Ugrás a tartalomhoz


Riccardo_G tartalmai

Összesen 307 elem van Riccardo_G-tól (Search limited from 2023. March 30.)



Sort by                Order  

#11259 Kellemes Ünnepeket és B.Ú.É.K!

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. December 24. 03:01 AM in Egyebek

Richard Engelhardt wishes you a Merry Christmas and a Happy New Year!

kép



#11193 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. December 15. 23:56 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

sokan írták hogy nem ajánlatos codec pack-ot tenni 7re? mértnem? pl: k-lite



#11130 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. December 06. 13:10 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

hát ez minden oké, de az MSE az nem olyan ultra profi azért :D sztem mellette simán lehet futtatni másik vírusirtót!

nekem mondjuk csak 1 van fent, név szerint az avira free :wink: és a gyári tűzfal ;-) nagyon gáz helyekre úgy sem megyek, szal elég ez nekem :)



#11048 Eset NOD32 3.0 (magyar)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. November 27. 06:55 AM in Segédprogramok

"Vistarol meg annyit, hogy na. Johetne a sablonszoveg, h "haladni kell a korral", meg stb. Tulajdonkeppen en sem tudom, h nekem miert van fent.. semmi gondom vele, meg van vas, akkor hadd legyen."

akkor már alap hogy 7 :!:



#11045 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. November 26. 00:20 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

köszi, közben megoldottam a problémát... :!:



#11043 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. November 25. 23:40 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

nem tudjátok hogy mér lett csak úgy egy Q meghajtóm? :!: 0 bájt bájtos enged, ilyen ghost meghajtó! lemezkezelő nem láttya csak a sajátgép :D



#11019 Office 2010

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. November 19. 20:36 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

azt nem vágtam :!:



#11016 Office 2010

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. November 19. 00:52 AM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Van itt két kulcs hozzá amit kaptam :!:

2PWHY-KT4X6-96PYW-XQR7V-HW2W9

7XD2X-JWJ94-BCHBW-W9WXP-J2WPT



#11015 Office 2010

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. November 19. 00:50 AM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Teszem is fel Xp-re :!:



#10791 Win7-hez Radeon 9200 driver

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 29. 19:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

pontosan, ati 9200-es én hawerom gépéhez sehol sem találtam! :S úgyhogy ez most jól jött :)



#10762 Nyomtató - Philips LFF 6080 Multifunkciós

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 26. 21:11 PM in Hardver

de hát ez lézer nyomtató, itt nincs jóformán patron töltés, és abszolút nem normális jelenség ez hogy már minden eges lap között!



#10760 Nyomtató - Philips LFF 6080 Multifunkciós

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 26. 20:19 PM in Hardver

esetleg a gyártó weblapjáról a legújabb drivert-t próbáltad?
+ win frissítések, ezek az általános megoldások :)
vagy nyomtatóbeállítás a saját szoftverében, hátha valami buzi nyomtatási módra van állítva! próbáld meg gyorsnyomtatás módok olyan szokott lenni! ha azzal is ezt csinálja akkor nemtom!



#10742 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 25. 11:33 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

tudom, direkt állítottam a le a súgót, és kíváncsi voltam ha nem fut és elindítom akkor mivel fogad! hát ezzel :wink: :D :D



#10738 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 25. 01:20 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

éljen az xp :wink: :D :D

kép



#10732 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 24. 14:02 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

tényleg, felmentem egy ip kereső oldalra és az első ip cím az valóban a redmondiak :wink: :D :D



#10688 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 20. 11:53 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

sikerült megtalálni a megoldást :)



#10661 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 18. 19:59 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

nem a számítógép neve, mert azt már megváltoztattam!



#10659 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 18. 19:52 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

olyan kérdésem lenne hogy a sajtátgép jobbg omb tulajdonságok menü alatt behozza ugye a rendszeradatokat, és ott van hogy a termék használatára jogosult: ezt hogy lehet megváltoztatni?



#10654 "Szélessávú" internet.

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 18. 17:17 PM in Egyebek

20/10 ez lenne az optimális :) pont mint nekem :D



#10624 Windows XP USB telepítés PenDrive-ról

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 17. 17:11 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Ezt a cikket nem csak azoknak ajánlom akiknek nincs CDDVD olvasójuk, hanem akiknek van egy gyors PenDrive-juk és gyakran kell Windows-t telepítsenek, és nincs más megoldásuk! Valakinek biztos a hasznára válik! :)

A következő dolgokra lesz szűkséged: 2GB-os USB PenDrive (mp3 lejátszók általában alkalmatlanok, mert nagyon kicsi az olvasási, és írási képességük, és nem mind1ik PenDrive képes a bootolásra!

A következő programokra: Bootsect, PeToUSB, USB_PREP8 és egy CD Windows XP-vel. Google segítségével pikkpakk megkeresed őket és letöltöd.
Ha meg van mind a 3 progi akkor: csomagold ki az USB_PREP8-at, a PeToUSB exe-jét csomagold ki az USB_PREP8 könyvtárába, majd futtasd a usb_prep8.cmd-t.
Hozzáteszem nekem csak akkor működött a dolog, ha arra a meghajtóra tömörítettem ki a programokat amelyiken épp a jelenlegi rendszer van, ez általában a C:

Kép a műveletről:
http://3.bp.blogspot...00/usbprep1.JPG

A megjelenő ablakban néhány infót találtok, a "Press any key to continue..." Egy billentyű leütése után betöltődik a PeToUSB, ott már minden be van állítva szóval elegendő start-ra kattintani: (ha nem ismerte fel a PenDrive-odat (jelen esetben egy SanDisk 4 gigás van a képen) akkor nem jó, szerezz egy másikat)

Kép a műveletről:
http://3.bp.blogspot...0-h/petousb.JPG

FIGYELEM! Minden adat ami a PenDrive van törlődik! Miután befejeződött a formázás bezárhatjuk a a programot (VIGYÁZAT!, ne a DOS konzolt zárjuk be!). Visszatérünk az usb_prep8.cmd-hoz, ahol egy ilyen ablak fog várni minket:

Kép a műveletről:
http://1.bp.blogspot.../_tzQM6SAdnNo/R ... bprep2.JPG

Mielőtt folytatnánk a Script futtatását csomagoljuk ki a bootsect-et. (szintén a C:-re érdemes) Indítsunk el egy DOS konzolt (start menü - keresés cmd, megtalálja akkor jobb gomb és futtatás rendszergazdaként, ha ilyen lehetőség nincs akkor simán indítsuk el) és lépjünk be abba a könyvtárba ahová kicsomagoltuk ( pl.: cd C: bootsect ), majd futtassuk a következő parancsot: "bootsect.exe /nt52 X:" ahol X a PenDrive meghajtójának betűjele. Ezt az ablakot most már be lehet zárni.

Visszatérve a Script-re, az 1-es menüpont alatt meg kell adjuk az XP telepítő forrását, (szintén a C: meghajtó 1ik mappájában kell lenni az xp telepítőjének) a hármasnál meg kell adjuk a PenDrive meghajtó betűjelet majd a 4-es menüponttal indíthatjuk a másolást. A többi menüpont használatára nincs szükség csak abban az esetben, ha az ott megjelenő meghajtó (T:) már használva van, ilyenkor lépjünk be a 2-s ponthoz majd válasszunk ki egy betűjelet ami még nincs kiosztva. Ettől a ponttól kezdve már nincs sok dolgunk, bármit kérdez a Script katt Yes. Formázni fog egy nem létező meghajtót (T:), és fájlokat (több 1000ret) fog másolni a PenDrive-ra, ami eltart egy kis ideig, főleg a PenDrive írási sebességétől függ a művelet hossza.

Kész is van a PenDrive telepítőnk előkészítése. El lehet kezdeni a telepítést. A gép újraindítása, beállítani az USB-ről bootolást, vagy csak válasszuk ki a boot manager-ben az USB-t. Meg fog jelenni két opció, először a másodikat válasszuk ki, mivel azzal léphetünk be a szöveg módú telepítőbe. Megtörténik a formázás, fájlok felmásolása, újraindítás. Megjelenik újra a menü, de ezúttal az első, grafikus telepítést válasszuk. Erre vigyázz, hogy a fájlok felmásolása után válaszd ki az első opciót, különben nem fog működni a telepítés, FIGYELEM!!! a PenDrive-ot addig ne vegyük ki amíg fel nem települt a rendszer!

Mindenkinek sok sikert kívánok!

UI: Ha valami gebasz van, vagy valami nem érthető akkor ebben a topicba válaszolok mindenikek!



#10619 "Szélessávú" internet.

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 17. 16:13 PM in Egyebek

Szeged:
kép

Budapest:
kép

Düsseldorf:
kép

New York:
kép

Canberra: lol :)
kép



#10597 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 15. 21:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Végre sikerült USB-ről feltennem az XP-t je :)



#10593 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 15. 14:55 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

ha lett volna egy egér akkor megcsináltam volna, de nemvolt :) :D :D



#10591 Windows 7

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 15. 13:07 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

már az xp sem az igazi, tegnap fotóztam :)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg



#10585 "Szélessávú" internet.

Elküldve: Szerző: Riccardo_G on 2009. October 14. 22:55 PM in Egyebek

mért te hogy állsz net ügyileg?