Ugrás a tartalomhoz


eon tartalmai

Összesen 1 elem van eon-tól (Search limited from 2023. April 28.)


Sort by                Order  

#3666 Panda 2008 probléma!

Elküldve: Szerző: eon on 2008. February 25. 18:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!
Én már hoszú évek óta Panda termékeket használok!
Tapasztalataim igen vegyesek velük kapcsolatban de összeségében meg vagyok elégedve.
Persze olyan verzió nem volt ami ne piszkálta volna fel a vérnyomásomat 200 olykor olykor.
Még annó a platinum 2004 -el kezdtem, hogy ezzel szinte semmi gondom nem volt. Majd jött a platinum 2005 na ez kétvállra fektette a HP nx6110 -es laptot, alig lehetett eltávolítani. Internet Security 2006 bizonyos konfigurációkon letiltotta a netet (érdekes ugyanaz az OS minden gépen, egyiken engedte a netet használni a másikon nem). Internet Security 2007 VISTA alatt semmilyen levelezőklienssel nem engedte letölteni a leveleket (azaz rendszerindítás után 1-3 alkalommal engedte de aztán semmit).
De a Panda ügyfélszolgálata igén kézséges volt minden megkeresés alkalmával (az én részemről volt egy jópár) segítettek megoldani a problémát.
Jelenleg IS 2008 -at használok ezzel kapcsolatban még nem tapasztaltam semmi rendellenességet, na de ami késik az nem múlik :-( :)