Ugrás a tartalomhoz


nrolee tartalmai

Összesen 2 elem van nrolee-tól (Search limited from 2023. April 25.)


Sort by                Order  

#5381 UAC figyelmeztetés

Elküldve: Szerző: nrolee on 2008. August 07. 19:14 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok.
Hát az a helyzet, hogy szerintem lehet állítani, hogy mit engedjen az UAC. legalábbis az automatikusan induló programokat biztos. Nekem minden indításkor az Asus Probe II-re kiabált az UAC (x64). Szóval kikapcsoltam, hogy automatikusan induljon a géppel és az All Programs>Accessories>System Tools and Task Scheduler-ben csináltam egy új taskot (Create Task) az Asuse Probe-nak. Indítás bármely felhasználó bejelentkezésekor, és futtatás rendszergazdaként a főbb beállítások. Pontosan nem emlékszem mert most épp XP van fenn. Ha a task elkészítése után nincs a listában, akkor jobb oldalt van olyan, hogy Show hide task. Akkor látszani fog. Így simán indult a Probe, igaz az ablaka mindíg megnyílt, nem csak az óra mellé lett ikonja. De még mindíg jobb, mint az UAC kérdezgetése. Most hogy gondolkodom, a szünetmentes vezérlőközpontját is így indítottam el...
Ha hülyeséget írtam, bocsi.
Ha kell pontosan a menü nevek magyar megfelelője, True Image-el visszarakom a Vista-t és pontosítok.



#5115 Generic Host Process for Win32 - hiba

Elküldve: Szerző: nrolee on 2008. July 06. 15:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üdv. nForce-os alaplapotok van?