Ugrás a tartalomhoz


csontos tartalmai

Összesen 16 elem van csontos-tól (Search limited from 2023. April 26.)


Sort by                Order  

#12957 Windows 7

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 25. 23:37 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm szépen, így már minden jó. Hát erre nem tudok értelmes választ adni, ez jött rám :D



#12956 Nem bootol be az XP teleptő

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 25. 23:34 PM in Hardver

Igen, USB-s volt mindegyik bill. Bios is érzékeli, és a CD is igen, biztosan jól működik, mivel az előző nap telepítettem egy másik gépre. Ezek után mi lehet a probléma? Nincs rá szerintem magyarázat, hogy nem működik, mikor lekéne nyomni egy gombot.. :S



#12954 Nem bootol be az XP teleptő

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 25. 19:38 PM in Hardver

Sziasztok
Lenne egy nagy problémám. Addig eljutottam, hogy kéri, hogy nyomjunk meg egy gombot a teleptéshez. De nem reagál semmit a gombnyomásokra, 3 billentyűzettel is kipróbáltam, de egyszeráen nem hajlandó. Windowsban tökéletesen működik. Valami ötlet? Előre is köszi.



#12951 Windows 7

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 25. 13:55 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok
Nekem alapból magyar a windowsom, de teljesen angolra szeretném állítani. Maga a windows teljesen angol lett, de pl bejelentkezésnél üdvözüljük-et ír ki, meg kikapcsolásnál is leállítást. Próbáltam törölni a vezérlőpultból a magyar nyelvet, de azt írta, hogy az a rendszer nyelve, amit nem értek.. a vezérlőpultban mindent átállítottam angolra, még a dátum megjelenítési formáját is. Előre is köszönöm és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.



#12919 Vinyó hiba

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 14. 13:50 PM in Hardver

Sziasztok

Vettem egy 1,5 terrás western digital külső winchestert, amiből csak 1,36 terrát ismer fel a windows.
Hogyan szerezhetném meg azt a maradék 140 gigát?



#12909 Vörös szem eltűntetése képekről

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 12. 16:11 PM in Segédprogramok

Sziasztok
Hogyan tudnám eltüntetni legegyszerűbben a vörös szemet fotokról?
Köszönöm előre is a válaszokat !



#12898 Windows 7

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 10. 18:33 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Helló!

Sajátgép -> jobb gomb -> kezelés -> oldalt TárolásLemezkezelés kiválasztása -> töröld le a D-t -> kattints a C-re és jobb gomb -> kötet kiterjesztése

Ha inaktív vagy bármi baja van vele, akkor külső programhoz kell nyúlni.
Köszönöm sikerült, igen külső programmal sikerült csak a kötetet kiterjeszteni.



#12896 Windows 7

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. December 10. 16:33 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok
Nem találtam ennek megfelelő topikot, de remélem nem akkora gond, hogy ide írom.
Szóval van nekem egy 250 GB-os vinyóm, amit 1 éve ketté osztottam, most szeretném megint egyé varázsolni. A C-n van a windows, és a D-ről már mindent átmásoltam a C-re, tehát a D az teljesen üres. hogy tudnám ezt a legegyszerűbben és a leggyorsabban vizuálisan is egy vinyóvá tenni megint? remélem érthető voltam és előre is kösz a válaszokat.



#12844 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. November 16. 18:34 PM in Internet, hálózatok

Értem, köszönöm szépen.. eléggé irritál engem, nah sebaj, akkor úgy néz ki nem tudunk ellene mit tenni.



#12841 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. November 14. 17:12 PM in Internet, hálózatok

Sziasztok !
Az miért lehet, hogy egy ideje ha linkelek valamit másoknak, nem lehet rájuk kattintani, tehát ki kell másolniuk és ugy bevágni a címsorba. Tehát eltünt az a lehetőség, hogy 1 kattintással megnyissák azokat a linkeket amit küldök. Valami ötlet? Ezidáig nem áltt fenn ez a probláma nálam.



#12675 Internet Explorer 9

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. September 16. 20:55 PM in Internet, hálózatok

sziasztok
valaki megtudná mondani, hogy valahogy lehetséges-e a címsor alá helyezni a tabokat? nekem ugy sokkal jobban tetszene :D



#12406 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. July 01. 10:16 AM in Internet, hálózatok

Erre jutott, néhányat talált, párat kijavított, párat nem, de nem oldódott meg a probléma.

kép



#12373 Windows 7

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. June 27. 23:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok

Sajnos mégcsak most sikerült hozzájutnom egy Windows 7-hez (eredetiben), és nekem lenne 100 giga cucc amit megkéne tartanom. Nos, a vinyom 232 gigás, és megszeretném felezni, tehát szeretnék két darabot ( C és D meghajtó ). A C-n lenne a tiszta szűz op rendszer, míg a D-n azok a cuccok, amik kellenének nekem. Hogy lehetne ugy megformázni meg megosztani, hogy ne vesszenek el azok az adataim?



#11872 Windows Live Messenger 2011

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. March 27. 11:43 AM in Internet, hálózatok

Dátum: Engelhardt

Honnan van meg a béta? :oops:
Igen, ez engem is érdekelne :D



#11367 Mozilla Firefox

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. January 12. 17:03 PM in Internet, hálózatok

Dátum: Viktorio

Amikor az adobe flash playert telepítem érdemes azt a bizonyos Free McAfee Security Scan (optional) bejelőlve hagyni nem lasítja be a böngészést vagy egyáltalán van valami értelme? eddig nagy opera fannatikus voltam de egy ismerősömnél megláttam hogy van hozzá adblock kiegészítés :lol: ezzel nagyon megtetszett :lol:
Én kivettem a pipát, nem kell nekem semmi hülyeség.. :lol:



#11328 Videókártya kérdések

Elküldve: Szerző: csontos on 2010. January 08. 22:50 PM in Hardver

Dátum: Dirtyman

Áhh, nemtudok dülöre jutni xD mindig találok valami mást. Most találtam egy Palit 8600gts 512mb ddr3-as videokarit. na most ez valjon jobb e mint az xfx hd4650 1gb ddr2? :)
mert videot erröl a karirol alig találtam.
Biztos, hogy nem jobb a 8600 GTS a HD4650-nél. Tapasztalatból mondom :D