csak egy bizonyos élettartamra tervezték és ennek letelte után már minden nap ajándék.
Ki beszélt itt mások anyagi helyzetéről? Én csak azt mondtam, hogy csodát ne várjon. :roll:
A BIOS-sal kapcsolatban meg csak annyit, hogy a fórumtárs említette, a legfrissebb BIOS van a gépén. :wink:
Oké, rendben van, ebben igazad van. Csak arról az oldalról közelítettem meg a dolgot, hogy miért akar valaki régi gépet fejleszteni, ha ma már semmire sem megyünk, és itt jön be részben az anyagi helyzet. Persze nem akarom megvitatni a helyzetét, hiszen nem is célom, csak megemlítettem. A BIOS-os részt pedig nem vettem észre.
kép





3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó