Ugrás a tartalomhoz


Dimitryj tartalmai

Összesen 11 elem van Dimitryj-tól (Search limited from 2023. March 29.)


Sort by                Order  

#10523 Office 2k7 gyomlálás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. October 08. 21:55 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Dátum: Black Bird

...

csak meg kell nézni őket. .D
a keresési linket linkeltem be hogy az msw.hu-n melyik fórumokban volt szó a sysprepről. :D

A Google találata ami neked kell:D
http://www.google.hu...=hu&source=hp ... f59bee930a

Te mi a bánatról beszélsz??? :)
A sysprepel előtelepített rendszereket tudsz csinálni. pl. van egy céged és jó-pár uolyan géped, mindre wint kel tolni. Mit csinálsz?
1re install, konfig programok telepítgetése, sysprep; backup-> többi gépre viszatolod az imaget és newsid. Igen erre való a sysprep.
Te talán unatented setupra gondolsz ahol nem kell kiválasztanom hogy mit telepítek milyen CD kulcsal. De mint írtam márt nekem az kellene hogy megszabdaljam a telepítőt hogy kissebb legyen és ne legyenek benne azok a komponensek amiket úgysem használok.



#10513 Rendszer lassulás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. October 08. 15:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Elvileg magától megoldja a win a háttérben a töredezettség mentesítést. :)



#10511 Office 2k7 gyomlálás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. October 08. 14:28 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Dátum: Bootor

setup.exe /a
vagy
http://www.google.hu...rch?hl=hu ... 07&spell=1

A /admit ismerem csak avval ki is szedi a telepítőből a felesleges komponenseket?
Nem unatented a lényeg, hanem hogy csak azok a cuccok legyenek benne amik nekem kellenek, és kissebb legyen a telepítője.



#10509 Office 2k7 gyomlálás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. October 08. 13:46 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Dátum: Black Bird

Dátum: Dimitryj

Nem tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni az office telepítőkészletét? Szeretnék némi fölös elemet kigyomlálni (magából a telepítőből is) ha lehet. :)

sysprep pl az van windowsban is.:D

search.php?keywords=sysprep&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Keres%C3%A9s

melyik forumokban volt már róla szó. :D

:D :D WTF?



#10507 Office 2k7 gyomlálás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. October 08. 13:25 PM in Office 2003, Office 2007, Office 2010, OpenOffice

Nem tudja valaki hogyan lehet szerkeszteni az office telepítőkészletét? Szeretnék némi fölös elemet kigyomlálni (magából a telepítőből is) ha lehet. :)



#10506 Rendszer lassulás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. October 08. 13:23 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

őőőőő....izé.
Véletlenül nem pipáltad be a cc-ben a haladó részben prefech, meg egyéb adatok töltését? Az okozhat komoly lassulást mivel ilyenkor újra nekiáll a prefetch dolgozni, és rendesen megterhelheti a vinyót.



#7668 Dühöngő

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. April 16. 16:53 PM in Egyebek

Dátum: LoRenZo

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :D

Én márt régóta nem használok olyant :)



#7298 Linux help

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. March 09. 20:24 PM in Egyebek

thy
találtam máshol de azért kössssssz :D



#7294 Linux help

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. March 09. 19:43 PM in Egyebek

Valaki tudna nekem segíteni kicsit linux témakörben? Szakdogámhoz kellene beüzemelnem Hyper-V alatt egy linuxos web szervert, csak épp egy a probléma: a HyperV alatt csak a SUSE Enterprise Server támogatott a többi elvileg nem (legalábbis amit próbáltam az nem működött openSUSE, Fedora).
Ki lehet e szedni linuxból egy hálókari drivert, hogy azt egy másik disztribucion felrakjam (Enterprise-ból penSUSE-ra)?



#6722 Gépfagyás

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2009. January 20. 15:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

krilajos
Csak egy kérdés nem kevés az mellé a kártya mellé a 350es táp???

A paszta max akkor játszana be ha nagyon meleg lenne a procid és nem tudna rendesen hűlni, kb 5-10 fokot is számíthat.

Nekem az Asus P5Bvel volt bajjom XP alatt: Realtech hálókari driver szívatott és random kékhalálokkal szívatott. Lehet szintén hasonló probléma merült fel a te esetedben is.

8Pepo8
Esetleg RAM probléma?
Asus rühelli a samsung ramokat!!!



#6250 Windows 7

Elküldve: Szerző: Dimitryj on 2008. December 16. 16:57 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Én is sikeresen feltoltam VPCre és nagon ott van, iszonyat gyors Vista alatt (ahol a rendszer kapásból megeszik 1G rendszert és így csak 512Mb maradt a VPCnek) és magon jól is néz ki még így is h nem tud használni minden grafikus gyorsítást :(