Ugrás a tartalomhoz


Müzlee tartalmai

Összesen 5 elem van Müzlee-tól (Search limited from 2023. May 24.)


Sort by                Order  

#12772 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Müzlee on 2010. October 15. 19:26 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Internet explorer 8-at használok, vezérlőpultban kattintok rá, mégis ugyanaz a hiba. Ha meg beállítom a teljesen automatikus keresést, akkor olyan frissítések is lejönnek, amiket nem akarok, mert nem tudom egyénileg beállítani, csak a frissítések időpontját. Vagy nem jól tudom?



#12769 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Müzlee on 2010. October 15. 17:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Akarom telepíteni a windows update-t, de a következőt írja ki: a webhely problémába ütközött, ezért nem tudja megjeleníteni a kért oldalt.
Tudnátok adni egy linket, ahonnan letölthetem a windows update-t?



#12765 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Müzlee on 2010. October 15. 13:28 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

És ha nem eredeti a windows xp-m? Akkor nem használhatom a windows update-et. Vagy igen?



#12763 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Müzlee on 2010. October 11. 16:08 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszönöm male!
Igen, ezt már néztem, az utolsót még nem próbáltam, mert azt az msi fájlt a D-re akarja telepíteni a gép, és a jegyzettömbbe másolandó szöveg első sorában is van egy d betű, nekem viszont a rendszer a C-n van. És mivel nem nagyon értek ehhez, nem tudom, hogy nem ártok-e a D meghajtónak, ha megcsinálom, ami le van oda írva. De ha meg tudnád nézni nekem, és azt mondod, hogy megcsinálhatom anélkül, hogy a D meghajtómmal gondok lennének, akkor megpróbálom.
Köszi a választ!



#12751 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: Müzlee on 2010. October 07. 19:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hello!
Remélem ezen a fórumon tud valaki segíteni nekem.
Letöltöttem a microsoft oldaláról az xp sp3-at, de telepítés közben kiírja, hogy hozzáférés megtagadva, aztán abbahagyja a telepítést. Ez mitől lehet? Az sp2 fenn van a gépen.
Előre is köszönöm annak, aki válaszolni tud.