Ugrás a tartalomhoz


Robchy tartalmai

Összesen 5 elem van Robchy-tól (Search limited from 2023. April 21.)


Sort by                Order  

#12177 Windows 7

Elküldve: Szerző: Robchy on 2010. May 14. 08:10 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: Robchy

Nekem is 1 giga osztott ram. Igen, olyankor folyamatosan világít a hdd lámpa. Az tény, hogy nem egy erőmű a gép, de az RC minden gond nélkül elfutott rajta, ráadásul a "legjobb teljesítmény" beállításon használom.
De akkor ez lehet a gondja, köszi!

Jah igen, megnézhettem volna előbb is a rendszerkövetelményeket. :S
1 gigabájt (GB) RAM (32 bites) vagy 2 GB RAM (64 bites)
Az rc 32 bites volt, azért futott szépen. Akkor reinstall. :D



#12173 Windows 7

Elküldve: Szerző: Robchy on 2010. May 13. 17:08 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: tomyboy2

Nálam szintén ez a felállás van + még annyi, hogy mellette fent van a Microsoft vírusirtója is, és néha nálam is előszokott fordulni, amikor egy kicsivel több memóriára van szüksége, de nem tudja rögtön elérnie, és ezért el kezdi a lemezre írni a nem használt részeket. Egyébként 1 GB (-128 MB) memóriával rendelkezem. Neked mekkora memóriád van, illetve amikor csinálja, akkor ég-e a hdd lámpája?

Nekem is 1 giga osztott ram. Igen, olyankor folyamatosan világít a hdd lámpa. Az tény, hogy nem egy erőmű a gép, de az RC minden gond nélkül elfutott rajta, ráadásul a "legjobb teljesítmény" beállításon használom.
De akkor ez lehet a gondja, köszi!



#12163 Windows 7

Elküldve: Szerző: Robchy on 2010. May 12. 19:05 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: die nadel

Hogy mi lehet a problémád azt nem tudom. De azt igen, hogy a Windows 7 Ultimate x64-Avast! 5-Firefox összeállítást kizárhatod, mert nálam detto ezek futnak hibapont nélkül.

Köszi a választ!
Gondolom, akkor az Operát is kizárhatom, mert akkor nem ettől függ. Még a live messenger szokott futni ilyenkor, de nem hinném, hogy amiatt lenne. Nem értem... :S



#12161 Windows 7

Elküldve: Szerző: Robchy on 2010. May 12. 18:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Néhány napja újra windows 7 fut a gépemen, (64 bit ultimate). Figyelmes lettem egy olyan problémára, hogy időnként megfagy az oprendszer netezés közben néhány másodpercre. Operánál és FF-nél is tapasztaltam. Nálatok nem fordult elő ilyen? Avast vírusírtót használok, lehet az lesz a ludas valami ellenőrzésnél?

Előre is kösz a segítséget!



#10025 Első eredmények: XP vs Vista vs 7

Elküldve: Szerző: Robchy on 2009. August 30. 19:13 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Érdekes hozzászólások.:)
Én úgy tekintek az oprendszerekre, mint egy keretre, ami szükséges ahhoz, hogy fussanak a programok rajta. Hogy az xp, vista vagy 7 mindegy sztem. Nem tudom más, hogy van ezzel, ha én bekapcsolom a gépet, nem szoktam az oprendszerrel foglalkozni, elindítom a szükséges programokat és kész. Nyilván fontos a stabilitás és valamilyen szinten a sebesség. Ugyan most windows 7-t használok, de csak kíváncsiságból. A tapasztalatom XP vs 7? Mindkettő "csak" egy oprendszer, elfut rajta, ami kell. :P Mindenki használja, ami megfelel neki!