Ugrás a tartalomhoz


Mate tartalmai

Összesen 1 elem van Mate-tól (Search limited from 2023. March 29.)


Sort by                Order  

#13710 Windows 8

Elküldve: Szerző: Mate on 2013. July 31. 02:23 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel törném a fejetek, mert az enyém már berepedt tőle, kép hogy felraktam a gépre ezt a Win8Enterprise bigyuszt, és ahogy azt már kezdem megszokni a mai világban, megsz...am vele... Tehát! A legprofibb kiadásuk a 8-as szériából, és egy "jó" úzleti megfontolás alapján kihagyták belőle a Media Center-t.
Valójában pedig az lenne a kérdésem, hogy egy éppen futó, ép-egészséges Win7-ből nem lehetne esetleg átmásolni az összes mappáját, a W8-registry-be beírni a bejegyzéseit? Azaz, azt ha valaki le tudná írni nekem, hogy ezek mind, hol találhatók a Win7-ben,
én megoldom magamnak, de még így is maradna a kérdés, hogy elindulna-e.....

Tudnátok segíteni? De úgy igazán! Sehol nem láttam a neten komoly fejtörést az ügyben, pedig rengeteg ember felháborodott rajta, és rengetegen fórumoznak mindenütt, hogy miért nincs benne alapból, és hogyan lehetne visszacsinálni.

Na most ha valaki a Win8 - Startképernyő - Kereső - Szolgáltatások Hozzáadását próbálná javasolni, annak előzékenyen jelezném, hogy ez az én rendszeremen nem működik, ebből FIZIKAILAG lett eltávolítva a program !ENTERPRISE! -nem PRO változat.

Még egyszer nagyon megköszönném, ha valaki-k tudnátok építő jelleggel segíteni-elgondolkozni a témán!!!