Ugrás a tartalomhoz


Irvine tartalmai

Összesen 7 elem van Irvine-tól (Search limited from 2023. March 30.)


Sort by                Order  

#3444 SoundBlaster driver probléma

Elküldve: Szerző: Irvine on 2008. February 12. 16:20 PM in Hardver

Sztem amint tudom elpasszolom 2e-2,5-ért azt veszek egy 7.1-et 4ért.. Nem éri meg szenvedni vele nekem. Köszönöm mindenki segítségét!



#3439 SoundBlaster driver probléma

Elküldve: Szerző: Irvine on 2008. February 12. 12:17 PM in Hardver

Igen, mikor még a vistám volt és megvettem a karit egy napom arra ment rá h mindenféle drivereket próbáltam. Hibával elszáll telepítésnél :(
Laczyi: amugy az a megoldás után is 5.1-ben szól? Mert mintha olvastam volna vhol h van egy megoldás de úgy nem működik 5.1-ben, ezért nem is olvastam utána :(



#3434 SoundBlaster driver probléma

Elküldve: Szerző: Irvine on 2008. February 12. 00:46 AM in Hardver

Még nem volt időm vistát dobni, de kicsit utánajártam és ez megint csak a 24bites hangkártyához való driver, tehát elméletileg szintén nem fogja feltelepíteni. :(



#3406 SoundBlaster driver probléma

Elküldve: Szerző: Irvine on 2008. February 09. 23:25 PM in Hardver

Xp-m megint trükközik ugyh lehet hamarabb visszaváltok mind gondolnám. A linkeket köszi, mindenképp kipróbálom, de egyébként 1500ért vettem használtan, nekem ez még így is megérte úgy gondolom, mert nagyon jól szól! Csak sajna most nincs pénzem lecserélni és mivel megvagyok elégedve vele.. Mégegyszer köszi!



#3401 SoundBlaster driver probléma

Elküldve: Szerző: Irvine on 2008. February 09. 16:43 PM in Hardver

Jóideje használtam már nagyon szeretett vistámat, de mégis visszakényszerültem most XP-re ugyanis vettem egy SoundBlaster Live 5.1-es hangkártyát és egyszerűen nem találtam hozzá drivert! Olvasgattam fórumokon is és végül annyit találtam h nincs és nem is lesz hozzá :P Hát most vagy hülyeséget írtak oda és nem találtam hozzá, vagy tényleg igaz és míg ilyen kártyám van maradhatok az XP mellett.. :) Ha bárki tud vmi kérem szóljon! Előre is köszönöm!



#1594 Realtek driver

Elküldve: Szerző: Irvine on 2007. October 22. 00:02 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hát most a 3 kérdésembõl egyre kaptam választ, de mindenesetre köszi. Üdv



#1590 Realtek driver

Elküldve: Szerző: Irvine on 2007. October 21. 15:32 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Következõ kérdésem lenne hozzátok, van egy MSI 848P NeoV alaplapom hangkártyát illetõen Realtek és a drivert is innen szedtem le anno és azóta is használom, de megpillantottam a címben is szereplõ Realtek High Definition Audio Codecs R1.78 - XP-t és nem szeretném mostani elég stabil rendszeremet egy probatelepitgetésekkel elrontani.. Szal csak annyit szeretnék kérdezni h mit is takar ez a driver, mennyivel másabb mint a másik fenntlévõ driver és kell-e ez nekem? :) Eköre is köszönöm. Üdv