Ugrás a tartalomhoz


Hugo tartalmai

Összesen 9 elem van Hugo-tól (Search limited from 2023. March 30.)


Sort by                Order  

#11512 Mozilla Firefox

Elküldve: Szerző: Hugo on 2010. February 01. 09:27 AM in Internet, hálózatok

Köszönöm szépen. A legkézenfekvőbbre nem gondoltam. Üdv! Hugo



#11510 Mozilla Firefox

Elküldve: Szerző: Hugo on 2010. February 01. 06:24 AM in Internet, hálózatok

Sziasztok! Firefoxot használok már jó ideje, de a következő problémámat nem tudom sehogyan megoldani. Ugyanis szeretném az elmentett könyvjelzőimet ABC sorrendben látni. Ha a könyvjelzők->könyvjelzők kezelése menüpontban a nézetet beállítom , akkor ott ABC sorrendben lesz, de a könyvjelzők legördülő menüben nem lesz az. Hogyan tudnám megoldani, hogy ott is ABC sorrendben legyenek? Előre is köszönöm a segítséget. Üdv! Hugo



#8782 abszolút kezdő

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. June 19. 04:55 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! Az én javaslatom sokkal egyszerűbb. Ezt http://www.diskcleaner.nl/download.php le kell tölteni, feltelepíteni és elindítani. Indítás után automatikusan végignézi a rendszert és kilistázza a törölhető szemetet. Csak bepipálod őket és clean. Ingyenes szoftver és elvégzi pillanatok alatt azt a sok vizsgálódást amiket leírtatok.



#8347 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. May 21. 10:56 AM in Internet, hálózatok

Nini ez tegnap óta megy!! Köszönöm tomyboy2!



#8334 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. May 20. 17:31 PM in Internet, hálózatok

Dátum: tomyboy2

Dátum: Hugo

Köszi tomyboy2, ezzel most mondtál valamit. Adobe Readert minden esetben raktam a gépre, ez lehet egy közös pont, persze feltéve hogy ez okozza. Mindenesetre ezt most azonnal kipróbálom.
Ha kicseréled, akkor a fent említett programra cseréld ki mert:
-Kisebb és gyorsabb mint az Adobe Reader
-Ugyanúgy beépül az intézőbe (előnézet) és a böngészőkbe
-És létezik 64 bites változata, így 64 bites böngészővel is használhatod. :)

Természetesen arra cseréltem,hiszen máséppen nem lenne értelme a próbának. Már használom is ezerrel és ha nem lesz hiba akkor évek problémája oldódott meg. Egyenlőre nagyon klassz.



#8332 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. May 20. 16:43 PM in Internet, hálózatok

Köszi tomyboy2, ezzel most mondtál valamit. Adobe Readert minden esetben raktam a gépre, ez lehet egy közös pont, persze feltéve hogy ez okozza. Mindenesetre ezt most azonnal kipróbálom.



#8330 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. May 20. 13:31 PM in Internet, hálózatok

Dátum: male

@Hugo: milyen oldalakat látogatsz? Mennyi fül van nyita? Flash, Silverlight, Java és egyéb böngészőbe épülő pluginek vannak telepítve?


Hello! Az nagyon tág fogalom hogy milyen oldalakat látogatok, mert ha gondom van a gyerekkel akkor a babaoldalakat keresem fel, ha valami letöltést keresek akkor a torrentoldalamat, amikor a munkámhoz használom akkor az elektronikai oldalakat, webáruházakat. Flash player, shockwave player és java mindig van telepítve rá, mást nem szoktam. De a jelenleg használt firefoxra is csak ezeket szoktam meg még egy wmp plugint.



#8317 Internet Explorer 8

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. May 20. 04:50 AM in Internet, hálózatok

Sziasztok! Nekem azóta van egy problémám az internet explorerrel, amióta először megjelent a 7-es verzió. Nálam az a gond, hogy böngészés közben teljesen spontán fogja magát és egy csomó "tejföl" közepette leáll, amit ki is ír hogy most leállt, felajánlva három lehetőséget,leállítást,újraindítást és megoldás keresését a neten. Egyik sem tetszik én inkább használni szeretném. Azóta kipróbáltam a 7-est több rendszeren és több gépen, megjelent a 8-as, azt is kipróbáltam több helyen, win7 alatt is, de nekem állandóan ezt csinálja. Érdekes hogy nem találtam erről a hibáról fórum topicot vagy nem kerestem elég jól, de már annyira szeretném tudni hogy van-e erre a probémára megoldás. Ha esetleg tudtok segíteni, megköszönném.



#7703 Windows 7

Elküldve: Szerző: Hugo on 2009. April 18. 17:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: die nadel

Dátum: Riccardo_G

hát ja, a home premium is 56 ezer :S pedig ezt megszeretném majd venni eredetibe!
Én igazán senkit nem akarok lebeszélni a jogtiszta operációs rendszer megvásárlásáról, de olcsóbb OEM-es megvásárlásáról viszont lebeszélnék mindenkit. Igaz, hogy a dobozos változat közel háromszor annyiba kerül mint OEM-es társa, de hosszú távon lehet, hogy jobban jár vele az az ember aki ragaszkodik az eredeti operációs rendszerhez.
Itt egy példa erre az állításomra ami sajnos velem történt meg:
2007. szeptemberében megvettem a T-Online-tól (de vehettem volna akárkitől, úgy sincs jelentősége) a Windows Vista Ultimate OEM operációs rendszert.
Az előnyei hamar megmutatkoztak. Stabil volt és nem kellet attól sem aggódnom, hogy a crack-et kilövi a Microsoft.
Több mint egy évig ment a Vista OEM tökéletesen, hiba nélkül és ugyanolyan gyors volt mint az elején. Semmi probléma nem volt vele!
2008 októberében aztán sajnos meghalt az alaplapom és mint tudjuk az OEM-es operációs rendszer csak azon az alaplapon működik melyen legelőször aktiválva lett. Egyetlen módja lett volna, hogy továbbvigyem a jogtisztaságot, ha garanciális csere történik. Az alaplap garanciája ekkor már fél éve lejárt.
Tehát alaplap csere után a Microsoft nagyon sajnálta, de nem tudott és nem is akart segíteni. Próbálkoztam, hogy nincs-e erre valami megoldás, de azt a választ kaptam minden esetben, hogy ezért ilyen "olcsó" az OEM-es operációs rendszer és hogy nagyon sajnálják.
Nos ez a relatíve olcsó több mint 60.000 Ft volt. Szerintem túl sok pénz ez ahhoz, hogy csak egy évig használjam a terméket és a saját hibámon kívül essek el a jogtiszta operációs rendszer használatától.
Ezek után mindenki döntse el saját maga, hogy érdemes-e Oem-es operációs rendszert vásárolni, vagy ha már ragaszkodik a jogtisztasághoz inkább megveszi háromszoros áron a dobozos változatot amit akárhány gépen lehet aktiválni, de egy időben mindig csak egy gépen.

Sziasztok! Nos én tavaly novemberben vettem a t-com weboldalán egy vista home premiumot 26000-ért egy évi részletre melyet a telefonszámlámból vonnak havonta. OEM verziókat árusítottak, ezért figyelmesen elolvastam minden információt ezzel kapcsolatban és ott azt írták, hogy ezek ugyan eredetileg OEM verziók de ezekre a t-com példányokra a microsoft feloldotta a gép nélküli árusítás tilalmát és olyannak számít mintha dobozosat vettem volna. Én ezt ki is próbáltam, mivel azóta többször is telepítettem és aktiváltam online, sőt közben teljes gépcserét is végrehajtottam és arra is feltelepítettem, aktiváltam többször is gond nélkül. Talán azért lehet ez a különbség, mert én egy évvel később vettem mint te. Remélem Win7 esetében is lesz ilyen akció, mert akkor azzal is várok egy évet.