Ugrás a tartalomhoz


ViktorBeres tartalmai

Összesen 55 elem van ViktorBeres-tól (Search limited from 2023. March 29.)



Sort by                Order  

#11689 Avast! vírusírtó

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2010. February 18. 10:17 AM in Segédprogramok

Én mikor megjelent az új Avast! frissítettem rögtön, de ez van olyan jó mint az előd?



#11361 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2010. January 12. 09:51 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: die nadel

Nincs kikapcsolva az automatikus frissítés? :lol:

Nincs :lol: , de azértmegnéztem a biztonság kedvéért.



#11359 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2010. January 12. 07:49 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

Annak mi lehet az oka, hogy december 9 óta nem telepített frissítéseket?
köszi



#11160 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. December 11. 10:49 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: M412305

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a logitech e2500 webkamera működik-e win7 pro 64 bit op.rendszer alatt. Előre is köszönöm a válaszokat. Üdv M412305

Igen tudod használni!



#11131 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. December 06. 20:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: LoRenZo

A Win32:Delf-MZG nagy valószínűséggel F/P volt, ha Avastot használsz... Sőt, könnyen meglehet, hogy ez esetben kicsit megcsonkítottad néhány programod...

Hát igen egy pár program odalett, de az legyen a legnagyobb gond... :wink:



#11125 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. December 06. 07:52 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

Dátum: ViktorBeres

Dátum: PHILIPS

Arra jöttem ma haza, hogy a windows megállt, a cursort tudtam mozgatni kb félpercig de semmit nemtudtam megnyitni majd megállt az is és semmilyen billentyű parancsra nem reagált és a hdd sem villogott :/ úgyérzem egyre rosszabb lesz, ugyhogy még ma este felteszek egy 32bites W7-et mielött komolyabb baj lesz..

Ezzel a problémával már én is találkoztam, néha minden előzmény nélkül megáll a gép, és csak a kikapcsoló gombbal tudom újraindítani.
Ezzel eddig 3x találkoztam.
Azt nem tudom hogy annak van-e hozzá köze hogy tegnap eltávolítottam a gépről a Win32:Delf-MZG trójait.


Mivel szedted le ? nálam tisztána találja a rendszert az avira kilences verziója és a kaspersky 2010. Amúgy kasperskyt használok fullra húzva mióta az eszemet tudom és soha nem volt virusom, szerintem most sincs.

Az Avast! 4.8-al szedtem le egy párat, utána felraktam a pandát, és még az is talált 5-öt :wink: Én évek óta az Avast!-ot használtam, és nekem sem volt vírusom, de hát most lett...



#11110 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. December 04. 14:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: PHILIPS

Arra jöttem ma haza, hogy a windows megállt, a cursort tudtam mozgatni kb félpercig de semmit nemtudtam megnyitni majd megállt az is és semmilyen billentyű parancsra nem reagált és a hdd sem villogott :/ úgyérzem egyre rosszabb lesz, ugyhogy még ma este felteszek egy 32bites W7-et mielött komolyabb baj lesz..

Ezzel a problémával már én is találkoztam, néha minden előzmény nélkül megáll a gép, és csak a kikapcsoló gombbal tudom újraindítani.
Ezzel eddig 3x találkoztam.
Azt nem tudom hogy annak van-e hozzá köze hogy tegnap eltávolítottam a gépről a Win32:Delf-MZG trójait.



#10798 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. October 30. 20:17 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

tomyboy2!
igen települt az update-tel a program de azt írja nincs kapcsolat. próbáltam többször csatlakoztatni de semmi nem történik. Az eszközöknél feismeri hogy i900, de nem tud drivert telepíteni!
egyéb ötlet esetleg?



#10796 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. October 30. 16:38 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

A probléma/feladvány a következő:
Tegnap vettem egy Samsung Omniát, a hozzá adott cd-ről szépen felmentek a programok, driverek a Vistára.
Ma meghozta a postás a 7-est, természetesen nagy lendülettel neki is ugrottam a telepítésnek. De sajnos az Omnia cd-jéről nem akar semmit feltelepíteni. Az autorun után gondolkozik egy darabig aztán semmi...
próbálkoztam a kompatibilitási móddal de ugyan az...
Előre is köszönöm a segítséget!
üdv.: Viktor



#10578 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. October 14. 17:50 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Dátum: ViktorBeres

Sziasztok!
Van egy olyan gondom, hogy a nyelvi eszköztár mindig átvált angolra. Ezt azóta csinálja hogy hozzáadtam a német billentyűzetet. Egy idő után mindig azt veszem észre, hogy átált angolra. Előre is köszönöm a segítséget.
Menj bele a nyelvi eszköztárba, és ott ahol hozzáadtad a német billentyűzetet, ott töröld ki az angolt. Ezután már nem fogja váltogatni a nyelvet.

Próbáltam, de amikor belemegyek a nyelvi eszkztárba, rögtön átvált amgolra, és nem tudom törölni a nyelvet mert nem lesz aktív az eltávolítás gomb.



#10571 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. October 14. 15:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!
Van egy olyan gondom, hogy a nyelvi eszköztár mindig átvált angolra. Ezt azóta csinálja hogy hozzáadtam a német billentyűzetet. Egy idő után mindig azt veszem észre, hogy átált angolra. Előre is köszönöm a segítséget.



#10425 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. October 01. 12:09 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Riccardo_G

keress rá :D
csak gondoltam ha itt mindenki 7-et használ több mint egy hónapja akkor vannak ezen a téren is tapasztalatok



#10420 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. October 01. 11:34 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

bocs a warezért, de melyik a legjobb crack?



#9845 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. August 15. 14:29 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Dátum: ViktorBeres

Melyik az a crack amit, a Microsoft nem tudott kilőni a Vista esetében?
Az a BIOS aktivátor volt, amit nem tudott a Microsoft kilőni, bár próbálkoztak vele, de nem ment. 2 féle is volt. Az egyik kiírta a szövegeket, a másik nem. Az egész menete az volt, hogy egy GRUB boot managert rakott fel, ami elintézte, hogy egy előretelepített rendszernek lássa a Vista, így aktiválva, és "eredeti" is volt.

És ilyen már létezik a 7-hez?



#9841 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. August 15. 08:37 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Melyik az a crack amit, a Microsoft nem tudott kilőni a Vista esetében?



#9633 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. August 02. 19:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: veryfery

ViktorBeres az eredeti magyarra gondolt, nem a magyar integráltra :D

Jól beszél!
Én ilyen beleintegrálgatós verziókkal nem foglalkozom, mert nem bízom bennük.



#9614 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. August 02. 16:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én csak arra várok, hogy kiszivárogjon az eredeti magyar 32 bit-es változat.



#9109 S.O.S

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. July 11. 22:31 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Az előttem szólók már a lényeges nagy bölcseleteket leírták, :) de én javaslom neked még más antivírus programok lefuttatását is.



#9076 Vírus vagy sem ?

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. July 10. 00:04 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ha ez vírus próbálj meg más vírus írtókkal is keresni a gépeden. A legtöbb vírusírtónak van próbaverziója amit telepítés után le tudsz futtatni. Bár nálam az avast! vált be a legjobban.



#9025 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. July 03. 21:55 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szerintem is kinn lesz az előbb is valamelyik torrent oldalon! :) A Vistával ugyan ez volt... A hivatalos megjelenéskor, akinek kellett, az már jó ideje nyúzta :(



#9013 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. July 03. 08:59 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Mano79

Dátum: male

Start menü tulajdonságaiban be tudod állítani, hogy mely elemek jelenjenek meg.


Nos...így kellene lennie, de hiába van bejelelöve akkor sincsen semmi... :)

Próbálj meg belemenni a Start Menübe intézővel, és F5-tel frissíteni.



#8928 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 29. 15:02 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Kizárt dolog hogy adnánanak a Win 7 RTM-hez kulcsot. Aki ki akarja próbálni annak ott van a 30 nap az aktiválás előtt.



#8927 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 29. 14:57 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hát igen az SP2-vel, nagyon jól megy a Vista. Mondjuk nekem soha nem volt vele problémám, de érezhetően gyorsult az SP2 telepítése óta.



#8899 Windows 7

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 25. 20:56 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszi! Ezt én nem élvezhetem :cry: De majd ha megjelenik...



#8881 Windows Vista Service Pack 2 (SP2)

Elküldve: Szerző: ViktorBeres on 2009. June 24. 19:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Telán ez segít: Compcln.exe (a lefuttatása után nem lehet eltávolítani az SP2)
De csak akkor futtasd le ha tényleg biztos vagy már benne nem akarod leszedni az SP2-t. Tehát szerintem érdemes várni egy pár hetet telepítés után.