Ugrás a tartalomhoz


iceman90 tartalmai

Összesen 13 elem van iceman90-tól (Search limited from 2023. March 29.)


Sort by                Order  

#8230 Counter Stike Source

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. May 17. 08:37 AM in Játékok

Próbáltam már 7 es drivereket 32 és 64 biten is, vírusirtót avastot használok próbáltam azt is kikapcsolni de semmi változás, a bios beállításához pedig sajna nem nagyon értek azon kívűl h dual-ra (ganged modra teszem a ramokat).



#8226 Counter Stike Source

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. May 16. 23:17 PM in Játékok

Ja és a vicc az hogy 720*480 as felbontáson sincs több mint 100 fps-em



#8223 Counter Stike Source

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. May 16. 22:45 PM in Játékok

Dátum: Bootor

Szia,

1: vertikális szinkron a driver beállításoknál "mindig ki", és/vagy tedd nagy teljesítményre a profilt
2: a css-ben a config.cfg-ben vagy a userconfog.cfg-ben vmit elállítottál, töröld.
3: VGA, CPU hűtés rendben van-e

a v szinkron minig ki van kapcsolva ha be van akkor állandó 60fps az érték
a config.cfg a gyárit használom a userconfig.cfg-ben pedig a célkereszt és rate-beállításokon kívül más nincs.
A hőmérséklet optimális. Cpu 34 alaplap 36 fokos
Hogyan tovább?
Ugye hogy tobbet kéne neki megjeleníteni?



#8217 Counter Stike Source

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. May 16. 20:28 PM in Játékok

Üdv mindenkinek!

A Counter Strike Source nevű játékkal lennne egy kis problémám.
Régóta játszom, és mostanra elértem azt a szintet h movie-t készítsek a legszebb jelenetekből.
A probléma maga a játékban megjelenített FPS szám.
Ahoz hogy fel tudjak venni, a minimálisnál nagyobb fps kellene.
Sajnos több hete valamiért alacsony.
Régebben emlékszem ugyanezzel a konfiggal 180-190 Fps em volt, maximális grafon
Most ha már eléri a 80-at az már nagyon jó. De ha kapok egy kis füstgránátot egyből leesik 30 ra, ezzel rondítva a kisfilm minőségét.
A konfigom ugyebár lejjeb szerepel. Szerintem ennek a gépnek simán tolnia kéne.
A játékot 1680*1050-es felbontáson, minden high-on és direkx9, és 22" monitoron futtatom.
Az oprendszer: Win 7 7100 RC
Már ujraraktam a gépet, ujratettem a CSS-t, próbáltam Win7-es drivert, Vistásat, 32 és 64 bites is.
Egyszerűen nem értem, esetleg nem a biosba lenne valami?

Ebben a problémában szeretném hozzáértők segítségét kérni.


config:
GIGABYTE GA-MA78GM-S2H, AMD Phenom 8450 X3, 2 x 2GB KINGMAX TinyBGA DDR2 1066Mhz ,GAINWARD 9481-BLISS 9800GT 512MB PCIE, táp:HKCU SP-5550 HKC USP-5550, SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2



#7358 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. March 15. 17:44 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Az még odébb van.... :D



#7201 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. March 02. 13:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ez nálam is így volt, nekem is 3felhasználó közül csak az admint lehetett használni, de miután a többinek is adminisztrátor jogot adtam tökéletesen működött.
De miután újabbat tettem fel, már csak egy felhasználót használok.(admin)
Valószínű, hogy itt jelenik meg az hogy még csak béta...



#7187 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. March 01. 20:07 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hát 64bit mellet döntöttem, már javába töltöm.
Csak ez nekem még nagyon új, ha tudna valaki segíteni, hogy miben más mint a 32, megköszönném.
Értem ezt játékok, programok, Driverek terén.



#7183 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. March 01. 10:13 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszi a segítséget!



#7180 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2009. March 01. 06:37 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Tud valaki nekem segíteni?
A 7022-es a 4gbRAM-ból 3,25öt kezel.
A régebbi 6986-os volt fenn, az kezelte.
Aztán alaplapcsere, fel a 7022 és ez van:

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: win7+.png



#6353 Monitor felbontás, és frissítési gyakoriság

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2008. December 30. 15:17 PM in Hardver

Nekem egy LG W2242T-PF van, ami ugyebár 22" kb 1 hónapos, nem volt vele semmi baj.
Én mikor vásároltam a fő szempont az volt, hogy funkció/ár arány. Nekem is az alap volt a DVI. És árban is jó!
És persze a 3napos Pixelhiba garancia is lényeges a vásárlásnál.
De azért még lényeges az esztétika, mivel én webshop-ról rendeltem, igy aztán csak kép alapján informálódtam a monitor esztétikai megjelenéséről. De nem bántam meg élőben sokkal szebb mint a képen!:D
A SAMSUNG-ról azt olvastam hogy ezek között van a legtöbb pixelhibás, de lehet azért mert a legtöbben ezt a márkát választják.
De ha jól tudom a monitor megjelenítő felületét magát a panelt, 3 db cég gyártja az egész világon. A többi gyártó mint pld: SAMSUNG, LG, HP,bla-bla-bla... ezek csak az elektronikát meg a panel "tokját" szerelik hozzá, úgyhogy ha pixelhiba van az már a gyárban eldőlt.

De én ezt a típust minden monitort vásárlónak büszkén ajánlom!!

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: LG-W2242TQ-BF.jpg



#6352 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2008. December 30. 14:23 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

LaunchGTAIV.exe
GTAIV.exe
RGSCLauncher.exe
RGSC.exe

Ezekkel zongoráztam, de most már nem tudom, hogy melyiket hogy állítottam, mert próbálgattam ám én is mindent.:) A Windows 7-es HDD meg most nincs rákötve a gépre. De azt hiszem a gtaiv.exe-nél volt 2000, a többi xpsp2. A DVD-ről tényleg sikerült mindent feltenned? MS Visual 2005-tel is kellett trükközni a telepítésekor (XPSP2).
Hali!
Beálítottam úgy ahogy írtad, de nem oké, az MS visual-t meg feltette átállítás nélkül.
Elárulod azt az ősi titkot(pontos beállítás) amivel elindulna :D :D :D
köszi azért idáig is mindenért! :(



#6344 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2008. December 29. 08:26 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Dátum: iceman90

Akinek sikerült a GTA 4 gamét elindítania Seven altatt, az legyen szives leírni a módját, mert nekem nem nagyon jön össze, :(
Szerintem csak Vista Sp1 és XP Sp3 alatt megy. De ha valaki megoldotta, dobjon pár sort, nagyon megköszönném! :)

Sikerült elindítani. Telepíteni tudtad? Windows XP SP2 kompatibilitást válaszd ki az exe-ken, majd a telepítés után a GTAIV.exe-re Windows 2000 kompatibilitás kell, úgy elindul.
Telepítve van de:

A GTAIV.exe-n a Compatibility módot változtattva az alábbiak a hiba üzenetek:

Windows 95--------> GTA IV FATAL ERROR: WS10
windows 98--------> GTA IV FATAL ERROR: WS10
windows NT-------->GTA IV FATAL ERROR: WS10
windows Xp--------> GTA IV FATAL ERROR: RMN40
windows Vista------>GTA IV FATAL ERROR: RMN40
windows 2000------>GTA IV FATAL ERROR: WS10
Hogyan tovább?........



#6322 Windows 7

Elküldve: Szerző: iceman90 on 2008. December 28. 11:31 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Akinek sikerült a GTA 4 gamét elindítania Seven altatt, az legyen szives leírni a módját, mert nekem nem nagyon jön össze, :(
Szerintem csak Vista Sp1 és XP Sp3 alatt megy. De ha valaki megoldotta, dobjon pár sort, nagyon megköszönném! :)