Ugrás a tartalomhoz


neotilusz tartalmai

Összesen 3 elem van neotilusz-tól (Search limited from 2023. April 24.)


Sort by                Order  

#5631 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: neotilusz on 2008. September 15. 12:13 PM in Hardver

Dátum: devil666

Az alaplap memória tipusa(DDR1)nem áll szoros összefüggében a VGA memória tipusával,pl DDR3-4-5....Nem sok köze van hozzá.Minél jobb memória van a VGA-n, pl.DDR5,annál gyorsabb.Tehát a te DDR1-es alaplapodba nyugodtan mehet a DDR3-as VGA kártya is..


Heló devil666!

Szóval akkor nem lehet nagyobb teljesítmányt kicsikarni a kártyából? Nem igazán értek hozzá, bocs ha értetlennek tűnik a kérdés. Annyit tudok hogy DDR-400-as memória van a gépben, ami ugya a 400 Mhz-re utal...



#5630 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: neotilusz on 2008. September 15. 12:02 PM in Hardver

HEló Black Bird!

Kösz a segítséget.
Letöltöttem az xp-hez való omega féle drivert, viszont újraindítva kiírta, hogy a windows előző verziójához való a program, és a felbontást is ennek mefelelően állította át. Lehet hogy csak rosszat töltöttem le.... Már próbáltam régebben is ez az omega drivert akkor is ugyan így jártam. Lehet, hogy a directx-szel van gond? Attól akad kicsit játék közben...
Pentium 4es 519 processzor van asus alaplapban, ami 3ghz-es, 1,5 gigára bővítettem a ram-ot, a vga pedig 256os.
A Crysis-el játszok most, kicsit szaggatja ha eseménydúsabb:) a pálya. Igaz hogy a minimum gépigény 256os vga, de a többi konfig. teljesen jó azt hiszem.
Bár alapból nem egy jó az ati vga, legalább is ilyeneket olvastam...



#5619 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: neotilusz on 2008. September 12. 17:27 PM in Hardver

Heló!

Van két kérdésem:
Az egyik, hogy a gépben ati radeon 9550-es grafikai kártya van. Újratelepítés után hiába raktam fel a drivert, elég pocsék játék közben a grafika, vagy el sem indul. Próbáltam mindenféle drivert, de nem igazán stimmel. Töltöttem le Directx 9.c-t az sem hozott javulást, már ha a kettő lehet összefüggésben. Szóval milyen drivert haználjak, hogy frankón menjen?
A másik kérdésem, hogy hogyan lehet "felhúzni" a teljesítményét?
Előre is kösz mindenkinek