Ugrás a tartalomhoz


N0RB3RT tartalmai

Összesen 17 elem van N0RB3RT-tól (Search limited from 2023. April 24.)


Sort by                Order  

#12511 LSASS vagy micsoda. Mit tegyek vele?

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. July 23. 15:21 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Több mint biztos hogy egy féreg.

Malwarebyte's Anti-Malware 100% hogy felismeri és kipucolja, igyenes és hatékony program.

A programot innen tudod letölteni: http://www.malwarebytes.org/mbam.php

Ha nem sikerül, bár kétlem. Akkor rakj fel egy 30 napos Kaspersky trial-t.

A programot innen tudod letölteni: http://www.2f.hu/let...rsky/index.html

Mutathatnál egy HiJackThis Log-ot mert lehet, hogy kézzel is kitudod szedni az automatikusan indulú fájlok, modulok közül.

A programot innen tudod letölteni: http://www.hijackthis.de/

(jobb felső sarok, ''Direct download'')

Sikeres eltávolítás után futtasd le a Ccleanert a vissza maradt registry elemek kitörléséhez.

A programot innen tudod letölteni: http://www.piriform.com/ccleaner



#12464 Windows 7 Service Pack 1 (SP1)

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. July 12. 18:47 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Wow.
Ez jó hír.
Én bétát nem raknék fel és manuálisan sem fogom telepiteni a végleges sp1-et.
Megvárom míg lejön windows update-n keresztül.



#12461 Eset NOD32 3.0 (magyar)

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. July 11. 23:34 PM in Segédprogramok

PCGVRV 2010/08

Kód: AVW4AH
Regisztráció: http://www.eset.hu/pcguru
Lejárat: 2010.09.15


kép



#12181 Frissítés Windows XP-ről Windows 7-re

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. May 14. 12:06 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia

Kezdésnek futtasd le ezt,

http://www.microsoft...de-advisor.aspx

warezban nem tudok segiteni, nekem jogtiszta rendszerem van



#12142 Optikai meghajtók

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. May 11. 13:09 PM in Hardver

Dátum: Psychotape

Nekem is volt ilyen, olvasni még olvasott, de már írni nem írt, eltelt két hónap és már olvasni se olvasott, ment a kukába :x

Dettó. Én egy külső LG dvd íróval jártam így.



#12135 Windows 7

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. May 09. 12:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!


Anyám toshiba laptopján is csökkeni szokott a fényerő, nem tudom mit művel vele de állandóan vissza kell neki állítani, én itt szoktam csinálni:

desk right click -> personalize -> screen saver -> change power settings -> change plan settings

És akkor előjön a képen látható opció és ott lehet le-fel húzigálni a fényerőt.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: tnrzem8xvc6jatf77h02.png



#12102 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 28. 21:38 PM in Hardver

Jó értem, de hogyan használjam a programot hogyha menet közben nem lehet csatlakoztatni a merevlemezt, és ha kikapcsolt állapotban kötömrá akkor nem hajlando bekapcsolni a számitógép ..:lol:..



#12089 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 21. 23:33 PM in Hardver

Olvasgattam picit az oldalukon, ügyesnek tünnek, eltört, elázott, elégett hdd-ket is megtudnak csinálni. Az adatmentés merevlemezről 25 ezer forinttól indul felfelé, gondolom a csillagos égig. Engem az érdekelne, hogy szerintetek ilyenkor mennyire turkálnak a visszaállitott adatok közt ? Meg azt irják az oldalukon, hogy a visszaálitott adatot kiírják dvd-re vagy cd-re, namármost nekem kb 450giga adatom veszett oda és ha megtudják csinálni akkor 100 db dvd-n kapnám vissza az adatállományomat?:lol:



#12087 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 21. 22:55 PM in Hardver

150-400 ezer forint, lol : ))



#12076 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 21. 01:38 AM in Hardver

Már minden lehetőséget kipróbáltam, eredménytelenül. Egyik ismerősöm is azt mondta próbáljam meg egy másik alaplapon, egy másik gépen. Ha azzal sem vagyok előrébb akkor beviszem egy boltba, van itt nem messze egy ilyen kis szerviz féleség, nagybetűkkel van ki írva hogy PC, LAPTOP REPAIR, hátha tudnak segiteni. Csak nemtudom.. nemszivesen hagynám ott, elég sok rajta a személyes, magán jellegű adat!



#12072 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 19:51 PM in Hardver

Nem vészesen melegszik, nem forró hanem olyan erősen langyos, ha oldalára fektetem velem szemben az elektronikával ami a bal oldalán van akkor ebből a szögből a jobb fele melegszik. Éedekességképp amit még nem irtam le, hogy az újrainditás elött még használtam a hdd-t, megnyitottam egy filmet is róla, tehát semmi bajanem volt és akkor inditottam újra a gépet és onnantól halott. Mi történhetett ? ezt nem értem..



#12070 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 18:31 PM in Hardver

Nem is tudtam leszedni a burkolatot, csavar nincs rajta, próbáltam széthúzni, fesziteni, de nemnagyon mert nem akartam eltörni. Végül nem sikerült. Valamit kikell találni mert kellenek az adatok, ráadásul ha áramot kap bekapcsol, felpörög és még melegszik is, szóval müködnie kell valahogy!



#12065 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 13:12 PM in Hardver

Van mégegy Seagate vinyóm, de az USB-s és 1 terrás. Szériaszámot nem tudom mert műanyag boritás van rajta. Ha kihámozom és kicserélem az elektronikát müködni fog?



#12062 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 12:52 PM in Hardver

Letöltöttem egy Seagate Manager nevű programot hivatalos oldalról hátha tud valamit kezdeni vele de ez sem látja a merevlemezt usb-ről. Pedig müködik a program mert a másikat látja.



#12061 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 12:34 PM in Hardver

barracuda 7200.11

messziről kerüld:)



#12059 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 11:12 AM in Hardver

Igen, ott akad meg a folyamat. Semmilyen módon nem lehet visszanyerni a benne lévő adatot ? Szerintem ez elfogadhatatlan egy Seagate terméktől, hogy 2 év használat után tönkremegy és az ember elveszti a dolgait. Soha többet nem adok pénzt ezért a termékért, váltok Western Digital-ra.



#12057 Seagate HDD meghibásodás

Elküldve: Szerző: N0RB3RT on 2010. April 20. 08:41 AM in Hardver

Hali.

Ma reggel újrainditottam a gépet és, hogy ne legyen olyan unalmas a keddi reggelem nem töltött be a windows, nahmondom fasza:) Egyből HDD-re gyanakodtam, gépház oldala le, 2 merevlemez van bedugva az alaplaba az egyik egy 600GB-os ami a win fut, és van egy adat tároló ami 500GB-os, mindkettő háromötös Seagate. Kihúzogattam a kábeleket meg vissza de semmi, ugyan úgy megáll a bekapcsolási folyamat ahol az f12 megnyomásával lehet lemezt bootolni meg a biost lehet megnyitni. Megcseréltem a kábeleket, semmi. A lényeg az hogy minden féle variációt kipróbáltam és az eredmény az, hogy az 500GB-os merevlemez okozta a galibát. Hogyha kivan húzva és csak az 600-as van bedugva simán betudom kapcsolni a gépet. Hogyha bekapcsolt windows közben dugom be az 500-ast akkor megáll mindinen mintha filmközben megnyomnék egy pause gombot és nincs tovább, kézzel kell kinyomni a gépet. A merevlemez nemérdekel, veszek másikat, hanem az a kb 450GB adat ami rajta van az ha a föld az éggel összeér akkor is kell. 2 évig használtam, rajta van mindenem kell,kell,kell, nem veszithetem el mert nélkülözhetetlenek és pótolhatatlanok. Amikor bevolt kapcsolva a gép és úgy próbálkoztam életre kelteni, bedugtam a merevlemezbe a power kábelt és elkezdett picit zizegni mert bekapcsolt, de ez normális, szóval nem teljesen halott a dolog, a befagyás mindig akkor következik amikor az adatkábelt dugom be. Van egy USB-s csatlakozóm egy régebbi usb-s merevlemezből amit szétszedtem és a csatlakozót kiszedtem belőle, megpróbáltam azzalis hátha. Amikor bedugom a konektort akkor megint elkezd zizegni és bekapcsol a led lámpa is, de nem villog hanem folyamtosan ég, de ha az USB-t bedugom a gépbe nem történik semmi. Nem látja se a windows intéző sem a tc, és van a win-nek egy beépitett merevlemezkezelője de az sem látja. Nekem nincs ötletem , hogy mit kéne csinálni mert még nem történt velem hasonló dolog de nem győzőm hangsúlyozni, hogy mennyire fontosak azok az adatok amik a lemezen vannak. Szóval ha valakinek van tanácsa ezzel kapcsoltatban az örömmel fogadom!