Ugrás a tartalomhoz


yanna tartalmai

Összesen 4 elem van yanna-tól (Search limited from 2023. April 25.)


Sort by                Order  

#4563 Eltűnt az akksi/töltés ikon a System Trayből

Elküldve: Szerző: yanna on 2008. May 06. 07:43 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

LoRenZo said:

Próbáld ki esetleg, aztán írd meg, hogy bevált-e.

:( Nos kipróbálhattam, mert ismét rejtőzködve maradt 2 ikon. 90 %-os a siker, mert az explorer újraindítása után most 1 olyan ikon nem jött vissza, ami eddig még soha nem tűnt el... :D

Mi a túró állít át és mit és miért meghatározatlan időközönként??? :?



#4505 Eltűnt az akksi/töltés ikon a System Trayből

Elküldve: Szerző: yanna on 2008. April 30. 08:18 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Bootor said:

Nincs bekapcsolva az inaktív ikonok elrejtése? (Tálca tulajdonságaiban.)

Igen, be van kapcsolva, de nem itt a gyík, mert a "kettős nyil"-ra kattintás után se láthatóak, a többi pedig előjön.



#4486 Eltűnt az akksi/töltés ikon a System Trayből

Elküldve: Szerző: yanna on 2008. April 29. 08:01 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

yanna said:

Sziasztok, nekem meg a "hangerő" ikon és a free download maneger ikonja önállósítja magát, hol megjelennek, hol nem. Mitől, miért lehet, ill. mi a megoldás?
Köszi előre is, üdv!

...no meg a hálózat ikonja is szokta néha...

Senki nem tud segíteni?



#4399 Eltűnt az akksi/töltés ikon a System Trayből

Elküldve: Szerző: yanna on 2008. April 25. 09:01 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok, nekem meg a "hangerő" ikon és a free download maneger ikonja önállósítja magát, hol megjelennek, hol nem. Mitől, miért lehet, ill. mi a megoldás?
Köszi előre is, üdv!