Ugrás a tartalomhoz


baki tartalmai

Összesen 6 elem van baki-tól (Search limited from 2023. April 19.)


Sort by                Order  

#10177 Windows 7

Elküldve: Szerző: baki on 2009. September 07. 07:49 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hali! Lenne egy kérdésem. Csak egyedül nekem van problémám a gyorsindítás eszköztárral, vagy másnál is voltak gondok?
Létrehozom, müxik rendesen, egyszer csak váratlanul egy ujraindítás után eltünik. Megint létrehozom 2 napig megy, megint eltünik. Van amikor egy napot se bír ki, van hogy megy 3-t is. Nem értem. Esetleg ötlete vkinek?
MSDN Ultimate hu verzió van fent.Aktiválva rendesen.Más minden jó.
Üdv.



#8552 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: baki on 2009. June 03. 07:23 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: gthomek

Mi a pontos típusa az alaplapodnak ?


775Dual-VSTA



#8550 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: baki on 2009. June 03. 04:58 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: gthomek

Szóval sajnos mindenképpen ajánlott egy másik nvidia kártya kipróbálása, ha az gond nélkül megy akkor még 1 alaplapi BIOS frissítést megér

A video kártyát visszavittem már,hogy nézzék meg, de azt mondták náluk jó. Nem lehet, hogy az alaplap kever be? AsRock DualVsta alaplapom van.A biost még nem frissítettem rajta mert a floppym nem müxik.Ezen meg úgy tudom másképp nem lehet. Azért gyanakszom, hogy nem stimmel vmi az alaplapon mert az usb-m se müxik rendesen.Ha rádugom bármelyik portra a hubot,rendesen müxik 2-es portként.Rajtahagyva újraindítom a gépet 1.1-es portként ismeri fel. Lehuzom, és újra rádugom, akkor megint jó.Valami nem stimmel.A hub másnál tökéletesen müxik.
Üdv.



#8540 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: baki on 2009. June 01. 15:20 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Dátum: ricszol

az sp2-ón kívül minden frissítés fenn van,a vga-t mikor utoljára frissíteni akartam vissza kellett raknom az alapot amit adtak hozzá mert az ujjal nem volt hajlandó bejelentkezni a Windowsba csak egy nagy fekete képernyőm volt...amúgy egy 256-os GeForce 8600 GTS -em van,de eddig ilyen probléma nem volt nem rég telepítettem újra az egész Windowst,és előtte nem volt ilyen problémája.Azért a valaki tud hozzá egy jó frissítést és belinkeli akkor megköszönöm és megpróbálom felrakni....

Hát akkor nem vagyok egyedül a dologgal.Az új driverek közül az utolsó tizet próbáltam.Egyik se volt jó.Jó lenne vki tudna megoldást erre.
Üdv.



#8485 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: baki on 2009. May 29. 02:07 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Köszi a tippet, azt a pipát, hogy csak a használható képfrissitést mutassa mindig berakom.Most xp van.Csak megpróbáltam a vistát, de nem lett jó ez miatt. Csökkentett módban azt csinálta, hogy nemhogy 1024x768-t, hanem 800x600-t se tudtam beállítani a szinminőség meg 4 bites volt még 16-ra se tudtam állítani, nem adta ki.Teljesen szét volt esve a kép.Csak zöld, sárga,meg kék pontok voltak.Magyar vistát próbáltam.

Operációs rendszer neve Microsoft Windows XP Professional
Verziószám 5.1.2600 Szervizcsomag 3 build 2600
Rendszer gyártója To Be Filled By O.E.M.
Rendszer modellje To Be Filled By O.E.M.
Rendszer típusa X86 alapú PC
Processzor x86 Family 6 Model 15 Stepping 13 GenuineIntel ~2009 Mhz
BIOS-verzió/-dátum American Megatrends Inc. P1.80, 2007.05.21.
SMBIOS verziója 2.4
Teljes fizikai memória 2 048,00 MB
Szabad fizikai memória 1,36 GB
Teljes virtuális memória 2,00 GB
Szabad virtuális memória 1,96 GB
Lapozófájl mérete 5,85 GB

Most ez van fent.Üdv.



#8480 Mi lehet a gond?

Elküldve: Szerző: baki on 2009. May 28. 18:24 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Hello.
Mi lehet a problémám, ha a Vista feltelepítése után fel akarom rakni az Nvidia drivert, akkor az ujraindítás után kikapcsolódik a monitor a windows betöltődése közben. Azzal a driverrel nincs gond amit a Vista telepítése közben felrak, azzal viszont nem tudom kirakni a tv-re a képet.Geforce 8500 GT 256-os videokártyám van.
Köszönettel. Üdv.