Ugrás a tartalomhoz


gabris tartalmai

Összesen 3 elem van gabris-tól (Search limited from 2023. April 27.)


Sort by                Order  

#12566 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: gabris on 2010. August 09. 17:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Nem működik sajnos. Megpróbáltam amit tudtam.
Kapcsolat van rendesen, ip-t kap, internetszolgáltatónál csak azt látják hogy a gépig eljut a jel.
Már jópárszor reinstalálltam, sőt SP2-vel is megpróbáltam. Hatástalan.
Vicces :)



#12561 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: gabris on 2010. August 08. 22:53 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!
Holnap megpróbálok mindent. Visszaolvastam ezt a topicot és vki írt egy olyat hogy a DNS címet írom be manuálisan a tcp/ip beállításaiba, majd javítás és okés. Ezt is megpróbálom majd. Szerintetek?
Konkrét IP címet kap a gép! Bár amiket most leírtatok nem próbáltam ki. A másik hogy restart után pár percig még betölti a kezdőlapot, bár elég lassan de betöli, majd totál behal. A firefox konkrétan csak 'untitled' lapot hoz be bármilyen kérésre.
Köszi!



#12552 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: gabris on 2010. August 07. 17:47 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!
A minap feltettem szimpla xp-t a gépre, majd netről leszedtem az SP3at. Fel is ment rendesen, de miután elkészült észrevettem hogy 1-2 perc után már nem működik a net. Internet kapcsolat tuti hogy van, de egy böngésző sem akarja a lapokat betölteni. Régebben ezzel nem volt problémám. Simán feltettem a szűz xp-re az SP3at és ment a net. Többször is megtörtént már (1,5 éve legutóbb)
Nem tudtok valami megoldást rá? Vagy internetszolgáltatónál próbálkozzak beállításokért? Beállítások látszólag rendben vannak (IP cím, fizikai cím stb.) Esetleg egy informatikus aki tudna segíteni hogy manuálisan be tudjam állítani? :D
Köszi előre is!