Ugrás a tartalomhoz


udi tartalmai

Összesen 6 elem van udi-tól (Search limited from 2023. April 19.)


Sort by                Order  

#4917 Kotor a HD

Elküldve: Szerző: udi on 2008. June 03. 22:37 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ehh

saladfingers: Kicsit félreértelmeztem az első üzid, most már értem, meg is csináltam, úgy néz ki használ. igazán köszönöm ;)

devil666: Oké hogy neked 6 GB ramod van (64 bites oprendszernél ez jó is. 32 re mondtam hogy minek annyi) de mivel nekem 32 bites van, ezért a te javaslatoddal nem oldódik meg a probléma. És mivel a mostani memóriának is kevesebb mint a felét használja, tutira nem az a gond. Nem minden problémát old meg a tizenhuszonháromezertapottadtizkettő GB memória :)

Köszönöm a(z értelmes) segítségeket, sok új infót tudtam meg.
A vegyé' több ramot meg vegyé' nagyobb proci tipusú hozzászólásokkal meg tele a padlás...



#4899 Kotor a HD

Elküldve: Szerző: udi on 2008. June 01. 23:16 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

- Hú itt elég sok minden van , nem nagyon merek hozzányúlni :lol:, tuti olyat állítanék le ami a rendszer számára nélkülözhetetlen és nincs kedvema reinstallhoz, ha itt van a gond akor kerregni fog, és elkezdek gyűjteni egy új HD ra :?


- 6 GB memória? 64 bit es a vistád ? Nekem csak 32 egyrészt botorság bele annyi mert a 2Gb ram-ot +a vidkártyán lévő 512-nél többet nem tudna lekezelni az oprendszer
másrészt a rendszer szerint cca:40% memóriát használ a rendszer jelenleg, tehát ha akarna még írhatna bele (ezt az infót kerregés közben néztem) :)



#4894 Kotor a HD

Elküldve: Szerző: udi on 2008. June 01. 12:54 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm a hozzászólásokat, sok sok új dolgot fedeztem fel :lol:, viszont semmit kirívót nem talátam, ami okot adhatna a problémára.
A win. defender ki van kapcsolva, mondjuk az idő tényleg rövidül, most kb 5 perc volt, de még ezt is soknak találom.
Még mindig úgy érzem hogy ez a sok lemezművelet pont emiatt sok információ miatt van amit a statisztikában megmutat nekünk a vista.
Egy a baj hogy a sok lmezűvelet miatt a HD hamarabb tönkre fog menni :?



#4890 Kotor a HD

Elküldve: Szerző: udi on 2008. June 01. 09:51 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok.

Hátha tud valaki segíteni: Vista Home premiumot használok (legális).
Mostanra sikerült egész jól beállítani mindent, viszont van egy apró dolog ami nagyon idegesít :lol:
Bekapcsolás után minden autom. progi elindul (ez csak egy virusirtó, és az egér programja) a fölös dolgokat kiszedtem, de a Winyó még kb 10 percig pörög mint az állat.
Semmihez nem nyúlok, egy darab progit nem índítok közben és csak megy a HD ledje folyamatosan világít és hangosan pörög. Legutóbb lemértem 9 perc 28mp ig csinálta :?.
Ha megnézem hogy mi használ processzort akkor az a taskmanager (win feladatkezelő) tehát csak a vista "csinál valamit".
Légyszíves segítsetek, mi lehet ez, illetve mivel lehet megszüntetni.
Köszönöm



#3723 Windows Vista Update probléma

Elküldve: Szerző: udi on 2008. March 03. 18:01 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Huh hát tényleg komoly gondok vannak a vistával, ha még egy 5let sem érkezett :D



#3700 Windows Vista Update probléma

Elküldve: Szerző: udi on 2008. February 28. 02:28 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok
Egy hasonló problémám lenne nekem is, amire sajnos nem találok megoldást.
Mikor frissíteni szeretnék, megjelennek a frissítések, (most már 3 hetesek :) ), kijelölöm amit szeretnék,
le is tölti , sőt úgy is tűnik mintha fel is telepítené (a csík végigmegy), de ekkor mindig feldob egy ablakot, hogy:
A windows modulok telepítője működésképtelenné vált és leállt.
Az alkalmazás egy hiba miatt nem képes megfelelően működni, a (windows szóla ha megvana hiba) ez utóbbi lol. :-(
A rendszert 1 hónapja telepítettem, 2 game van rajta és kb 8-10 felhasználói program.
Megőrülök, hogy már az update sem tud rendesen működni.
Kérlek segítsetek.

(olvastam egy olyan lehetséges megoldást, hogy be kell pipálni az IE-ben a kapcsolatok fülön, hogy automatikusan ismerje fel a beállításokat, de sajna igy sem múxik).
A program természetesen legális, és vista home premium.

Előre is köszi