Ugrás a tartalomhoz


stalker71 tartalmai

Összesen 6 elem van stalker71-tól (Search limited from 2023. April 20.)


Sort by                Order  

#13634 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: stalker71 on 2012. September 26. 16:03 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia!

Még 2 kérdésem lenne:
Az automatikus töredezettségmentesítés beállításait módosítani, és a hibernálást ugyanúgy kell kikapcsolni, mint a Win7 esetében, vagy ha nem, akkor mily módon?



#13633 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: stalker71 on 2012. September 25. 22:26 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Szia!
Köszönöm, akkor megnyugodtam...egy normális gép van, meg egy több éves laptop...így közösen használjuk sokszor...
Remélem, hamarosan én is átváltok, ha lesz kérdésem, majd írok! :)

Üdv!



#13630 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: stalker71 on 2012. September 25. 18:53 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üdv mindenkinek!

Úgy néz ki, hogy a cégem háláés lesz hozzám! Lesz W8-am, hamarosan, bár nem iszok a medve bőrére előre...
Rengeteget olvastam már előre, de egy fontos kérdés még mindig nyitva van:
Windows 7 mappákal kapcsolatban azt szeretném volna megtudni, hogy a Win8 esetében is működik a dolog, hogy elmentem a jelenlegi Win 7 Desktop-ot, és az install után, miután végeztem mindennel, bemásolom a megfelelő helyre? C:\Users\...stb És akkor lesznek nekem a régi mappáknak megfelelő csempék? Remélem érthetően írtam le...
A lényeg, hogy pl. a fiam, feleségem, céges dolgok, tesztprogramok, office...stb, ami most mappákban látható az Asztalon Win 7-en, azt továbra is lássam a Win 8 asztalon, csempék formájában, vagy ha nem úgy, akkor hogy?
Várom a segítő válaszokat!

Üdv!



#13628 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: stalker71 on 2012. September 23. 16:38 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. September 23. 13:06 PM

Bárkinek lehet MSDN előfizetése, csak nem olcsó mulatság: http://msdn.microsof...ptions/buy.aspx kép

Hát nem...kép
És ahogy elnézem, kis hazánkban ismét érdekes, mert töb euróba kerül, mint pl. USA-ban dollár. Jól kiszámolták...
És ez éves díj amúgy, jól értelmezem?



#13625 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: stalker71 on 2012. September 23. 09:08 AM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2012. September 22. 20:45 PM

Tudtommal az MSDN-es kulcsok nem évülnek el.

Köszönöm a gyors választ! Gondolom ez MS partnereknek/cégekben jár...



#13623 Windows 8 Programok

Elküldve: Szerző: stalker71 on 2012. September 22. 17:49 PM in Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Üdv!

Lehet, hogy nem is ide való, és láma a kérdés, de azért felteszem:
Igaz, hogy a W8 MSDN verzióhoz kapott kulcs korlátlan ideig használható?
Egy barátom mondta, és csak érdeklődök. (aktív MS felhasználó)
Válaszokat előre is köszönöm!