Ugrás a tartalomhoz


Jaksee tartalmai

Összesen 10 elem van Jaksee-tól (Search limited from 2023. April 27.)


Sort by                Order  

#13561 Windows 8

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 04. 19:27 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. March 03. 11:09 AM

Ez inkább a flash és a videó driver problémája, mint a Windows 8-é. Ha bármi hasonlót tapasztalsz, akkor a hardveres gyorsítás kikapcsolása általában megoldja a problémát kép
Igen, igazad van, a flash volt a hibás! És még egyszer köszi a segítséget mindenkinek, jó ez az oldal! :)



#13558 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 03. 10:14 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: Jaksee - Dátum: 2012. March 03. 09:30 AM


Esetleg más megoldás nincs, mert tele van a gépem fontos dolgokkal, amiket jelen helyzetben nem tudok lementeni! És azokat semmiképp nem szeretném elveszteni! Leszedtem a flash player 10.3-at, az elvileg nem beta, nem rc! Uninstalláltam a 11 rc-t! De így sem megy a youtube-on minden vidi! Ja, és a divx az zavarhatja ezt? Mert egyébként vlc media playert használok! Köszi előre is! Ciao ciao!
Köszi, már megoldottam, tényleg jó volt a hardveres gyorsítás kikapcsolása, és köszönöm a választ! Ciao



#13557 Windows 8

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 03. 09:47 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: Jaksee - Dátum: 2012. March 03. 09:40 AM

Bocsi, de hol kell kikapcsolni, mert se firefoxban nem adja ki azt a kis ablakot, sem ie-ben, ahol ezt ki lehet kapcsolni! Vágom, hogy mire gondolsz, csak azt nem, hogy hogy lehet előhozni!?
Oksi, rájöttem, a videón settings, és ott! Nagyon szépen köszönöm a választ, úgy tűnik ezzel működik a dolog! Kacifántos ez a windows 8! Köszönöm, örök hála!



#13556 Windows 8

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 03. 09:40 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. March 03. 09:31 AM

Próbáld meg kikapcsolni a hardveres gyorsítást flashben.
Bocsi, de hol kell kikapcsolni, mert se firefoxban nem adja ki azt a kis ablakot, sem ie-ben, ahol ezt ki lehet kapcsolni! Vágom, hogy mire gondolsz, csak azt nem, hogy hogy lehet előhozni!?



#13554 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 03. 09:30 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: jagdtigger - Dátum: 2012. March 03. 07:55 AM

Kezdheted is újrahúzni. Kodeket nem telepítünk mert szétcseszi a rendszert. Inkább használj "mindenevő" lejátszókat(MPCHC, VLC, KMPLAYER [ebből 3.0.0.1439-es verziót szerezd be, az újabb nagyon szar...]). Ami meg a flashplayert illeti nem kell szarozni beta-val meg rc-vel, szedd le a normál flashplayert és azt tedd fel.

@cobydick

Miért? mi a gond az 5.X verziókkal?

Esetleg más megoldás nincs, mert tele van a gépem fontos dolgokkal, amiket jelen helyzetben nem tudok lementeni! És azokat semmiképp nem szeretném elveszteni! Leszedtem a flash player 10.3-at, az elvileg nem beta, nem rc! Uninstalláltam a 11 rc-t! De így sem megy a youtube-on minden vidi! Ja, és a divx az zavarhatja ezt? Mert egyébként vlc media playert használok! Köszi előre is! Ciao ciao!



#13552 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 03. 02:59 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Bird - Dátum: 2011. September 15. 21:03 PM

a flashplayer 11beta az megy az ie 10-el de a 11rcvel már nem. a java is gondnélkül megy a live messenger is minden gond nélkül feltelepül és működik is. kép jelenleg ezeket teszteltem le hogy mennek-e. kép microsoft security essentialsból a 2.1-es ami megy a 2.0 az el sem indul. felteszek majd még pár programot és jelzem hogy megy-e vagy nem. illetve írjátok le hogy milyen programokat nézek meg,hogy megy -e .
Valaki legyen szíves segíteni, mert agyvérzést kapok lassan! A windows 8-nál nem működik a flash player! Próbáltam a legújabb verziót, 11 rc-t a chrome-mal, a firefox-szal, majd az ie 10-el is! Aztán utána olvastam, és próbálkoztam a 11 beta-val ie 10-nél mert elvileg az úgy jó, azt itt olvastam a windows 8 programok alatti fórumtémánál! De egyik sem vált be! Amikor megnyitnék egy youtube vidit, akkor zöld a vidi helye, hang van, de kép ugye nincs! Egyedül a firefox-szal sikerült régebbi vidiket lejátszani, de amint hd felbontású vidit játszanék le, már megint zöld a vidi helye! A videókártyám egy ati radeon hd 5470-es, ehhez az ati oldaláról szedtem le a windows 8-al kompatibilis 8.3... rc drivert! Meg fel van telepítve a legújabb divx is! directx-et nem raktam fel, nem hinném, hogy annak ehhez lenne közbe, ja, és engedélyezve van minden böngészőben a divx web player, mint bövítmény. esetleg ez lehet baj? a választ előre is köszönöm! sziasztok! tudnál esetleg segíteni? hogy neked hogyhogy megy úgy? köszi



#13551 Windows 8

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2012. March 03. 02:21 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Valaki legyen szíves segíteni, mert agyvérzést kapok lassan! A windows 8-nál nem működik a flash player! Próbáltam a legújabb verziót, 11 rc-t a chrome-mal, a firefox-szal, majd az ie 10-el is! Aztán utána olvastam, és próbálkoztam a 11 beta-val ie 10-nél mert elvileg az úgy jó, azt itt olvastam a windows 8 programok alatti fórumtémánál! De egyik sem vált be! Amikor megnyitnék egy youtube vidit, akkor zöld a vidi helye, hang van, de kép ugye nincs! Egyedül a firefox-szal sikerült régebbi vidiket lejátszani, de amint hd felbontású vidit játszanék le, már megint zöld a vidi helye! A videókártyám egy ati radeon hd 5470-es, ehhez az ati oldaláról szedtem le a windows 8-al kompatibilis 8.3... rc drivert! Meg fel van telepítve a legújabb divx is! directx-et nem raktam fel, nem hinném, hogy annak ehhez lenne közbe, ja, és engedélyezve van minden böngészőben a divx web player, mint bövítmény. esetleg ez lehet baj? a választ előre is köszönöm! sziasztok



#13246 Levelezőprogramok

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2011. March 16. 17:11 PM in Internet, hálózatok

Üzenet megtekintéseIdézés: User - Dátum: 2011. March 15. 11:36 AM

Kimenő levelek (SMTP) kiszolgálója

A kimenő levelek kiszolgálója a legnépszerűbb kiszolgálóknál:

  • AceNet: mail.acenet.hu
  • Chello (UPC): smtp.chello.hu
  • Digikábel (EMKTV): smtp.hdsnet.hu
  • Drávanet: mail.dravanet.hu
  • Dunaweb: mail.dunaweb.hu
  • Enternet: smtp.enternet.hu
  • Freestart: smtp.freestart.hu
  • GTS-Datanet: smtp.datanet.hu
  • Invitel: mail.invitel.hu
  • Pannon: smtp.pannongsm.hu
  • Sulinet: smtp.sulinet.hu
  • T-online: mail.t-online.hu
  • Tv-net (Kábelnet): smtp.tvnet.hu
  • Vivanet: smtp.vivanet.hu
  • Vodafone: smtp.vodafone.hu

digikábel:
smtp.hdsnet.hu

http://www.elux.hu/outlook/

Köszönöm szépen a segítséget! Így sikerült megoldanom a problémám! Örök hála! További chipekben gazdag napot! :)

Jaksee



#13240 Levelezőprogramok

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2011. March 15. 11:03 AM in Internet, hálózatok

Üzenet megtekintéseIdézés: User - Dátum: 2011. March 15. 10:41 AM

Levelezőprogival freemail-nél elég sokat van ez a hibaüzenet:

Freemail
Hiba (Cannot connect to POP server 195.228.245.1 (195.228.245.1:110), connect error 10061)

és ennél fogva ilyenkor weben sem lehet belépni..

a kimenő portnál a 25 helyet vmi más számot kéne valószínűleg nálad..

Attachment freemail_inbox_config.jpg Attachment freemail_outbox_config.jpg

Kérdés, hogy mi lenne az a szám? Megkérdezhetem a digit, de a saját leírásukban 25 van! Én is onnét vettem, meg ez az alapértelmezett is, ha jól tudom! Már mindenhol kerestem a megoldást, és kezd picit megőrjíteni, hogy nem találom! De azért köszönöm!



#13238 Levelezőprogramok

Elküldve: Szerző: Jaksee on 2011. March 15. 09:17 AM in Internet, hálózatok

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: én a windows live mail-t használom! Freemail-el szeretném beállítani, de ugye a freemailnek nincs tanusítványa, így küldeni nem tudok levelet! Az internet szolgáltatóm a digikábel! Be is állítottam smtp kiszolgálónak az smtp.digikábel.hu címet, ha minden igaz a kimenő kiszolgálónál be kell jelölni, hogy az hitelesítést igényel, majd megadni a felhasználó nevet, ami jelen esetben kissgabor27@digikabel.hu, majd a jelszót! Fura mód, ha ezt megadom tudok küldeni, de fogadni nem, amennyiben kiszedem ezt, és átírom a felhasználónevet a másik freemail-es címemre, amin fogadnék, akkor meg tudok fogadni, de küldeni nem! Kérdésem, tehát, hogy hogyan kéne beállítanom, régebben meg tudtam csinálni, de most ez az új live mail valahogy nem engedi, egyébként Windows 7-et, Avast-ot használok, ezen kívül nincs más szoftver telepítve! Köszönöm, sziasztok!

Jaksee

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: shot1.jpg
  • Csatolt kép: shot2.jpg