Ugrás a tartalomhoz


jager tartalmai

Összesen 2 elem van jager-tól (Search limited from 2023. April 26.)


Sort by                Order  

#10820 RUNDLL

Elküldve: Szerző: jager on 2009. October 31. 16:46 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: male

Ha nem léteznek a fájlok akkor nyugodtan törölheted a registryből, mert így sem - úgy sem tudja betölteni, ergo teljesen mindegy, hogy megpróbálja-e vagy sem.
.........
Minden OK! :D
CPCP.CPO kiritva a registry bejegyzésből,gép újraindul,-nincs RUNDLL nyivákolása.
Ja,tegnap voltam memóriát venni,vittem a gépet,(ne én tegyem már be,hátha nem jó,vagy én cseszek el valamit :roll: ),nézi a szervizes:hát ilyesmi előfordul,Win. újratelepítés megoldja!(fönti hibát)
Nem álltam le vele vitatkozni,hátha drágábban adja a használt mem.modult! :D
Azért javittatni nem vinném oda a gépet! :lol:



#10800 RUNDLL

Elküldve: Szerző: jager on 2009. October 30. 22:29 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Idézet

RUNDLL
A következő fájl nem tölthető be: cpcp.cpo
A megadott modul nem található.

Még egy fontos infó, nem rég volt egy elég csúnya vírusom, amit azt hiszem sikerült is lepucolni.

Üdv, abc

Sziasztok!
Nekem is ugyanilyen a felállás,szintén vírus(sőt! vírusok!)volt,az AVAST szerintem még nem volt elég friss hozzá.Az átvizsgáláskor aztán már megtalálta,karanténba tette a cuccokat,többek között a fentit is.
Ezután persze kereste a rendszer.A registry-ben megtaláltam a hivatkozást,az explorer.exe környékén van.Nem merem törölni! :)
Egyébként okt.23-án szereztem be a vírusokat,hallottam mások is beszedtek ekkor ezt-azt! :)
Régebben ki tudtam ilyen nem létező hivatkozásokat pucolni,még a W95-ös időkben,aztán el is felejtettem az effélét.Most XP-van,évek óta ez az első hibaüzenetem! :)
Orvoslás?
Üdv,jager