Ugrás a tartalomhoz


qhul18 tartalmai

Összesen 39 elem van qhul18-tól (Search limited from 2023. April 21.)



Sort by                Order  

#12642 n-lite!

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. September 04. 20:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

A WMP én nem használom, mert kell neki codeck vagy akármi.. Helyette VLC palyert használok. Vagyis minden ami film azt avval nézem meg nem kell neki semmi külön program. Egyszerű és tud mindent ami kell nekem.
A WMM meg kellene nekem, mert csinálgatok néha néha videokat saját.. és az megint jó, mert egyszerű. Sajnos ha nem teszem a telepítőbe a WMP akkor nem megy ez sem fel rendesen. Sok .DLL fájl kell neki. Elkezdetem le tölteni de meguntam, mert az 5.nél jártam már. Most ideiglenessen úgy oldottam meg, h bent hagytam a WMP is és amikor a kész Windowsba a WMP.exe-t törölöm azt ennyi.
Mást nem tudtam.



#12637 n-lite!

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 31. 14:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!
Majdnem kész.. a napokban csinálgattam egy Windows-ot. Minden jó benne ami kell de sajna egy problémám van vele. Szeretném a Movie Maker nevű programot bent hagyni és jól a winemben. De nem tudom mi kell a programhoz, h rendben működjön. Mert Valami olyat vehettem ki ami neki kell de mit ?
A windows Media Payer -ott írja. Igaz ezt én kíveszem mert helyette VLC Player-t tettem be.
Biztos meg lehet csinálni, h jó legyen a Windows Movie maker, akkor is ha nincsen fent a Window Media Player mert nálam az én gépemen működik rendesen a WMM de nincsen fent a WMP.. Csak nem tudom, h hogyan mi lett bent hagyva. :S Ez az utóbbi telepítő már nincsen meg...



#12636 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 30. 20:11 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszi szépen az információt.

Én csak saját felelősségre cserélgettem. Pár .bmp képet. Méretben teljesen ugyan akkora amik voltak. PL:. /start/futtatás/winver. kép csere. Ilyen kis "egyszerűket" nem akarok bele túrni nagyon. Gondoltam ez nem olyan nagy gond. A Vista Inspirater 2.xy Lecerélni ezeket. Csak nekem az nem tetszett és olyan win-t akarok/tam. Ami semmi olyan kiegészítőt nem tartalmaz. csak ami nekem kell. Meg ingyenes progikat. + win update.



#12633 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 30. 12:42 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: qhul18

Hali!

die nadel. Köszi a linket. Mikor másodszorra néztem akkor, már "le esett" , h mi kell. Azt hitem, h pár ezek előtti link másolata a nevéről.
WindowsXP-KB2264107-x86-HUN ezt ha be integrálom, akkor hiba van vele. Még nem tudom, h mi. De nem hiszem, h komoly.
Közben egy újabb próblémám akadt. Véletlenül valaki nem tudja, h így neve alapján melyik frissítés írja fellül a shell32.dll fájlt ? Nagyon szépen meg csináltam pár képet "magamnak"! erre fellül írja ezt és oda az eddigi munkám.

Ezt a linket most nézegetem. Még nem tudom milyen. http://hogyan.org/of...-windows-update

Erről az oldalról tud valaki nekem infót, h mért nem frissítik. ? http://www.windowsupdatesdownloader.com ... Lists.aspx
köszi.


shell32.dll hiba kijavítva. OK minden vele.



#12632 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 30. 06:17 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali!

die nadel. Köszi a linket. Mikor másodszorra néztem akkor, már "le esett" , h mi kell. Azt hitem, h pár ezek előtti link másolata a nevéről.
WindowsXP-KB2264107-x86-HUN ezt ha be integrálom, akkor hiba van vele. Még nem tudom, h mi. De nem hiszem, h komoly.
Közben egy újabb próblémám akadt. Véletlenül valaki nem tudja, h így neve alapján melyik frissítés írja fellül a shell32.dll fájlt ? Nagyon szépen meg csináltam pár képet "magamnak"! erre fellül írja ezt és oda az eddigi munkám.

Ezt a linket most nézegetem. Még nem tudom milyen. http://hogyan.org/of...-windows-update

Erről az oldalról tud valaki nekem infót, h mért nem frissítik. ? http://www.windowsupdatesdownloader.com ... Lists.aspx
köszi.



#12627 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 29. 04:13 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Az utolsó link a tomyboy2 nevű felhasználó linkje a "legjobb" csak az a problémám vele, h a 2010.03.11 frissítések vannak. Az augusztusi nincsen meg.
Ilyen hasonló letöltés van-e ?
http://www.microsoft.com/downloads/Resu ... d=30&nr=50 <-- itt mit kell letöltenem melyik ami nekem kell ?



#12623 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 27. 17:30 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali! oké értem, h akkor mim van. Köszi az infót. Akkor a másik részére kéne egy pontos válasz.

"mindig az Update segítségével raktam fel a frissítéseket" aha, de ha én Nlitbe szeretném be tenni akkor hogy szedjem le Őket ? Augusztusi frissítések a Windows XP SP3 hoz.

Angolokat találtam, de ne töltöttem le mert nekem a magyar kell a hun. Egyesével szedjem le akkor kis infó kellene, h hogyan álljak neki.
Nincsen olyan egyszerű ingyenes lehetőség, h letöltöm egy packba az összes ami nekem kell.
??



#12620 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 27. 13:38 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali! Nagyon szépen köszönöm.

De lenne egy kis problémám vele. Le töltöttem az első linkről az 1.5 GB Iso-t. Abban bent van minden Windows frissítés.? Na itt van olyan mappa amiben a windows XP van. ott olyan, h x64 x86. Ebből én hogyan tudom, h nekem mim van. meik ?
x86 a régi ? nem tudom, h nekem milyenem van.
Másik, h ezekben a mappákban 2 fájl van. Felnek fel tudom telepíteni. de még nem tettem fel semmit sem.
Ezek nem olyanok mit azok a frissítések amiket én tltöttem le régebben a májusi pack vagy mit. Abban rengetek KBxxxxxxx volt. Meg ott volt, h pl WMP IE..
Itt csak kettő KBxxx-van.
Tudom, h ez amit kérdezek hülyeség. De most belekeveredtem.
Bocsánat. Légyszíves informálj le.



#12618 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 27. 11:07 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! Hát kicsit "nagyon" fontos lenne.
Lehet, h van itt olyasmi de nem találtam. Elnézést ha rossz helyre írtam vagy már valaki ilyent kérdezet.

Szeretném letölteni a Windows XP SP3 augusztusi 2010 frissítéseket amiket bele integrálhatok a Windowsomba amit az Nlite-vel csináltam. Magyar kellene. Már csak erre ezekre lenne szükségem.
Vagy ötletek, h hogyan tudjam letölteni és be tenni egyesével a hotfixeket ?
Alternatív meg oldások.. ?
Köszi.



#12590 n-lite!

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 16. 12:36 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia!

Nem sok mindent vettem ki csak felületesen. Sikerült meg oldani egy itt megismert tag segítségével a problémát.

Most amit szeretnék csinálni és eddig nem jó, h az office 2003 be integráljam a telepítőbe. De sajnos nem sikerült.

Eddigi tapasztalataim:
A CD-mről fel tettem egy mappába a gépemre az Office 2003 -mamat. A netről letöltöttem a Office2003SP3-KB923618-FullFile-HUN -t Micfrosoft oldalról.
A futtatásba be írtam G:setuppro.exe /a ez követően elöjött a telepítő fel tettem a gépre officeadmin mappába utánna a futtatásba be írtam: Office2003SP3-KB923618-FullFile-HUN.exe /Q /C /T:C:OFFICESP3 ez után a futtatásba be írtam

msiexec /p C:OFFICESP3MAINSP3.msp /a C:OFFICEADMINPRO11.msi SHORTFILENAMES=TRUE /qb ez után futtatásba

msiexec /p C:OFFICESP3OWC11SP3.msp /a C:OFFICEADMINOWC11.MSI SHORTFILENAMES=TRUE /qb ezt!

Letöltöttem ezt: Office 2003 Editions Resource Kit Tools-t ezt meg keresetem : Custom Installation Wizard-ot ebben
betalloztam a PRO11.msi -t nekem 24 lépést írt ki. A 8-dik lépésnél a product key: ide be irtam a serialt végig nexteltem a
végén finist.
Elinditottam az nlite addon makkert ott: válassza ki a telepítő fájlok mappáját itt be talloztam a officeadmin -t
A telepítőfájnál a setuppro.exe adtam meg és az ezek alatti kis rublikába be másoltam ezt : TRANSFORMS=Unattended.MST /qb-
Ezután Fájl készítésre mentem. Kb jó pár percig csinált valamit majd G:/ide mentettem oficce néven 210.9MB lett.
Megnéztem a cab fájban az .ini-t de ahol az oficce.exe volt ott nem volt /s /nem tom mi..
Ki vettem a cab mappából az office.exe-t fel telepítettem gépre elindult és magátol fel is tette. de csak 368 MB-t volt. nem tom, h a frissítések benne-e voltak amit frisitésként akartam bele tenni.
Ezt be tettem javítocomag és hotfix.. nlitbe ott ahol a firefoxot vlc meg a biztonsági frisitéseket...
Telepítésközben be jött elkezte telepíteni gondoltam, A végén a csík vissza fele ment és a windows telepítés ment tovább. sajnos nem lett jó nem tudom mi nem jó még.

és a második problémám 1 DVD-re szeretnék multi boot készíteni. DE 2 windows XP lenne csak rajta. Ugyan az mind a kettő, csak egyikbe az asztali gép driverei lennének integrálva a másikba a laptopé. Meg pár addons itt ott.
Ne keljen xy lemezt be tenni. Egy lemezrül meg tudjam oldani mind kettőt ha szükségem lenne.
Le írást találtam, de sajna nem olyat, h csak XP lenne. Angolt nem értek.
Köszi aki tud és rá ér velem/vele foglalkozni írjon.



#12582 n-lite!

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 12. 12:09 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia! Remélem te tényleg tudsz segíteni.
http://www32.zippysh...68492/file.html ide fel töltöttem a neve utolsó beállítás.ini
Bent van minden ami érdekel téged.



#12577 n-lite!

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 12. 08:00 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! Le írom ide a problémámat mert valószínű, h az nlite okozza a problémát.
Készítettem egy egyedi windowst. Fel telepítem minden rendben van. Amikor az msn-t fel teszem a kapcsolat nevekben az ékezetes betük nincsen érdekes írás jelek vannak.
MI okozhatja ezt ? Milyen összetevőket kellene bent hagyni, h jó legyen.



#12576 MSN 9 karakterkódolási anomália

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 12. 07:51 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok! Nekem is ugyan ez a problémám.
Szeretnék ötleteket kérni, h mivel lehetne megoldani a problémámat.



#12575 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 12. 07:47 AM in Internet, hálózatok

Sziasztok!
Aha akkor van köze. Igen normális windowsal rendesen működik. De azért szeretnék egyedit csinálni,mert így jobban kitudom használni a gépemet.

Lenne ötleted, h hol lehetne ennek a dolognak utána nézni. Esetleg komolyabb és több hozzá szólás az Nlithez.
Tudom,h mivel az nLite egy hivatalosan nem támogatott eszköz, ezért csak
találgatni, lehet, hogy mely komponens melyik másikra dependál.

(talán lazább nLite eltávolítási problémákkal) na de azok akkor mik ? így is felületesen próbáltam ki venni dolgokat.



#12573 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. August 11. 21:55 PM in Internet, hálózatok

Sziasztok! remélem, h nem rossz helyre írok. Egy nagy gondom lenne az msnemmel.
Mégpedig az, h amikor bejeletkezek akkor a csoport nevekben az ékezetes betűk nincsenek meg. Helyette mindenféle írás jelek vannak.
Ha átt nevezem szépen ahogyan nekem kell akkor jó. De mihelyst újra elindítom az msn-t nem jó.
pl:CsalГЎd

iu:. Egyedi windows lett készítve Nlittel de szerintem ennek nincsen köze.



#11994 Windows beállítások

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. April 11. 10:42 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, h hogyan lehete el tüntetni az asztalon lévő ikonok mögötti háttérszint ?
Vetett árnyék az asztal ikoncímkéin

Ha be pipálom ha kiveszem marad ugyan úgy :S

Sajátgép/tulajdonságok/speciális/beálítások itt található :S



#11982 Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. April 10. 19:38 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, h hogyan lehete el tüntetni az asztalon lévő ikonok mögötti háttérszint ?
Vetett árnyék az asztal ikoncímkéin

Ha be pipálom ha kiveszem marad ugyan úgy :S

Sajátgép/tulajdonságok/speciális/beálítások itt található :S



#11954 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. April 08. 20:24 PM in Internet, hálózatok

Értem.

de sajnos nem jutottam előbbréb a megoldás gyanánt. :S



#11949 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2010. April 08. 18:21 PM in Internet, hálózatok

Sziasztok!

Segítség kellene!

http://www.kephost.c...avvgtqriqg0.jpg

http://www.kephost.c...qsveyor1ke7.jpg

http://www.kephost.c...m3nsadwrq71.jpg

A windows Live Messengerem nem jó. :S

Letöröltem és fel tettem újra de nem jó.
A képeket nézzétek meg. Aki tud segítsen
A probléma változó művelet után jelentkezik. ( Ha pl a barátkora akarok menni, ha pl valakire rá írok, ha pl egyszerre 2 emberrel beszélek )
Meg mért nem irja ki rendesen ékezetesen a csoport neveket ? Be írom és mikor újra inditom az msn-t nem jó :S
Segítség pls!



#10357 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2009. September 20. 16:13 PM in Internet, hálózatok

Ide írom hátra valakit érdekel!
A Windows Live Messenger 9 -hez ( Nálam elég volt fel tenni a Windows XP Serviz Pack 2 -öt )
Működő képes lett.
Észre vételeim lassabb lett a gép :S
Muszáj volt frissíteni a wifost, h működjön.
Aki segített köszöntem! +1



#10355 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2009. September 20. 09:07 AM in Internet, hálózatok

Sziasztok! fiuk lányok!
Fel vázolom, h mire jutottam: Sima Windows Xp van a gépemen.
Fel tudtam tenni a Windows Live Messenger 9 -et.
Nem kellet semmi Sp2 sp3 meg mitom én mi.
Csak az a bajom, h nem működik.
Kernel.dll hibát ír.
és egy olyan hibakód, h 8007007f <--- ezt a messenger irja!
nekem olyan fájl vagy valami kell amivel működik.

Azért köszi, h segítettetek és probáltatok meg oldást.
Nem eredeti a windows-om.!
(Pár hozzászólásban feljebb a képeket meg lehet nézni, h mi a baj. )

Azért köszi, h segítettetek és probáltatok meg oldást.
Azért köszi, h segítettetek és probáltatok meg oldást.!!
Rendes társaság ez.



#10347 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2009. September 19. 20:12 PM in Internet, hálózatok

Még nincsen. Nem tudtam letölteni még. :S



#10342 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2009. September 19. 19:17 PM in Internet, hálózatok

Egyszer ezt irja ki Utánna meg a másik mik ezekek ?

Sierült fel tenni a wlm 9-et de ezeket a hibákat irja aki tudja a hiba okát lécike irjon kössze

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: et.JPG
  • Csatolt kép: et2.JPG



#10336 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2009. September 19. 16:10 PM in Internet, hálózatok

sajnos nem origim van szal nem tok tenni sp3mat.
.NET az hol és mi ?
nem tudom, h van vagy sem.



#10332 Windows Live Messenger 9

Elküldve: Szerző: qhul18 on 2009. September 19. 15:54 PM in Internet, hálózatok

Ezt irja ki amikor a windows live messengert akarom 8.1 et tenni.
Amit elöbb kaptam linket az uninstal bat után próbálkoztam.
A gép szerint fent van az msen de én nem látom sehol.
A serviz pack3 mat meg fel tenni ilyen lassu gépre ?
Szerintem nagyon be lasitaná. :):(
Azé kössze fiuk, h segitettetek.
Kössze all :(

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: hib3.JPG