Ugrás a tartalomhoz


Neo tartalmai

Összesen 7 elem van Neo-tól (Search limited from 2023. April 20.)


Sort by                Order  

#6693 Windows 7

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 18. 14:48 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: vmiki

Hogyan tudnám feltelepíteni az Inteles chipkészletet? Mert ugye állítólag a Vista-s driverek jók hozzá? Amit letöltök Vistához valót nem telepíti fel, mert azt írja, hogy nem támogatott op. rendszer.

Jobb gomb a fájlon, Tulajdonság, Kompatibilitás fül, "pipa" a Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban és válaszd ki a Vista-t.



#6608 Google Chrome

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 13. 10:08 AM in Internet, hálózatok

0X80072ee2 hibaüzenetet, valamint kapcsolódási problémamegoldást kaptam azt követően, hogy idő előtt nem lőttem le. Ez a hibakód azt jelenti, hogy a googleupdate.exe fájl nem kapott választ a Google Update webhelytől. Ezt az ügyfélszámítógépén futatott programok és a hálózat általános hibái is okozhatják.

Ellenőriztem a BITS szolgáltatást, az indítás típusa: automatikus, így a googleupdate.exe -nek működnie kellene, gyakorlatilag a BITS szolgáltatásnak képesnek kell lennie az adott környezetben elérhető proxykiszolgáló felismerésére.

A proxykiszolgálónk nem igényel hitelesítést, így az sem fordulhat elő, hogy a Google által nem támogatott hitelesítési séma miatt nem sikerül.

A Downloader mappára az írási jog megvan.

Windows tűzfal kikapcsolva és a Windows XP az SP3 frissítéssel rendelkezik.

Azért várok megoldási javaslatokat! :oops:



#6604 Google Chrome

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 12. 21:06 PM in Internet, hálózatok

Windows XP, és nem ajánlotta fel a hálózati beállítások átvételét a rendszertől. Mielőtt kérdeztem volna előtte átnéztem a súgóját a neten, de semmi használható infót nem találtam.

Javítás: után (abszolúte: elgépeltem) :oops:



#6602 Google Chrome

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 12. 19:26 PM in Internet, hálózatok

Otthoni környezetben sikeresen telepítettem, viszont munkehelyi környezetben nem sikerül.

Közvetlenül IE7 böngészéből és külön letöltve is próbáltam a telepítést. A szerencsétlen (telepítő) már a telepítés fázisában ki akar menni a netre, ami persze nem sikerülhet, mivel proxy mögött vagyok.
Nincs hiba üzenet, egyszerűen manuálisan állítomtom le X perc kínlódás útán.

Hogyan kell telepíteni proxy mögül? Köszi, előre is!



#6542 Windows 7

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 10. 20:40 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Aki komolyan akarja és szeretné letölteni + CD kulcsot is szeretne kapni hivatalosan, akkor azonnal kezdje el letölteni :)

Lépések (nagy vonalakban):
1) ID megadásával belépsz az oldalra.
2) Kitöltöd az űrlapon még hiányzó adatokat.
3) Download Manager-t letöltöd és telepíted.
.
.
.
Enjoy!

Fontos, hogy IE alól tedd mindezt!



#6489 Windows 7

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 10. 10:19 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

A http://download.micr...t.com/download/ ... EN_DVD.iso weboldal lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött.

Azt hiszem a hiba valahol itt kereshető... :roll:

Azért érdekelne, hogy valakinek sikerült-e már letöltenie?



#6488 Windows 7

Elküldve: Szerző: Neo on 2009. January 10. 09:43 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sorozatban nem tudom letölteni http://www.msw.hu/le...build_7000.html Windows 7 beta 32bit (build 7000) iso-t. Most pl. 49% -nál állt meg. Van, aki hasonlóan járt? Vajon mi lehet az oka?