Ugrás a tartalomhoz


Flankusz tartalmai

Összesen 4 elem van Flankusz-tól (Search limited from 2023. March 29.)


Sort by                Order  

#5025 Windows Vista Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: Flankusz on 2008. June 16. 12:34 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Start-> Keresés megkezdése ide írod be: services.msc, és Enter
Kikeresed az adott szolgáltatást, jobb klikk, Tulajdonságok, és már látod is. (Indítás típusa)

Oksa, ma este kiprobálom azokat :D

Aztán jelzek ha sikerült valaha :(



#5023 Windows Vista Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: Flankusz on 2008. June 16. 12:10 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Naponta mennyit megy üresjáratban? RAM?
Amúgy meg services.msc, és ezeket tiltsd le:
Windows Search
Előtöltés

Továbbá: kikapcsolhatod az automatikus lemeztöredezettség-mentesítést is.

egyszer 10-100kb, aztán 5 mb, valamikor meg max sebességen....
4 GB ram

Letiltás az jól lönne, akkor pontosan hogy csinálnám ?? Jó lenne ha leirná hol tudjak letiltani...

Services.msc ?? :(



#5021 Windows Vista Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: Flankusz on 2008. June 16. 11:40 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Bootor

Már számtalanszor leírtuk a fórumban, hogy ez természetes, a Vista így optimizál, majd pár nap múlva megszűnik ez a jelenség.

Értem, már 2 hete megy a vista és ugyanúgy reagál... bekapcsoláskor...



#5019 Windows Vista Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: Flankusz on 2008. June 16. 10:53 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Felraktam windows vista sp1-et és minden hardvernél felismert és mikor bekapcsolom a gépet és mire betölti összeset, és még mindig terheli a winyot... megnéztem a rendszer felügyelőnél és ekkor vettem észre hogy tele van a SVHOST.EXE-kkel és 10MB-150MB sebességgel terheli a winyot... pedig üres járatban van a windows.... kb 10 perc múlva már helyreáll.. de idő mulva újra elöjön....

Ez mittől van ?? Nincs rajta semmilyen virus, kiprobáltam újra telepiteni teljesen alapra és mégis terheli üres járatban a winyók...

Valahogy orvosolható ???