Ugrás a tartalomhoz


timoboy tartalmai

Összesen 5 elem van timoboy-tól (Search limited from 2023. May 09.)


Sort by                Order  

#4841 Túlmelegszik a gépem?

Elküldve: Szerző: timoboy on 2008. May 24. 18:44 PM in Hardver

Sziasztok!

Én proci hűtéssel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. C2D E6700-as procit lehűtené e egy Spire DiamondCool SP507B7-U 3,8GHz S775 (http://www.megadrive...u-3-8ghz-s775-3) típusú hűtő?
Nagyon fontos lenne, mert most még a régi procim (P4 Prescott 2M 3000 MHz) gyári hűtője látja el eme nemes feladatot, és hát nem az igazi... Pl ha megy az Azureus, és játszom, akkor egy idő után kikapcsol a gép... Szerintem a táppal nincs gond, egy Q-Tec 500 W-os látja el a gépet.

Előre is köszi a segítséget!



#4822 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: timoboy on 2008. May 23. 19:23 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Amikor CD-ről akarod bootoltatni, akkor írja ezt, vagy mikor már feltelepítette (egy ideig)?

Rögtön, amikor bootolna a cd-ről... :) Pedig 100% hogy jól csináltam...



#4815 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: timoboy on 2008. May 23. 15:30 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Valamit elrontottál, én ezzel a módszerrel készítettem el magyar és angol ISO-kat, és hibátlanul működnek (eredeti gyári SP2-es XP-re integráltam).

:) Hát azt tudom, hogy valamit elrontottam... Épp azért írtam ide, mert nem tudom hogy mit! Én nem eredeti XP-re integráltam, de SP2-esre.



#4813 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: timoboy on 2008. May 23. 15:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

BIOS-t átállítottad, hogy CDről bootoljon?

Igen, Virtuális gépen is próbáltam. Ott is ugyan ez a helyzet... :)



#4811 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: timoboy on 2008. May 23. 15:00 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Windows XP SP3 integrálással próbálkoztam eme leírás szerint: http://www.msw.hu/ci...oot_cd_dvd.html
Gondom az, hogy ha kiírom cd-re, nem bootol, sőt egy ilyen hibaüzenetet dob: Hiányzó NTLDR - újraindítás CTRL+ALT+DEL...
Mindent úgy csináltam ahogy le van írva, mégsem jó.. Mi lehet gond?